Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мертва кішка?

До чого сниться мертва кішка?

Зміст:

Сонник мертва кішка

Англійський письменник Террі Пратчетт, кажучи про котів, згадав про їх властивості жити в якомусь своєму потоці часу. Варто котам тільки з’явитися в житло, і здається, ніби як вони тут жили завжди. Світ людей, наче зупинка на їх шляху до чогось набагато цікавого.

Символіка снів

Здатність кішок міняти форми зіниць, уособлюється з фазами місяця; плодючість, вміння бачити в нічний час доби, блиск в очах — перетворили кішок в загадкових звірів, які присвячені в таємничі сили. Ця тварина уві сні уособлює загострене інтуїції. Розшифровкою цих символів в полоні Морфея займаються сонники.

Альтернативне тлумачення

Багато популярних сонники сходяться на думці, що кицьки в наших снах уособлюють ворогів, або недоброзичливців.

Тому образ тварини може проінформувати сплячого про необхідність почути внутрішній голос, довіритися інтуїції.

Сонник Міллера

Кішка обіцяє невдачі, її смерть — хороший знак

Психолог зазначає, що кішка, сама по собі, у снах провісник невдач. Але ось як раз бачити її смерть, обіцяє подолання перешкод і зліт репутації сновидіння.

Тримати на руках померле тварина, означає гідний вихід з сумнівного підприємства, в яке був залучений сновидец.

Для торговця таке сновидіння гарантує крах планів конкурентів, які намагаються зруйнувати комерційне починання сплячого.

Якщо уві сні смерть кошенятам заподіяв укус змії, значить ваші вороги постраждають від своїх підступів.

Сонник Ванги

Віщунка вказує, що ця тварина у снах несе негатив. Бачити їх, значить очікувати розбрати і лайки з рідними наяву.

Якщо сплячий бігає за котом, чекайте зустрічі з вельми самозакоханим людиною.

Багато кицьок віщують випробувати ганьба.

Лише тоді, коли наснилося померле тварина, це гарантія благополучного вирішення всіх проблем і перешкод.

Сонник Фрейда

Психоаналітик ототожнює це домашня тварина з сексуальною сферою життя сплячого. Звідси бачити як сновидец мучить, або вбиває його, говорить про схильність сплячого до садизму в інтимному житті.

Наснилася вмираюча кішка, це знак згасаючої сексуальної енергії, назрівання проблем в цій сфері.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування снів з кісамі мають різнобічні інтерпретації. Багато з них грунтуються на маєтку у даних домашніх вихованців інтуїтивних здібностей.

Сонник Лоффа

Прислухайтеся до інтуїції

Пастор вважає, що приснився домашній вихованець волає сплячого звернутися до власної інтуїції у вирішенні важливого питання, який незабаром назріє.

Наснилася померла киця, говорить про пристрасті сновидіння до окультних наук. Однак їх використання може піти на шкоду самому сплячому.

Сонник Хассе

Медіум має думка, що побачені уві сні мугикаючи обіцяють обман і зради.

Якщо трапилося уві сні вбити і з’їсти кішку, це викриває сновидіння в невірності, яка незабаром стане явною.

Сонник Цветкова

На думку езотерика живий кіт у снах обіцяє сльози і зради. І смерть цієї тварини знаменує перемогу над суперниками.

Сюжети сновидінь

Коти дуже рухливі динамічні звірі. Вони мають масу загадкових властивостей. Сновидіння з образами цих тварин також динамічні, різнопланові. Саме до чого сниться мертва кішка?

Бачити уві сні як вмирає чорна кицька, віщає про провал зрадницьких планів відкритого ворога. А привиділася смерть білої кішечки, обіцяє викриття підступності близького друга. Померла руда киця символізує остаточну перемогу над нав’язливим суперником.

Сняться мертві кошенята, це довгоочікувана смерть своїм комплексам, які дуже заважали спокійно жити, не давали можливості налагодити особисте життя.

Бачити уві сні навколо себе багато мертвих кішок, вказує на те, що вас оточує дуже багато прихованих ворогів. Вони не дрімають, а будують підступи проти вас. Але вони, тим самим створюють один для одного перешкоди. І завдяки такому хаосу, один одного топлять. Тому дане сновидіння хороший знак для сновидіння.

Застереженням буде сон, де багато мурлик, які були мертві, сняться ожившими. Ваші вороги просто приспали вам пильність. Ви не повинні піддаватися на провокації. Не вірте сумнівним доводам. Підключіть інтуїцію.

Якщо примарилась померла кицька, вже зазнала розкладанню, це вказує на причину нерозв’язності ваших проблем. Ви шукаєте рішення на поверхні, але його коріння потрібно шукати в старих незавершених справах, незакінчених суперечках.

Застигнути смерть кота в сновидінні на порозі будинку, гарантія уникнення великого скандалу, що загрожує нехорошими наслідками. Не важливо що, але щось завадить йому статися.

Якщо примарилося багато мертвих кішок в коробці, будьте пильні. Хтось із ваших колег збирає на вас компромати, з метою заплямувати вашу репутацію.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: