Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться медсестра?

До чого сниться медсестра?

Зміст:

Сонник медсестра

Погодьтеся, що не так часто сняться медичні працівники. Щодня бачите уві сні лікарів, молодший або середній медичний персонал? Значить ви або працюєте в даній сфері, або проходите лікування.

Якщо зацікавило, до чого сниться медсестра, то сонники часто говорять про те, що ви перебуваєте в складній ситуації і шукаєте з неї вихід.

Слідкуйте за здоров’ям

Як вважає сонник, медсестра в нічному баченні обіцяє вам неприємності зі здоров’ям. Чи вдасться уникнути неприємностей зі здоров’ям — будете сильно засмучені якоюсь подією, яке настільки виведе вас з себе, що імунітет буде перебувати під загрозою.

Перед тим, як приступати до розгадки снів, варто детально пригадати сюжет, вказати, в ролі кого виступали ви, що відчували і як розвивалися події.

Думка психологів

Приснився медичний персонал

У сучасному світі людина вже практично не сподівається на божественні сили, якщо у нас щось болить, то ми звертаємося за допомогою до фахівців.

Снилася медсестра — таке бачення відноситься психологами як раз до розряду тих, які пов’язані з наданням допомоги, з психологічною залежністю сновидіння

Міллер пророкує неприємності

Якщо прислухатися до думки Густава Міллера, то позитивної трактування того, коли приснилася медсестра, ви не знайдете. Психолог вважав, що таке бачення обіцяє наступ складних часів.

Міллер говорив, що вам доведеться розлучитися з чимось важливим для вас:

Щоб зрозуміти, що обіцяє сон, варто точно вказати місце і ситуацію, в якій ви бачили медичну сестру:

Бачити уві сні як дівчина ставить крапельницю

Різні ролі у Лоффа

Психолог стверджував, що у даного нічного бачення може бути всього три основні варіанти розвитку подій: коли ви виступали в ролі медичного працівника, були пацієнтом, або ж вам довелося отримувати допомогу при дивних обставинах.

Отримувати уві сні медичну допомогу

Виступати в ролі пацієнта — в реальності ви відчуваєте психологічний дискомфорт. Ситуація навколо вас абсолютно не задовольняє, і ви не відмовилися б від сторонньої допомоги.

Сновидець бачить, що він медична сестра, а в ролі пацієнта виступає знайома людина — наяву часто виявляєте даному йому підтримку і сприяння.

Якщо ж допомога лікарів або санітарів була надана в абсурдних і не зовсім підходять для цього умовах, то такий сон складно тлумачити однозначно. Не виключено, що ваше оточення абсолютно не розуміє вас, вважає диваком.

Час нічного бачення

Бути уві сні самому медичною сестрою

Тлумачі снів часто звертають увагу на те, в який час року стало бачення. Те, до чого сниться медсестра, можна також розглядати і з цієї позиції:

Супутні символи

Побачити себе в ролі медсестри, а поруч чергу з поранених людей, яких ви не встигаєте перебинтовувати, — незабаром може статися стихійне лихо.

Коли вам снилася медсестра, тлумачі надають такий широкий діапазон передбачень, що сновидцу легко буде заплутатися в них. Ви можете покластися на свою інтуїцію, адже тільки ви в курсі того, що відбувається у вашому житті, тому можете зрозуміти, яке з прогнозів найближче до реальності.

Працювати в лазареті — незабаром ви ризикуєте сильно захворіти. Але уникнути хвороби можна, якщо вести здоровий спосіб життя.

Ставити тампони, змінювати пов’язки уві сні — виконайте складну роботу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: