Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться малювати олівцем?

До чого сниться малювати олівцем?

Зміст:

Сонник малювати олівцем

Часто нам доводиться малювати олівцем. Творчі люди так і зовсім не уявляють себе без цього заняття. Тому, якщо довелося бачити цю картину уві сні, то тут немає нічого дивного.

Але ось до чого сниться такий образ, коли ви далеко не художник і вже забули, коли востаннє брали олівець в руки?

У цьому нам якраз допоможуть сонники, які знають відповідь буквально на будь-яке питання. Залишається лише згадати деталі, які відвідали образи і проаналізувати їх.

Загальне значення

Часто такі сни є ознаками того, що ви — досить неординарна особистість. Однак вам не вистачає можливостей повною мірою розкрити свої таланти.

Згадайте деякі деталі, які довелося побачити в нічний мрію.

Що малювали?

Писати уві сні пейзаж

Дана деталь надзвичайно важлива при тлумаченні, з неї необхідно почати.

Так, якщо довелося малювати будь-яких тварин, то ви є життєрадісною особистістю, вам по плечу будь-які негаразди і труднощі. Однак важливо розуміти, що дане тлумачення підходить лише в тому випадку, якщо малювати не хижих тварин. Хижак уособлює агресію, яка прихована в вас. Якщо в скрутних ситуаціях ви будете мовчати і збирати образи в собі, то це ні до чого доброго не приведе.

Природа, будь то дерева, сонце або небо, — показник вашої життєвої енергії. Згадайте, як виглядала намальована олівцем картина. Багато листів у дерева, сонячні промені говорять про те, що енергії у вас дуже багато. Вам лише залишається направити її в позитивне русло. Картина в негативному ключі — вам необхідно поберегти свої життєві сили, вони закінчуються.

А ось що означають люди, намальовані вами? Тут не обійтися без конкретики:

Що сталося потім?

Важливо згадати, що ж відбувалося після того, як ви намалювали картину. Так, якщо ви викинули свій малюнок, то у вас не вистачає сил закінчити розпочату справу до кінця. Ви вважаєте своє заняття безглуздим, вам потрібно поспілкуватися з більш мотивованими людьми.

Подарувати іншому — ви любите перекладати відповідальність на інших людей. Через цю риси про вас склалося не дуже хороша думка. Але якщо ви дарували малюнок щиро, з позитивними емоціями, то це показник вашого альтруїзму. Ваші близькі цінують вас за цю межу.

Повісити на стіну — вам віддадуть забуті борги. Однак вам також необхідно пригадати, чи не заборгували ви якусь суму іншій людині.

Який колір?

Колір олівця має значення. Згадайте цю деталь:

Писати картину в червоних тонах

Інші трактування

До чого сниться малювати по іншим сонникам? Перегляньте знамениті і авторитетні тлумачі, і виберіть один з них.

Сонник Міллера

Психолог не давав однозначного тлумачення. Він робив акцент на статеву приналежність того, кому приснився малюнок, сам процес малювання.

Жінка

Представниця прекрасної статі славиться своєю популярністю у чоловіків. Вона оточена безліччю шанувальників, які наполегливо домагаються її симпатії. Але слід пам’ятати, що тільки ви повинні вирішувати, з ким слід пов’язувати подальше життя. Не піддавайтеся на вмовляння, слухайте тільки своє серце.

Розривати уві сні творіння

Рвати на дрібні шматочки картину, яку ви намалювали — до усвідомлення своїх помилок. Тепер ви точно зробите правильний життєвий вибір.

Намалювати і продати малюнок — до отримання невеликого прибутку. Але сонник зазначає: ви занадто захоплені грошима. У гонитві за збагаченням перестали помічати життєві радості.

Чоловік

А ось для чоловіків даний образ є застереженням. Йому варто уважніше ставитися до оточуючих людей, особливо до колег. Не варто довіряти їм ніяких таємниць і ділитися своїми ідеями. Зайва балакучість може обернутися на шкоду.

Намалювати олівцем, а після розфарбувати фарбами або фломастерами — до яскравих життєвих подій. Зараз ваше життя досить нудна і одноманітна, проте незабаром все зміниться.

Міллер окремо розглядав, до чого сниться малювати тільки червоним олівцем. Незабаром ви познайомитеся з чарівною дівчиною, і пристрасть поглине вас. Але не варто сподіватися, що бурхливий роман закінчується тривалими стосунками.

Сонник Лоффа

Даний тлумач розглядає даний сон вкрай цікаво. Він робить акцент не на олівці, а на кольорі паперу:

Писати уві сні білим по чорному

Також тлумач розглядав сновидіння, де довелося малювати риб або птахів. Будь-яка намальована риба є показником того, що ви — досить скромна натура, і це заважає вам просуватися в житті. Вам варто реалізовувати свої проекти, а не тільки думати про них.

А ось птах — знак того, що ви «літаєте в хмарах». Ви придумали собі цілий світ, і реальність вже не здається такою привабливою. Вам варто почати розбиратися з нагальними проблемами.

Сонник Медеї

Писати уві сні кольоровими олівцями

Даний тлумач також не залишився осторонь і дав свої пояснення. Так, малювати олівцем — до кардинальних змін у житті. Нові події захлиснуть з головою, ви навряд будете встигати робити все нові і нові справи. Сонник стверджує, що незабаром ви станете абсолютно іншою людиною.

Негативно бачити сон, де ви малювали свого обранця або обраницю. Це показник того, що ви надмірно захоплені своїм партнером, така нав’язливість починає дратувати його. Ви не повинні забувати і про власне життя, намагайтеся мати власні інтереси і цілі.

Малювали кольоровими олівцями, картина в результаті вийшла яскравою, позитивною, красивою? Вас можна тільки привітати, незабаром ви знайдете роботу своєї мрії. Якщо людина давно самотній, то він зустріне кохання всього життя вже зовсім скоро.

Не варто переживати, якщо малюнок вийде похмурим. Згідно з тлумаченням, ви всього лише перевтомилися на роботі, вам необхідні позитивні емоції, зміна вражень.

Подарувати намальований портрет іншому — незабаром вдасться отримати велику суму грошей. Витратьте отримані кошти з розумом, не потрібно витрачати їх на непотрібні, але дорогі покупки.Як видно з вищеописаних тлумачень, у даного сну немає однозначного трактування. Все залежить від того, наскільки добре ви запам’ятали деталі і змогли проаналізувати їх.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: