Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться медуза?

До чого сниться медуза?

Зміст:

Сонник медуза

Ніжна, досить приваблива медуза, приховує за невинною і простодушної зовнішністю приховану загрозу. І одночасно вона уособлює витонченість, плавно пересуваючись під водою, знаходить гармонію з мешканцями підводного світу.

«Золотий ключик» сновидінь

Для того, щоб підтримувати життєві функції, медуза повинна постійно перебувати у воді в русі. Вона не зачіпає перша, просто дає відсіч нападнику. Ось ця її винятковість і вміння постояти за себе, є не останніми якостями, що впливають на трактування образу у снах. Погортаємо сторінки сонників.

Класичні розгадки генія ночі

Провісники минулих років образ медузи позиціонують з делікатними ситуаціями, невмінням оцінити обстановку.

Сонник Міллера

Якщо наснилася медуза

Наснилося, як плавали серед зграї цих морських мешканців — існує ризик опинитися в неприємній ситуації, яка нищівним чином вплине на вашу діяльність.

Якщо ви були спостерігачем, як красива, величезна медуза рухалася в товщі води, значить ви досить часто ідеалізуєте те, що відбувається навколо вас. Ви неадекватно оцінюєте реальність.

Сонник Лонго

На думку магістра білої магії, коли у снах пощастило спостерігати, що пливе медуза, гряде випадкова зустріч, яку сновидець не вважатиме за значущою. Він буде впевнений, що новий знайомий зникне з його життєвого шляху так само раптово, як і прийшов. Хоча він зіграє значиму роль в майбутньому сплячого.

Як вказує сонник, медуза, яка вас вжалила в воді, остерігає від невтішного відкликання про вас оточують. Хоча привід цим пліткам дали ви самі, поспішно висловивши свою думку про щось, про що не потрібно було говорити при деяких особах.

Тлумачення снів, де медузу викинуло хвилями на берег і вона швидко перетворювалася в калюжу під палючим сонцем, означає ймовірність сімейних розбіжностей і негараздів. Але іскра НЕ розгориться в полум’я. Треба трохи перечекати, і світ відновиться.

Нинішні розгадки генія ночі

Сучасні провісники тлумачать образ морського мешканця як двояку людську сутність, завуальовані відносини.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо чином ваших снів з’явилася медуза, то їх слід тлумачити як застереження про істотні неприємності, які вам доставить особа, яку вважали раніше вами безхребетною і безвольною.

Сонник Деніз Лінн

Цілителька, даючи трактування цього морській тварині у снах, виходить з відсутності у нього підтримують кісткових структур. Тому образ тваринного асоціюється зі слабохарактерностью людини, яка здатна приймати рішення самостійно, без допомоги чужої думки.

Сонник Самохвалова

Психоаналітик передбачає, що образ цієї істоти в мріях, асоціюючись з морем, відображає несвідому жіночу суть, якій притаманні незручність, слухняність, залежність.

Калейдоскопи сновидінь

Кількість має значення

Щоб розгадати до чого сниться цей мешканець морів, потрібно надати значення не тільки образу як такого, але і його розмірами, кількістю, діям. Розшифрувати нічні метання душі допоможе ретельний розбір деталей сну. Розглянемо фрагменти сновидінь:

Тлумачення снів, де сплячий намагався зловити цю мешканку морів, що у нього погано виходило, сполучається з марним заняттям. Ваші зусилля спрямовані не в те русло. Тому і не приносять бажаного результату.

Якщо ви запитаєте, до чого сниться ця тварина величезних розмірів, то відповідь закличе вас задуматися про справжність почуттів вашої половинки.

Мабуть, Ви знаходитесь в великому омані з приводу щирого ставлення партнера.

До чого сниться, як вас жалить медуза. Тлумачення таких снів сполучається з плітками, які вельми подмочат репутацію сновидцу. Тому не варто допускати в своє життя малознайомих людей і сумнівних особистостей. Будь-яка розмова, який стосується сімейного бюджету, не озвучуйте широкому загалу.

Примарилося, як купаєтеся в море, а навколо вас багато медуз, остерігайтеся поганий компанії. Люди, що належать їй можуть втягнути вас в сумнівні справи і небезпечні інтриги.

До чого сниться, як головоноге випускає чорнильну хмару в воді. Будьте уважні при прийомі їжі. Велика ймовірність харчових отруєнь.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: