Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться матрац?

До чого сниться матрац?

Зміст:

Сонник матрац

Що, як не матрац, є символом домашнього затишку. Але не всі тлумачі згодні з подібним поясненням нічних мрій, де був присутній образ матраца, мату або інший підстилки. Наприклад, пролежні на ліжку у снах асоціюються з лінню, небажанням працювати. Як зрозуміти сновидцу, до чого сниться матрац?

Для людини, яка постійно працює без перерв і відпусток, поява матраца уві сні не виявиться дивним подією, адже знак натякає на надмірну втому, виснаженість нервової системи, потреба в повноцінному відпочинку.

За тлумача домогосподарки, тим людям, хто за сюжетом бачення спав на матраці, наяву вийде задовольнити всі потреби, насолодитися спокоєм, розміреним плином життя.

Про що бачення

Мусульманський тлумач снів наполягає, що матрац уособлює сім’ю, шлюб, продовження роду, тому новий або чистий настил на ліжко — ознака майбутніх радісних подій. Про що повідають сплячої персони значення інших сонників?

Якщо приснився матрац

Нарешті заспокоїться, налагодить внутрішню гармонію, відпустить минуле особа, якій марилося зручна перина, — говорить сімейний тлумач.

Образ матраца

При підборі власного унікального передбачення від сплячого потрібно згадати деталі і постаратися відновити цілісну картину сну.

Стирчать назовні пружини уві сні — несприятливий знак, що попереджає про підстроєних недругами пастках.

Також прівідевшіеся жорстка набивка розповість про натягнутих відносинах з колегами, рідні не сприймають вас як особистість.

Сняться набиті пухом перини

Як упевнений сучасний сонник, матрац сниться людям, впевнених у своїх силах, готових йти на ризик. Символізм бачення вкаже на просування по кар’єрних сходах.

Для тих, хто наяву зважився відкрити власну справу, настав сприятливий період, якщо сняться зручні, набиті натуральним пухом матраци.

Надувне пристосування

Досить часто таке плавальний пристосування як надувний круг або матрац, сниться людям в зимовий період часу, коли людський мозок сумує за теплим дням. Коли бачення несподіване, тлумач надасть кілька цікавих варіантів значень для подібного знака.

Тим, хто засмагає на матраці, сонник обіцяє одержання довгоочікуваних емоцій подиву, радості, в кров надійде доза адреналіну, яка пробудить азарт, інтерес до нових знайомств, всебічному розвитку.

Необхідне доповнення

Несподіване подія відбудеться після бачення, коли мариться набитий сіном сільський матрац.

Ісламський тлумач пояснює прівідевшіеся тонку підстилку як ненадійних друзів, готових зрадити в будь-яку хвилину, а міцний матрац ототожнюється підсвідомістю з вірною дружиною, вихованими спадкоємцями.

Чи не застелений матрац пророкує, що для щастя сновидцу потрібно зовсім небагато, простирадла і ковдри — це ознака добре розвиненого логічного мислення.

Приснився зручний і красивий матрац

Подружжя задоволені сексуальним життям, якщо сниться красивий, а головне, зручний матрац.

Можливі дії

Які дії сновидіння вкажуть на фінансову сторону розвитку, а що обіцяє заміна брудного матраца, підкаже тлумач.

Нарешті налагодяться справи, справа почне приносити дохід, а все розтрати окупляться, після бачення про покупку новенького білого матраца.

Інші значення

Скривдять наяву людини, коли сниться брудна або Залатана підстилка.

Дискомфортно спати на матраці? Задумайтесь, оскільки благі, на перший погляд, наміри близької людини не такі вже й доброзичливі.

Якщо привидівся матрац на природі, то доведеться виконувати чужі зобов’язання, відповідати за виконану роботу колишнього співробітника.

Гарне положення в суспільстві займають сновидец, який розвалився на матраці у снах.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: