Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мармелад?

До чого сниться мармелад?

Зміст:

Сонник Мармелад

Вам приснилися солодощі, добре запам’яталася їх барвиста, різнобарвна розсип. Зрозуміти, до чого сниться мармелад уві сні, допоможе сонник.

Це символ спокуси і спокуси, а також необхідності радикальних змін в житті.

Уві сні насолоджувалися смаком мармеладу — наяву у вашому житті мало приємних і щасливих моментів. Можливо, ви підспудно стурбовані станом свого здоров’я.

Загальні тлумачення

Сюжет сновидіння передбачає різні варіанти поведінки сновидіння. Від того, самі ви їли мармелад або кого-то пригостили їм, тлумачення сну можуть різнитися.

Частування

Пропонувати уві сні ласощі

Пропонуєте іншим людям покуштувати мармелад — у вашому житті настає переломний момент, і тільки від ваших рішень і вчинків залежить майбутнє. У жінці наснилося солодкість асоціюється з набридливим, знехтуваним шанувальником.

Їли самі

Їсти мармелад уві сні — до зустрічі з неприємною людиною, який лестощами намагається домогтися вашого розташування. Є його на сніданок — чекайте в гості численних родичів з дітьми.

Смак

Пробували солодощі на смак і запам’ятали його. Від ваших вражень залежить тлумачення сновидінь. Нудотний або, навпаки, освіжаючий смак несе різне смислове навантаження.

Вид

Різноманітні кольорові мармеладки обіцяють швидку прибуток. Злиплі між собою і втратили товарний вигляд, вони символізують неприємного вам людини, який ніяк не хоче залишити вас у спокої.

Тлумачення популярних сонників

Наснилися різнокольорові солодощі

Хочеться розібратися у всіх тонкощах можливих прогнозів, особливо, якщо добре запам’яталися деталі сну. Невелика різниця в тлумаченнях допоможе вам правильно зорієнтуватися наяву і підготуватися до можливих інцидентів.

Сонник Міллера

Мармелад уві сні символізує прагнення до змін, тому що розмірений і сталий устрій життя не задовольняє сновидіння. Саме бажання змін може привести до конфліктів і сварок в будинку.

Англійська сонник

Залежно від сюжету сну його тлумачення може сильно змінюватися. За яких обставин, з ким ви їли мармелад, а може бути робили його самі?

Сонник Дмитра та Надії Зими

Приснився мармелад виглядав залежалися, липнув до рук — наяву вас затягне трясовина дрібних негараздів і конфліктів. Ваші спроби виправити натягнуту ситуацію не увінчаються успіхом, а лише посилять проблеми.

Новітній сонник Іванова

Барвисті мармеладки можуть наснитися дівчині напередодні романтичного побачення. Крім того, такий сон віщує визнання в любові від її хлопця, пропозиція вступити в шлюб.

Жіночий сонник

Їсти мармеладки жінці уві сні означає, що ви незадоволені своєю долею, такий сон може попереджати про приховану хвороби. Самою готувати мармеладки — відносини у вашій родині далекі від ідеальних.

Сонник Білого мага

Є насолода уві сні означає, що прийшла пора розібратися з клубком проблем, які накопичилися. Від того, що ви ігноруєте їх, вони нікуди не зникнуть. Залежаний, підталий мармелад вказує на вашу пасивність і бажання перекласти свої проблеми на чужі плечі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: