Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться манікюр?

До чого сниться манікюр?

Зміст:

Сонник манікюр

До чого сниться манікюр? Здавалося б, що з себе може представляти таке буденне дію, властиве практично кожній представниці прекрасної статі? Догляд за власними руками віщує сексуальні пригоди і авантюри, які приведуть до зростання матеріального добробуту.

Чого очікувати в майбутньому?

Як пишуть багато сонники, приснилися процедури відображають багатий духовний світ сплячої людини, а також можливість прийняття рішення в стресових ситуаціях. Для знаходження точного і правильного тлумачення треба буде звернути увагу на пережиті емоції і відчуття після пробудження.

Робити манікюр власними руками, за версією психолога Міллера, — до отримання хороших новин. В уяві людини все частіше з’являються картини його успішного майбутнього, в якому він знайде все, до чого так прагнув.

Особливу увагу треба звернути на форму нігтів. Якщо вона вам подобається, то сприятливі зміни відбудуться набагато швидше.

Зістригати брудні нігті

Міллер розглядає типові сценарії:

Вам може наснитися, як ви уві сні милуєтеся красою свого манікюру, і тоді можна припустити, що в інтимному житті вас чекають великі проблеми.

Настрій

Як описує сонник, манікюр можна робити з різними емоціями, а тому сновидец повинен згадати свій емоційний стан, і на підставі отриманих відомостей зробити відповідні висновки.

Розчарування

Будь-які спроби робити косметичні процедури без особливого бажання можуть привести до проблем зі здоров’ям, по крайней мере, про це оповідає сонник Нострадамуса. У ньому також говориться про те, що спляча людина може вже зовсім скоро відчути нездужання, від якого слід позбавлятися якомога раніше.

Якщо ви прийшли в салон, щоб зняти лак і зістригти поламані нігтики, значить насправді треба звертатися за допомогою до лікарів.

Задоволення

Наводити нігті в порядок уві сні

Якщо ви отримуєте задоволення від проведеної процедури, то, швидше за все, ваші амбіції будуть задоволені, і з’явиться широка можливість для їх реалізації. Снотолкователь радить сновидцу стати хитріше, розповідаючи про свої плани, які будуть здійснені вже зовсім скоро.

Хто робить?

Для отримання більш точного прогнозу треба визначитися з тим, хто і кому робить манікюр.

Кому-то

Якщо спляча людина вважається великим майстром і приймає уві сні тільки за попереднім записом, значить в реальності йому буде легко переступити межу власного підступності. Після пробудження треба кілька разів подумати, перш ніж здійснювати недалекоглядний вчинок.

Сниться самостійне наведення краси нагідок

Собі

Робити манікюр собі, а потім насолоджуватися красою своєї роботи — до отримання цікавої роботи. Тлумачі пишуть про те, що найближчими днями сновидцу точно не дадуть занудьгувати, а ваша наполегливість принесе свої плоди.

Любовні пригоди

Якщо ви насолоджуєтеся нафарбованими і підпиляними нігтями, значить насправді з’явиться щедрий шанувальник. Такий сон відображає романтичний етап життя, до якого не вийде приготуватися.

Якщо ж за ваші пальчики взявся дуже відома людина, то, швидше за все, вас чекатиме море пристрасті. Читаючи сонник Фрейда, можна побачити, що відмінний стан рук відображає повне задоволення своїм сексуальним партнером. Ті люди, які відчувають тимчасові труднощі з пошуками другої половинки, знайдуть її вже зовсім скоро.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: