Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться майбутня дитина?

До чого сниться майбутня дитина?

Зміст:

Сонник Майбутня дитина

Дитина уособлює потенційні майбутні можливості і їх втілення. Це символ простоти і невинності.

Символіка снів

Часто діти в мріях символізують пору року. В основному це хлопчики. Так хлопчик, закутаний в теплий плед або пальто уособлює зиму; серед квітів і листя, він символізує весну; серед колосків пшениці — літо; карапуз з плодами уособлює осінь. Детальніше про це дізнаємося з сонників.

Альтернативне тлумачення

Якщо приснився дитина

Класичні трактування приділяють привілейоване увагу стану дитини уві сні, при його розшифровці. Виходячи з його дій, вимальовується логічний зміст сну, на їхню думку.

Сонник Міллера

Якщо майбутня дитина в снах сновідіци плакав, значить це сигнал, що вагітність протікає проблематично. Слід звернутися до провідного спеціаліста, пройти необхідне обстеження.

Сниться веселий малюк, вас чекає велика подяка за народження спадкоємця, за любов.

Якщо породілля уві сні няньчила дитину, її очікує брехня з боку людини, найбільше якому довіряла.

Взяти уві сні до себе на руки малюка, у якого жар, провісник душевних метань, страждань і печалі.

Приснився ембріон, прогнозує новини від далеких родичів.

Сонник Нострадамуса

Сталося бачити уві сні, що шукали дитину, який повинен був народитися наяву, відображає спроби здобуття втраченої надії.

Примарився немовля на руках, значить наяву ви перебуваєте в якомусь дуже скрутному становищі. Сонник віщає, що ви знайдете вихід, все в ваших руках.

Сонник Фрейда

Няньчитися з майбутньою дитиною в мріях, значить мати тягу до самозадоволення наяву. Більш того, як вказує сонник, ви не тільки безсилі, але і не бажаєте протистояти їй.

Якщо бачили дитину на узі

Якщо жінці приснився ембріон в матці під час проходження УЗД, це мовить про швидкої вагітності. Важливо при цьому, чи був ембріон розвивається, або завмерлим. Якщо ембріон живий, це обіцяє благополучне виношування вагітності. Якщо УЗД показало, що ембріон завмер, велика ймовірність викидня, або якоїсь патології.

Сонник Хассе

Бачити уві сні, вказує медіум, майбутньої дитини, що сидить верхи на чоловікові, значить з’явиться на світ хлопчик. На жіночих плечах — буде народжена дівчинка.

Коли у вас уві сні з’явився на світ малюк, це обіцяє щасливе і благополучне життя.

Сонник Ванги

Провидиця вела мовлення, що бачити у снах своїх майбутніх дітей, це заклик бути чуйним у відносинах з членами сім’ї. Можливо ви допускаєте різкість в словах і діях, ніж досить завдаєте їм біль.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування снів, де є образ майбутніх малюків, сполучаються з турботою, якої потребою впливати на людей.

Сонник Лоффа

Примарилося, що ви стали батьком, обіцяє втілення задуманого. Але це може бути і натяком на те, що у відносинах з близькими, з батьками не все так гладко.

Такі мрії можуть вказувати і на що виходять з-під контролю відносини серед співробітників. Мрії є закликом до рішучих і негайних дій.

Сонник Цветкова

Примарилося, ще не народжений малюк, обіцяє благополуччя.

Голий, недоглянутий, брудний малюк попереджає про судову тяганину і неприємності.

Мусульманський сонник

Якщо такий сон, де з’явиться образ дитини, який повинен буде народитися, сниться людині малого достатку, то скоро йому належить веселощі та гарний відпочинок. Людям заможним таке сновидіння прогнозує втрату майна. Можливо їм заволодіє хтось із оточення.

В яких ситуаціях приснився дитина

Сюжети снів

Майбутнім батькам сни про власні малюків можуть снитися за різними сценаріями. Це можуть бути стандартні сюжети, схожі на події з життя. А можуть спливти картини, які в житті ніколи не зустрінеш. До чого може примаритися, ще не народжена карапуз, залежить від різних нюансів:

Жінці в положенні часто сниться сон про майбутню дитину в переддень пологів. Це така своєрідна розвантаження психіки від надуманих страхів і напруженості.

До чого сниться, що під час годування чи іншої події, жінка упускає грудничка, в результаті чого він отримує травму.

Це попередження про небезпечні зміни в житті сновидіння, які ведуть серйозні наслідки.

Бачити уві сні хрещення малюка, який повинен незабаром народитися наяву, передрікає безбідне і щасливе, повну радісних подій, життя.

Уві сні може приснитися самий початок зародження нового життя.

Ембріон, який наснився чоловікові, натякає на майбутнє батьківство.

Сон може вказати на сон майбутньої дитини

Якщо під час проходження процедури УЗД уві сні, жінка побачила ембріон, на якому можна було визначити стать майбутньої дитини, це прямий прогноз того, хто з’явиться на світ — хлопчик чи дівчинка.

Якщо сновидцу, який вийшов з дітородного віку, приснився ембріон, побачений на УЗД, передрікає зубожіння.

До чого сниться заморожений ембріон, який пересаджують сновидицей. Це обіцяє великі професійні успіхи.

До чого сниться чоловікові операція з видалення ембріона. Це попередження про безперспективність задуманої справи.

Про заплутаної ситуації в справах віщає сон, де довелося побачити свою дитину на УЗД, заплутаного пуповиною.

Примарилося, УЗД показало, що дитина не пов’язаний пуповиною з матір’ю, сигнал того, що задуманий проект буде провальним. Заздалегідь переглянете всі моменти, які викликають невпевненість.

Якщо на УЗД свого малюка побачив чоловік, значить він наяву скоро стане батьком.

Коли вашому чоловікові приснилося, УЗД показало готовність до пологів, і він був присутній на них, і навіть обрізав пуповину, значить його робота стане високооплачуваною. Це дає гарантію самодостатності чоловіки наяву.

Трактування снів, де довелося побачити недоношеного малюка, неоднозначна. Одні сонники сигналізують про жіночі проблеми в гінекології, інші — потік невеликих грошей.

Якщо чоловік народжує у снах недоношеного дитини, це передрікає трагічну випадковість.

Сновидіння з життя

В онлайн чатах, на форумі онлайн сонника, учасники описують цікаві сюжети своїх снів. Іноді вони, на перший погляд, є вельми і вельми дивними, хоча насправді дуже зрозумілі.

Мрії вагітної жінки

Одного разу читачка форуму, жінка на сьомому місяці вагітності, описала своє сновидіння. Їй приснилося, що вона знаходиться в темному тунелі. Їй душно і тісно. Вона намагається вибратися, але їй не вистачає сили. І раптом її підхоплює порив вітру, і вона виривається вперед, назустріч світлу сонця. Вона пливе по повітрю і далеко бачить малюка, який теж пливе в потоці повітря. Малюк потрапляє до жінки прямо на руки. Вона його ніжно обіймає і притискає до грудей, відчуваючи при цьому величезне щастя.

Коментарі фахівця

Сновидіння обіцяє благополучні пологи. Крім того, воно образами тунелю, тісноти, сонячного світла, що виникають в ньому, вказує на переживання і почуття, які відчувають дитиною під час процесу народження.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: