Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться маленька дівчинка?

До чого сниться маленька дівчинка?

Зміст:

Сонник Маленька дівчинка

Дитина, відображення потенційних можливостей. Народження, як процес, подія сакральне, одна сутність дає життя іншій.

Символіка снів

Малюки викликають розчулення. Бачачи їх, ми відчуваємо радість. Однак їх образ, що прийшов уві сні несе в собі разнозначних посили.

Трактування давніх років, снів з образами малятка, не завжди сприятливі. Часто віщують неприємності, і що ще гірше. До чого сниться маленька дівчинка по сонникам колишніх іменитих психологів і астрологів.

Якщо наснилася маленька дівчинка

Сонник Міллера

За трактуванні Міллера, наснилася дівчинка, чекайте неприємностей, Утішливим моментом стане той факт, що ви в силах їх подолати.

Малятко з’явилася в образі ангелика, значить вороги готують вам пастку.

Тлумачення снів, де мариться плаче дитина, обіцяє сплячому хвороба. Під час вжиті заходи, гарант легкого протікання.

В образі дівчинки спляча може бачити себе. У цьому сні відображено психологічний стан сплячої, на думку Міллера. Вона на межі зриву через проблеми, шукає підтримки, немов дитя.

Сонник Ванги

Провидиця вважала, жінці приснилася грудна дівчинка, значить грядуть клопоти, що несуть радісні емоції. Не виключена вагітність, а первістком буде дочка.

Жінка, у якої є свої діти, може бачити уві сні себе породіллею в момент, коли відбувається народження, з’являється дочка. Це свідчить, що спляча в стані закоханості, жадає пристрасті.

Народження відбувається в муках, але фінал благополучний — вас чекають труднощі. Доведеться докласти чималих сил, щоб досягти потрібного результату.

Сонник Фрейда

Доросла жінка уві сні могла бачити маленьку дочку, або себе, що вона немовля, це означає, хоч в інтимній сфері все чудово, але сплячої не вистачає тепла, турботи, ласки. Вона бажає цілком віддатися в руки коханого, і бути у відчутті його влади.

Зрілому чоловікові приснилася маленька дочка, значить він подумує про заборонених інтимних відносинах. Мова не йде про педофілію. Просто він хоче урізноманітнити інтимне сферу.

Сучасні тлумачення

Якщо маленька дівчинка плакала

Нинішні трактування більш детальні. Вони розглядають різноманітні нюанси видінь.

Сонник Цветкова

Езотерик передбачає, що плаче дочка можливо мариться до вельми несподіваного фінансовому подарунку. Якщо уві сні вона сміється, не минути події, яке викличе сльози.

Мариться красива, але розпатлана дівчинка, яку захотілося обіймати, вказує на хаос у ваших справах. Але ви намагаєтеся все впорядкувати.

Лаяти дочка, гряде неприємна подія, а винуватець сам сновидець. Добре, якщо довелося обіймати і цілувати її. Ситуація сама вирішитися, без шкоди для репутації.

Сонник Хассе

Медіум впевнена, сенс снів, де малятко співає, в процвітанні.

Тлумачення снів, де сняться товсті діти, неоднозначно. Якщо повнота приємна оку, безболісна, значить ваше підприємство швидко набирає обертів і скоро принесе величезний прибуток. Надмірна повнота знаменує фінансові падіння після злетів.

Мертва дівчинка обіцяє звільнення, криза в бізнесі, розлуку з коханим.

Сонник Лоффа

Пастор пояснює появу уві сні малятка, попередженням, що нове підприємство, хоч витончено задумано, але крихке, потребує доопрацювання.

Примарилась чужа дочка, значить підприємство зовсім безперспективно.

Бачити, дочка пісяє, то нагадування про побутову частину всього. Якщо любовні стосунки, то є ймовірність їм спіткнутися об побут. Якщо ділова сфера, то будуть зволікання в кадрових питаннях.

Сюжети снів

У житті маленькі діти потребують уваги, турботи. Сюжети у снах відображають життєві клопоти. До чого сниться маленька дівчинка, якщо:

Трапляється сняться грудні малюки, яких сновидцу довелося тримати на руках. Трактування буде різнитися залежно від того, що за дитина приснився . Якщо це була дівчинка, це пророкує труднощі на шляху вдосконалення бізнесу. А хлопчик обіцяє осуд оточуючих за ведення безладної, легковажною життя.

У снах, де довелося годувати дитя, при трактуванні не завжди грає роль те, який підлогу має дитина. Трактування різняться в залежності від того, як довелося годувати. Якщо молодій дівчині довелося годувати грудьми, то це був хлопчик, чи то дівчинка, це є відображенням хвилювань з природничих питань: щоб вистачило молочка, щоб все правильно зроблено було.

Мариться чужий немовля, особливо хлопчик, якого довелося годувати грудьми?

Якщо робили це проти волі, змушуючи себе, хтось користується вашою довірливістю і безвідмовністю. А робили це з задоволенням, обіцяє взаємовигідне співробітництво.

Мариться дитина, якого довелося годувати з ложечки? Хлопчик обіцяє клопоти, ну а дівчинка — безтурботний відпочинок.

Цікаві трактування сну, де мариться немовля, якого сталося мити. Не важливо був це хлопчик, чи дівчинка, але ви зіткнетеся з неохайними людьми при здійсненні угоди.

Якщо мити сталося двох відразу, обіцяє сновидцу одруження, незважаючи на якісь перепони.

Якщо сновидцу мариться дитина, якого сталося мити комусь, це означає вихід із ситуації, який завів його в глухий кут, з вини близьких.

Попередженням про сімейні чвари є хлопчик, якого сталося няньчити на руках, обіймати і заколисувати у снах.

Сняться дві крихітки, яких вам потрібно було няньчити на руках, але ви погано справлялися, означає хаос в сімейному житті.

Мариться немовля у вас на руках, а ви з ним граєте, вказує на ваші пошуки свого призначення, тому як ви творча людина.

Якщо приснилося кілька дівчаток

Немовля, якого сталося просто тримати на руках, вказує на ваше бажання подарувати своє тепло і ніжність комусь, але поки особисте життя не складається.

Мариться немовля, якого вам трапилося обіймати, і в ньому ви впізнали себе, говорить про вашу дисгармонії із самою собою, ви потребуєте в вагомій підтримці.

Сняться дві крихітки, і більше, і сталося їх обіймати, вказує на рису характеру сновидіння, його дбайливість і переживання невдач друзів, як своїх.

Наснилося народження, немовля, в ньому ви впізнали себе, видав крик, який ви чітко почули в мріях. Свідоцтво, що наяву у вас народиться геніальна ідея, яка стане порятунком в провальному підприємстві.

Сняться дві крихітки, тільки народилися. Ви відразу захотіли їх обіймати . Народження двійні символізує згуртованість і узгодженість в вашому колективі. Ви вдало підібрали кадри і це принесе свої плоди.

Якщо народжуються дві крихітки у чоловіка, а він називає їх підкидьками. Його життя затьмарена жадібністю і самотністю. Всьому виною ваш нестерпний характер, ви не вмієте йти на компроміси.

Малюк інвалід, сліпий, або має інші дефекти, говорить про непередбачених фінансових витратах.

Вам сниться, що ви красива дівчинка з блакитними очима, сидите з мамою, розмовляєте, бажаєте її цілувати. Цей райдужний сон нагадує вам, що пора відвідати батьків, забутих за клопотами.

Трапляється сон, де ви в дитбудинку побачили дитину. Вона з благанням дивиться на вас блакитними очима, раптом називає вас мамою, і ви хочете її удочерити. У цій ситуації дві трактування: або гряде переїзд зі зміною місця роботи; або ви прагнете змінити життя іншої людини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: