Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться меч?

До чого сниться меч?

Зміст:

Сонник меч

До чого сниться меч? Цей символ має велику кількість тлумачень за версією різних сонників. Перш ніж звертатися за допомогою до спеціальних джерел, вам треба визначитися з деталями вашого приснився сценарію, і на підставі отриманих відомостей робити відповідні висновки. Кожен символ унікальний, а тому його не можна приміряти тільки на один конкретний образ.

З чого почати?

Наснилося холодну зброю

Як оповідає сонник, меч — символ перемоги над ворогами, а також позитивних змін життя, але не варто радіти завчасно. Під всім цим позитивом може ховатися недоброзичливість і напружена обстановка усередині сім’ї.

Про що розповідає бачення?

До чого сниться меч, який довелося застосувати за призначенням? Якщо ви спостерігаєте за кимось, значить насправді знайдете популярність і авторитет. Приснився символ можна побачити в різному стані:

Однак можна виділити й інше тлумачення, що передвіщає помста або зраду близької людини. Сновидець повинен стати гранично акуратним, готуючись до можливого підступу.

Чому сниться битва?

Кровопролитна битва на мечах приносила розбрат і сльози багатьом сім’ям, а тому такий сценарій навряд чи залишить позитивні емоції у сплячої людини. Сновидець повинен зрозуміти, хто на кого нападає, які події відбуваються далі.

Боротьба

Якщо вам довелося битися, використовуючи свій меч, значить насправді очікують непрості часи. Ваші вороги будуть на піку своєї удачі, чого не можна сказати про вас.

Сниться бій

Якщо ви воюєте один на один, є велика ймовірність програшу, а ось якщо противник був повалений від вашої руки, то, швидше за все, ви вийдете з ситуації, що склалася з високо піднятою головою.

Згідно з другим тлумаченням, у представника сильної статі може з’явитися суперник, що викликає ревнощі і сварки зі своєю коханою. Сонник рекомендує відразу вирішити ситуацію, не вдаючись до закидів і образами, оскільки вони не приведуть до позитивного результату. Ваше завдання — дати більше любові і турботи, яку обраниця намагається знайти в іншого чоловіка.

Захист

Якщо вам доводиться тільки захищатися мечем, значить у вашому житті відбудеться серйозна сварка з діловими партнерами. Головне завдання — знайти компроміс у ситуації, що склалася, виключаючи подальші непорозуміння, які можуть ще більше підірвати сформовані відносини.

Поранення

Бачити уві сні поранення

Якщо бій призвело до поранення, то, на думку сонника, в близькому колі людини зібралися заздрісники і недруги, що чекають слушного моменту для контрудару. Якщо вас сильно поранили в нечесній сутичці, то незабаром ви дізнаєтеся про затіваються планах, які можна буде запобігти.

Якщо ж ви поранили свого кривдника, то вже зовсім скоро ваша хитрість допоможе домогтися необхідного результату. Смертельне поранення — символ безмежної сили і енергійності.

Що відбувалося?

Багато тлумачі снів акцентують свою увагу на тому, що для отримання правильного прогнозу спляча людина повинен запам’ятати нічні образи якомога точніше. У реальному житті важко знайти два однакових сновидіння, а тому треба слідувати простим рекомендаціям.

Кування

Що може означати виготовлення меча? Як правило, такий знак віщує наплив роботи, яка принесе багато радості і задоволення. Згідно з другим тлумаченням, спляча людина є ковалем свого щастя, тобто від його дій буде залежати успіх і благополуччя.

Бачити уві сні ковку меча

Піхви

Якщо жінка дістала холодну зброю з піхов, то, на думку тлумача снів, її чекатиме довгожданий первісток. Якщо відразу ж почався бій, значить в реальності доведеться захищати власну репутацію.

Вийняти меч з піхов і відправитися в похід — до набуття великого щастя, про це говорить Китайський сонник.

Важливі деталі

Розглядати меч в музеї — до нестачі романтики. Якщо молода представниця прекрасної статі вступила в поєдинок, то, на думку сонника Міллера, її почуття виявляться не зовсім взаємними.

Швидше за все, обранець буде довго водити її за ніс.

Завдання сновидіння — згадати образ меча, який вдалося розглянути в нічних мареннях. Якщо ви побачили самурайський меч, значить у вашому житті стане більше нелогічних вчинків. Від такої риси характеру треба позбавлятися, а тому вам потрібно навчитися контролювати власні емоції.

Якщо чужі вчинки стало важко характеризувати, тоді є сенс використовувати власну кмітливість.

Що може означати сувенірний меч, що висить на стіні? Тлумачі снів говорять про небезпеку. Якщо він впав, значить насправді доведеться використовувати всю свою силу і мужність. Потримати антикварну зброю — до відновлення забутої ворожнечі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: