Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться маленька собачка?

До чого сниться маленька собачка?

Зміст:

Сонник маленька собачка

Собака — символ відданості і дружби. Якщо великий пес уособлює саму людину, то щеня або маленька собачка уві сні — це скоріше дії близьких і рідних людей по відношенню до сплячого людині.

Наснилася собака мініатюрного розміру

До чого сниться щеня? Як правило, він вказує на те, що незабаром ви отримаєте приємний сюрприз, подарунок, хороші звістки. Але це тлумачення спрацьовує в тому випадку, якщо вам приснилося добре тварина. Злі маленькі собачки сняться до клопотів, неприємним вістям, дрібним негараздам.

Приснився щеня

Сонник говорить: для людини, який в реальності мріє завести собаку, або за родом діяльності пов’язаний з даними тваринами, подібні бачення сняться просто як відображення думок в реальності. До чого сниться щеня, коли ви не замислювалися про чотириногого друга, вам підкаже сонник.

Сонник Зигмунда Фрейда

Щеня грає з вами уві сні — ви перебуваєте в очікуванні приємного сюрпризу від близької вам людини.

До чого сниться, що ви вибираєте маленьких собачок на ринку — ваші почуття до людини не відрізняються взаємністю, він не щирий з вами. В очі говорить компліменти, коли вас немає — плете інтриги.

До чого сниться щеня, знайдений на вулиці? Чи зможете надати послугу людині, який буде сильно в цьому потребу. Від вас буде потрібно багато витримки і терпіння.

Уві сні ви самі щеня — неприємності вивели вас із колії, вам варто взяти перепочинок і трохи відпочити.

До чого сниться багато маленьких щенят, які перебувають біля своєї матері:

Езотеричний сонник

Грати уві сні з малюками

Приснилася гра, яку затіяв щеня — вас зрадять, і зроблять це самі близькі люди, родичі або друзі.

Сниться, що щеня спить — знайдете нових друзів, значно молодший за вас за віком. Сонник каже, що це будуть діти.

Малюк лащиться до вас — будете мати почуття до людини значно молодший за вас.

Багато щенят уві сні — знаходження в компанії молодих людей. Колеги на роботі або ж друзі будуть значно молодший за вас.

Наснилася безпритульна собачка — вам варто більше уваги приділяти духовному розвитку, звернутися до Бога.

Інші тлумачення сонників

Дитячий сонник вважає: уві сні гавкає маленька собачка — будете задіяні в дрібних сварках, чварах, неприємних ситуаціях, але їх буде досить багато.

Велесов сонник говорить: приснилася маленька собачка — отримання різних сюрпризів.

До чого сниться, що собачка скиглить? До захворювання у вашої дитини, вважає сонник мандрівника.

А ось сонник Азара зіставляє цуценя уві сні з народженням дитини.

Бачити уві сні собачку на руках

Улюбленець уві сні на руках

Коли сниться подібне, ви постійно опікуєтеся нікого людини. Це дитина сновидіння, чоловік, дівчина, друг. Головне, що він відчуває себе в цілковитій безпеці поряд з вами.

Сімейний сонник вважає, що нести маленьку собачку на руках означає, що ви добряк, люблячий приносити людям щастя, опікати їх, дбати про них. З таких людей виходять відмінні друзі, батьки, діти.

Якого кольору був щеня

Вважається, що колір шерсті тварин уві сні може багато розповісти сновидцу. В першу чергу він визначає колір волосся людини, про який йшла мова в тлумаченні. Тобто біла собачка каже про те, що всі прогнози, які ви прочитали раннє, можна очікувати від людини з білявим кольором волосся.

Руда — значить, шевелюра людини також буде руда.

Чорна — людина буде шатен.

Сонник радить більш детально розглянути кожен колір окремо.

До чого сниться біла собачка

Біла шерсть на тварину — це вже половина успіху. Значить, у вашому житті починається біла смуга.

Біла собачка наснилася у вас на руках — ви будете брати активну участь в житті ваших друзів. Біле тварина поводилася слухняно, що не намагалося вирватися — незабаром ваші справи налагодяться і підуть в гору, ви не будете потребувати, і зможете багато допомагати друзям.

Буває, що біла собачка може вказувати на ваш юнацький максималізм. Ви «відстаєте в розвитку», ваша голова вже біла від сивини, а ведете себе як сущий дитина. Через це ви переживаєте багато бід і страждань.

Чорно-біла обіцяє приємні зміни в житті, але з певними клопотами.

Уві сні привиділася руда собачка

Наснилася руда собачка

Якщо шерстка у цуценяти руда, то ви цілком можете познайомитися з людиною, у вас почнуться довгі взаємини. Хоча руда шерсть вказує, що початок покладе банальна пристрасть.

Часто руда або коричнева шерсть може вказувати на обман. Інші ж сонники кажуть: руда або плямиста шерсть обіцяє вам однодумців, яких ви зустрінете в самому найближчому майбутньому.

Якщо шерсть у цуценяти чорна

Шерсть у собачки чорна — вона може говорити про те, що ви довіряєте абсолютно не тій людині, він зрадить вас при першій же можливості.

Наснилися дві маленькі собачки, де одна чорна, інша біла — знайдете справжнього друга, однодумця.

Вихованець на повідку

Тварина на повідку може багато чого розповісти. Ви намагаєтеся підпорядкувати собі іншу людину, повністю його контролювати.

Якщо ж собачка виявилася на повідку після того, як агресивно поводилася — то ви, навпаки, намагаєтеся обмежити себе від спілкування з якоюсь особливою. Можливо, це ваш давній друг, з ким у вас стали кардинально розходиться погляди, або друга половинка, почуття до якої охололи.

Також поводок може означати, що в ваших взаєминах, будь вони дружні або любовні, багато чого залежить саме від вас. Ваш друг або партнер по життю не вміє проявляти ініціативу, не здатний проявити себе.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: