Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться маска?

До чого сниться маска?

Зміст:

Сонник маска

У житті ми часто носимо незримі маски, на роботі поводимося одним чином, будинки зовсім по-іншому. Коли знайомимося з людьми і хочемо їм сподобатися, надягаємо маску ввічливості, потім, коли ми вже повністю розташували людини, наприклад, одружили на собі, маска спадає, і ми показуємо своє справжнє обличчя. Але це образно.

Ще люди можуть відвідувати різноманітні бали, карнавали, тематичні вечори, куди прийнято приходити в масці і маскарадному костюмі. Це все в реальності. А до чого сниться маска в нічному баченні? Позитивний або негативний цей сон?

Різноманіття символів

Бачити уві сні карнавальні аксесуари

Крім сказаного про маски, існують також косметичні, якими користується кожна поважаюча себе жінка, та й чоловік також, камуфляжні, захисні.

Щоб почати розглядати з’явилося сновидіння, варто розділити його як мінімум на три категорії: маски косметологічні, психологічні, для захисту особи.

Вам приснилася косметична маска

Здавалося б, нічого дивного немає в тому, що уві сні ви вирішили привести своє тіло в порядок. Але якщо даний сюжет був основним уві сні, і саме він запам’ятався або вразив, то, звичайно, варто звернути на нього увагу.

Зигмунд Фрейд у своєму сонник писав, що якщо жінка уві сні завдає собі на обличчя косметичний засіб, то вона абсолютно не задоволена сексуальним життям. Всю провину за те, що інтимна близькість не складається, дама перекладає суто на себе. Фрейд радив гарненько обміркувати ситуацію, що склалася, адже в неприємності винні обидва партнери.

Змивати засіб з особи — ви не станете розбиратися в створилися неприємності, а просто знайдете інтим на стороні або змініть партнера. У той же час Фрейд не радив цього робити.

В принципі, такої ж думки дотримуються і інші тлумачі снів.

Карнавальна маска

Наснилася маска для карнавалу

Цей символ сниться людям найбільш часто. Сновидець може ніколи в житті не бувати на балу-маскараді, це не означає, що йому не привидиться подібне бачення.

Тлумачі снів практично завжди розглядають саме символ маскараду. Отже, до чого сниться маска в інтерпретаціях різних тлумачів снів?

Сонник апостола Кананіта

Маска означає лицемірство. Важливо, хто знаходився в неї уві сні?

До чого сниться чоловік, особа якого приховує маска? Вас намагаються обдурити або вже довгий час тримають в невіданні.

Ви самі були в масці — ви любите приховувати деталі, недоговорювати всієї правди, приховувати факти. Якщо такий сон сниться людині мистецтва, то він означає, що сновидець абсолютно забрехався, йому все важче приховувати правду від оточуючих людей.

Маска уві сні може говорити про те, що сновидець вважає, що оточуючі люди сприймають його абсолютно невірно. Існує одна важлива деталь: придивіться, чи не зникала чи й не з’являлася чи маска на вашому обличчі сама собою, в залежності від того, з ким ви спілкувалися уві сні? Такий сон означає, що сновидець сам лицемірить, по-різному спілкуючись з різними людьми.

Бачити уві сні аксесуар на чужому людині

Якщо маску на вас одягали, то, можливо, ви обертаєтеся в суспільстві, в якому вам нав’язують чужу думку.

Езотеричний сонник

Як вважає сонник, маска на чужому людині говорить про те, що проти сновидіння плетуться інтриги, за його спиною перешіптуються.

Самому носити маску — доведеться приховувати свої справжні наміри і плани, щоб досягти бажаного результату.

Тлумач Густава Міллера

Перебувати уві сні в масці — до тимчасових труднощів в спілкуванні з рідною людиною. Сновидець зробить вчинок на благо, але він буде перекручено розтлумачено коханою людиною. Ви захочете допомогти, але дані дії сприймуть як зраду і зрадництво. Правда, Міллер каже, що сновидець зуміє пережити складні часи і винести відповідний урок. Навіть думка скривдженого родича до сновидцу зміниться в кращу сторону.

Сняться люди в масках — зіткнетеся з найгіршими людськими якостями: злістю, заздрістю, брехливістю. Вам доведеться вступити з цими неприємними людьми в боротьбу.

Також Міллер давав ще ряд пророкувань того, до чого може приснитися даний символ:

Вибирати яскравий предмет в магазині

В цілому Міллер говорить про те, що, коли уві сні ви знімали з себе маску, вам варто переоцінити свою поведінку, ставитися до себе більш критично.

Сонник чаклунки Медеї

Маска покликана для того, щоб приховати справжнє обличчя людини. Вона розглядається снотолкователямі як символ обману та приховування справжніх почуттів.

Самому одягати маску — ви недовірливий людина, вам важко через те, що ви можете відкритися людям і не вірите в їх щирість.

Наснилися люди з прихованими особами

Якщо уві сні ви бачите людей в масках, яких абсолютно не дізнаєтеся, то вам доведеться зіткнутися з брехнею і підступністю.

Сонник 21 століття

Як вважає сонник, людина в масці — сон, який попереджає, що незабаром вам доведеться приховувати якусь інформацію від оточуючих людей. Це можуть бути почуття до певного людині, якусь провину, бажання, мрії. Головне, що вам буде не з ким поділитися своїми бідами або радощами.

Бачити на собі маскарадний костюм — до обману, що виходить від рідного і близького людини. У нічному баченні просто спостерігаєте за маскарадом з боку? Чи не саме позитивне бачення. Воно говорить про те, що ви любите весело проводити час, маєте згубні звички, і все це йде на шкоду вашому сімейному житті і спілкуванню з близькими людьми.

У нічному баченні ви з маскою на обличчі веселіться в самому центрі маскараду — в реальності дасте свою згоду на участь у справі, яке буде досить сумнівним і мати негативні наслідки.

Інші маски уві сні

Сняться люди зі зброєю і прихованими особами

Що може означати сон, в якому ви бачили озброєних людей в масках? На думку сонника від «А» до «Я», бачення обіцяє вам зрада з боку ділових партнерів. Внаслідок їх дії Ви понесете матеріальні втрати, а також поставите під загрозу своє чесне ім’я.

Самому надягати маску, щоб пограбувати, вкрасти, зробити поганий вчинок — ви в реальності потрапите в двозначну ситуацію. Вам доведеться пояснювати оточуючим людям ваші справжні наміри, так як ваші дії будуть зрозумілі перекручено.

Перебувати в масці клоуна — вам належить виступити на сцені. Цим своїм вчинком ви поставите в ступор знайомих людей. Якщо в амплуа клоуна ви веселили дітей, то ваш виступ в реальному житті буде вдалим.

Багато людей в камуфляжі і масках — хороший знак. Такий сон обіцяє знаходження найкращого виходу зі складної ситуації. Спляча людина зуміє вчасно розпізнати обман, виявити злостивці, подолати перешкоди на шляху.

Приснився аксесуар для плавання

Носити уві сні підводний маску — сновидцу незабаром відкриється сенс життя. Зумієте подивитися на все, що відбувається зовсім іншими очима.

Негатив і позитив бачення

Негативно розглядається бачення, в якому вам довелося перебувати на маскараді, але на вас відсутній одяг, і лише особа приховує маска. Таке бачення означає, що вас обдурять найжорстокішим чином. Після цих дій ви довго не зможете прийти в себе.

Чи відчуваєте, що особа прикрите якоїсь маскою? Значить, ви захищені в реальному житті від будь-яких впливів. Або ж поруч з вами є людина, яка завжди підставить вам своє плече і вбереже від біди.

Маска смерті на людину зовсім не є знаком про швидкий відхід сновидіння або його близької людини з життя. Таке бачення може мати два тлумачення:

До чого сниться маска з глини? Цей сон означає, що у вас ще є час, щоб виправити всі свої помилки, головне — не звертайте з правильного шляху.

На думку Деніз Лінн, у людини може бути кілька масок, які він одягає, спілкуючись з різними людьми, наприклад, з батьками, друзями, підлеглими, начальством. Головне, щоб ці маски не керували вами, щоб не потрапити в внутрішній конфлікт, який здатний викликати навіть психічні розлади.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: