Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться медальйон?

До чого сниться медальйон?

Зміст:

Сонник медальйон

До чого сниться медальйон? На це питання намагаються відповісти багато снотолкователі. Для отримання більш точного прогнозу сновидец повинен запам’ятати кожну дрібницю, починаючи від розміру і закінчуючи настроєм, в якому потрібно було бачити маленьку дрібничку.

Відмінні риси

Як пише сонник, медальйон — суперечливий знак, який треба правильно розтлумачити. Якщо сновидец побачив його в своєму сновидінні, значить в реальному житті його чекатимуть двоїсті події, що виникають в житті.

Якщо прикраса висить на шиї небіжчика, то такий знак розшифровується як постійні думки про цю людину. Насправді, негативу в такому сновидінні немає ніякого, просто сновидіння намагається натякнути на те, що спляча людина почав забувати про важливу персону в своєму житті.

Наснилося яскрава прикраса

До чого сниться медальйон з відкритими стулками? Якщо ви побачили зображення своїх батьків, значить в реальності мають бути їхні похорони. На жаль, практично нічого з цим вдіяти не вийде, оскільки вони самі ступили на шлях смерті. Тільки пресвятої дух витягне їх з такою колотнечі.

Кому приснилося?

Кожне тлумачення унікально, а тому треба звернути увагу на те, хто побачив сновидіння.

Чоловік

Якщо представник сильної половини людства дарує золотий медальйон своєї коханої, але вона відмовляється від такого презенту, значить в реальності відбудеться аналогічна картина. Некоректна поведінка жінки призведе до охолодження відносин, і таке тлумачення треба брати до уваги.

Жінка

Дівчина, що побачила сон, в якому мрець надягає їй гарну прикрасу на шию, повинна розуміти, що такий знак віщує небезпеки, що підстерігають на шляху до мети.

Доведеться зробити практично неможливе, щоб вдалося реалізувати заплановане. У будь-якому випадку, образ покійника не повинен бентежити, оскільки в сонниках такий знак описується як сприятливий.

Як розповідає сонник, до чого сниться розбитий медальйон, треба звернути увагу на те, що тлумачення цього знака може варіюватися:

Отримати уві сні прикраса в подарунок

Отримати в подарунок гарну прикрасу — половина справи, важливо визначитися з намірами того, хто дарує.

Який колір?

Як пише сонник, медальйон може бути різного кольору і розміру, а тому необхідно детально проаналізувати ці чинники.

Червоний

Вам може приснитися прикраса червоного кольору, і тоді в реальності можете сміливо готуватися до зустрічі з пристрасною особистістю, яка буде усілякими способами домагатися розташування. Прочитавши тлумачення, можна зрозуміти, що воно настійно рекомендує відмовитися від такої затії. Подібна афера чревата великими проблемами в майбутньому.

Золотий

Сниться золоту прикрасу

Якщо перед вашим поглядом був ісламський або мусульманський медальйон з чистого золота, значить в реальному житті сплячої людини чекатиме вірна любов, а тому краще відмовитися від випадкових зв’язків і знайомств.

Інші значення

Якщо померлий чоловік намагається подарувати маленьку дрібничку, не варто побоюватися цього знака, оскільки він несе абсолютно протилежний зміст. Швидше за все, рука, вішали медальйон, символізують духовний оберіг.

Якщо медальйон був у формі серця, значить вже скоро хтось зізнається в своїх світлих почуттях. Тільки сновидец вирішує, що робити далі з цими почуттями.

Якщо прикраса було отримано від небіжчика, це буде означати, що в дійсності піднесуть приємну і довгоочікувану річ. Тримати в руках пам’ятну штучку — до таємного побачення, що приносить багато радості.

Розглядати медальйон небіжчика уві сні і намагатися побачити особливості оформлення — знак того, що сновидець сумує за своєю коханою, яка його кинула. Якщо такий сон побачила жінка, то тлумачення дещо відрізняється: її обранець зберігає вірність і не зраджує почуття.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: