Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться малина?

До чого сниться малина?

Зміст:

Сонник малина

До чого сниться малина? Смачна, соковита літня ягода, улюблениця дітей та дорослих. Збирати потрібно акуратно, стебла покриті колючками.

В принципі те ж саме відбувається і в тлумаченнях. Якщо заглянути в будь-який сонник, малина може передвіщати добро, але бувають негативні прогнози.

Тлумачення сну

Десятки сонників дають відповідь: до чого сниться малина?

Сонник Міллера

Бачити уві сні малину — яка чатує на небезпеку. Справа в тому, що на роботі у вас все дуже запущено, це може непомірно вам нашкодити. Але і в цьому сні є свої плюси. В процесі розбору завалів на роботі, ви перейметеся до них інтересом.

Якщо жінці сняться ягоди малини, які вона їсть — знайомі будуть обмовляти. Для чоловіка той же сон, згідно знаменитому сонником Міллера, несе зовсім інше тлумачення — прибуток, почесть, нагорода.

Якщо наснилася малина

Збирати малину руками, купувати — чекайте подарунка.

Якщо ягода була кислою і не солодкою, то на думку Міллера, після таких снів, людина повинна схаменутися і взятися за розум. Справа в тому, що таке сновидіння показує, що у вас дуже великі запити при мінімальних зусиллях.

Езотеричний сонник

Бачити уві сні кущ малини — постануть перешкоди. Рвати ягоди власноруч — ви самі творець цих перешкод. Їсти ягоди — у вашому розвитку вас гальмує власна лінь.

Сонник 21 століття

В даному сонник все розкладено по поличках, основний упор робиться на ваші дії і на стані ягоди.

Жіночий сонник

Безлад в робочих справах, пророкує сонник дівчині, якій сняться ягоди малини. Сама собою плутанина з документами не розплутається. Постарайтеся привести все в порядок, і можливо ви почнете отримувати задоволення від процесу.

Ягода малина

Щоб не заплутатися в тлумачення снів, варто зібрати воєдино всі дані, які ви пам’ятаєте про сон. Важливий момент з приводу ягід: колір, розмір, кількість, смакові якості.

Велика малина

Яка була малина

Великі плоди сняться до великої і світлої любові. Хоча, на тлумачення можуть істотно вплинути колір і смак ягоди. Для правильного трактування снів, потрібні всі фрагменти.

Червона ягідка

Сняться стиглі, червоні, великі плоди, тлумачення дуже позитивне — вас чекає прибуток. А якщо ягода була ще й солодка — незліченне багатство.

Також збирати великі плоди — настав ваш час. Ви можете сміливо просити підвищення на роботі, знайомиться з вподобаним людиною. Якщо ягід було багато — не сумнівайтеся в своїй удачі.

Жовта малинка

Дане тлумачення в принципі нічим не відрізняється від попереднього. Різниця лише в тому, що червона малина зі снів, може означати ще деякі аспекти, жовта же відповідає тільки за матеріальну сферу.

Крім червоної і жовтої малини, уві сні можна бачити і інші кольори. Наприклад, приснилася малина чорна — будете серйозно хворіти. Синя — небезпека отруєння.

Дика малина

Як правило, лісові ягоди набагато менше, ніж садові, але штучно вирощені плоди, ніколи не зрівняються по користі з лісовими.

Бачити себе в заростях лісової, дикої малини — пророкування таких снів позитивно. Попереду вас чекатимуть веселі події. Перед вами кущ лісових ягід, і ви поїдаєте його плоди — будете успішні в діловій сфері.

Інші тлумачення

Як правило, бачити уві сні кущ, і збирати з нього ягоди, означає, що людина заплуталася сам в собі. Це свого роду сигнал згори, з підказкою, як вам варто повестися далі. Що зробити для того, щоб вирівняти ситуацію і вийти із замкнутого кола. Після цих снів, у вас є шанс змінити себе.

Є малину просто так — поганий знак. А ось, якщо перед вами кущ, і спочатку ви будете її збирати, а вже потім насолоджуватися смаком, то вас чекає радісна подія. Якщо в найближчому майбутньому у вас день народження, або інша знакова дата, очікуйте сюрприз.

Пересаджувати кущ малини — незабаром знайдете заняття собі до душі. Викопувати його — будете подорожувати.

Негативне забарвлення має сон, в якому ви пили чай з малиною — щось загрожує вашому здоров’ю. Ставтеся до свого організму уважніше.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: