Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мертва коняка?

До чого сниться мертва коняка?

Зміст:

Сонник мертва коняка

З чим у нас асоціюються коні? Це благородні тварини, які мають грацією, силою. Багато захоплюються цими стрункими тваринами, деякі бояться. Мало хто залишається байдужим до них.

Що може означати, коли кінь є вам уві сні? До чого сниться мертва коняка?

Сновидіння про коня

Звичайно, будь-який мертву тварину — негативний знак. Але ж спочатку варто розібратися в тому, до чого в цілому може приснитися кінь, і тоді буде легше сприймати інформацію про те, що значить труп тварини.

Сниться красива тварина

Кінь по сонником

Ця тварина, на думку сонників, обіцяє успіх чоловікам в діловій сфері, а жінкам в спілкуванні з протилежною статтю. Варто також відзначити, що кінь може бути як приручених, так і абсолютно диким істотою.

Тлумач медіума Хассе

Якщо уві сні ви бачили себе власником великої стайні, то в реальному житті вас чекає небачений успіх і матеріальне благополуччя.

Якщо тварина встає дибки, то ви отримаєте підтримку від впливової людини. Коли ж коні при вигляді вас розбігаються в різні боки, то вас чекає нещастя.

Перебувати в сідлі — будете мати певну вагу в суспільстві. Також варто звернути увагу на колір парнокопитного, біле обіцяє радість і успіх, а ось вороне обіцяє неприємності і нещастя.

Для чоловіків бачити, як сідлають коня — до втрати коханої, а спостерігати за вже осідланої — до сприятливого шлюбу, в якому дружина буде порядною і люблячої.

Сонник Менегетті

Неживе тварина обіцяє проблеми в інтимній сфері для жінок

Даний сонник розглядає кінь як жіночу сексуальність. Тому, коли подібний символ бачить жінка, то вона розкріпачена в сексуальному плані і готова до пригод. А от для чоловіка той же символ є відображенням його сексуальної прихильності до певної жінці.

Але тлумач розглядає дане бачення швидше негативно, так як вважає, що подібні сни символізують якісь неприємності в інтимному плані.

Циганський тлумач

Хто як не цигани знають абсолютно все про коней? Саме до їх тлумачу варто звертатися в першу чергу. Вони часто розглядають подібний знак позитивно:

Сімейний тлумач

Якщо ви бачите, як кінь везе за собою важку віз, то ви звалили на себе непосильну ношу. Не варто тягнути всі домашні справи власноруч, делегуйте обов’язки.

Кінь скаче галопом — ви перестали піклуватися про себе, стежити за своїм зовнішнім виглядом. Сонник нагадує, що чоловіки люблять не тільки шлунком, вони хочуть бачити біля себе красиву жінку.

Бачити уві сні табун вільних тварин

Тлумач позитивно розглядає сни про коней в тому випадку, коли вони сняться вам в ніч на середу. Це бачення обіцяє сновидцу виконання всіх планів, що оточують визнають ваші заслуги.

Еротичний сонник

Окрему тварину або табун уві сні — ознака виснажливих почуттів. Це буде не справжня любов, ви будете отримувати більше негативних емоцій, ніж радісних і позитивних. Ви виснажили як морально, так і фізично.

Якщо ви доглядаєте за твариною, миєте його, розчісує гриву — ви бажаєте, щоб ваш партнер бачив в вас не тільки сексуальний об’єкт, а помітив людину з багатим внутрішнім світом.

Тлумач 21 століття

Коли вам сниться кінь, вас можуть обдурити, ви навіть самі почуєте брехливі чутки про себе. Коли вона встала на диби, потрапите в конфліктну ситуацію.

Вести коня за поводи — сновидец знаходиться в небезпеці, йому варто бути гранично обережним.

Біла масть тварини — благо, чорна — неприємності і горе.

Кататися верхи — радісні події, сімейне щастя, благополуччя у домівки.

Доїти уві сні кобилу

Тлумач вважає, що кінь уві сні може бути символом того, що вас запросять в гості, де виявлять турботу.

Тлумач навіть розглядає дивний сон, в якому ви доїли коня. Це бачення обіцяє кардинальні зміни в житті сплячої людини.

Сонник Федоровской

На думку Федоровской, кінь сниться до обману. Коли вона білої масті, то в будинку незабаром з’явиться небіжчик.

Тлумач Мандрівника

Вважається, що кінь уві сні — символ, який найбільш чітко показує долю сплячої людини. Він безпосередньо пов’язаний з його життєвою енергією.

Коли вона біла, то вищі сили пророкують вам велику любов. Мертва кобила сниться до переїзду в сільську місцевість.

Бачити цілий табун — у вашому житті відбуваються значні зміни, на вас впливають вищі сили.

Приснився пегас

Пегас сниться до душевного підйому, ви будете наповнені різноманітними ідеями.

Французький сонник

Кобила вважається позитивним сном. Мало того, що в житті сплячої людини на даний момент все спокійно, незабаром почнуть відбуватися якісь події, що порадують сновидіння.

Французи насторожено ставляться до купівлі-продажу коней, чорному коню уві сні, а також в тому випадку, якщо ваша кінь погано підкована і кульгає при ходьбі.

Езотеричний тлумач

Розглядається парнокопитна уві сні — символ брехні і обману. Навколишні підозрюють, що ви робите не зовсім чесно, хочуть зловити вас. Пастка вже поставлена, і ви ризикуєте потрапити в неї.

В даному джерелі позитивно розглядається дохлий кінь. Таке сновидіння означає, що вам вдасться уникнути відплати, в останній момент ви помітите підступ і приймете правильне рішення.

Сонник Тафлісі

Вкрасти уві сні коня

Перебувати уві сні верхи — ви зумієте швидко побудувати кар’єру, домогтися положення в суспільстві. Але коли кінь осідлана неправильно, ви плутаєтеся в стременах, ваш соціальний статус похитнеться.

Втратити свого коня — до розлуки з коханою людиною, розлучення. Ви не втратили його, а у вас його вкрали — смерть чоловіка або дружини.

Сучасний сонник

Яке б бачення про коня вам не снилося, воно буде позитивним. Саме так вважає даний сонник. Сновидіння чекають нові досягнення, перемоги, удача.

Передбачення Густава Міллера

Якщо в нічному баченні ви були верхом на білому скакуні, то це, на думку Міллера, прекрасний знак. Ви зуміли оточити себе відданими людьми, які дійсно бажають вам добра.

Коли скакун брудний і недоглянутий, то ви викликаєте заздрість у оточуючих. Вони стануть робити спроби нашкодити вам.

Навіть скачки на вороному коні розглядаються сонником в позитивному ключі: ви довго будете перебувати на гребені слави, зумієте утримати свій успіх.

Скакун зі снів тікає від вершника

Скакун втік від вас і приєднався до табуна — чекайте звісток про хворобу близької вам людини.

Кінь поранений або мертвий — неприємності і сумні звістки.

Також негативний сон, в якому кінь брикається під вами — вас чекають різні неприємності і перешкоди на шляху. Щоб їх подолати, необхідно багато мужності і сил.

Варто згадати, піднімалися ви в гору або спускалися верхи на коні. Підйом — позитивний знак, спуск обіцяє невдачі і горе.

Сонник апостола Кананіта

Даний символ розглядається тлумачем двояко, він може обіцяти і успіх, але також передрікати неприємності. Все буде залежати від того, що саме привиділося вам під час нічного відпочинку:

Мусульманський сонник

Кінь уві сні вважається виключно позитивним знаком. Правда, існують і виключення з правил. Наприклад, смерть коня для чоловіка передрікає реальну смерть його дружини.

Якщо тварина вас вкусила, то дружина невірна вам.

Сниться кінь в яблуках

Тварина без сідла, на яке ви сіли верхи — ознака того, що ви ведете нечесну гру, а незабаром зробите ще більші гріхи.

Єврейський сонник

Євреї, на відміну від мусульман, вважали сновидіння про коня негативним. Єдиний позитивний момент — побачити білого коня в чорних яблуках. Такий сон обіцяє одержання приємних звісток, правда, тлумач уточнює, що незабаром ви зрозумієте, що вони були помилковими.

Побачити дивну тварину, у якого замість голови була собача морда — сон, який обіцяє відмінне самопочуття і прекрасний настрій протягом тривалого часу.

В цілому, кінь сниться до обману, зради, захворювання. Навіть скакати верхи — сон, що обіцяє неприємності в роботі, так як ви сильно поспішіть і зіпсуєте всю справу.

Вказівки на мертвого коня уві сні

Сонники досить рідко згадують про мертвих конях. Як правило, такий символ вважається знаком переїзду сновидіння на нове місце, в сільську місцевість.

Так вважає і тлумач 21 століття, кажучи про те, що вбитий кінь означає, що той, хто лежить незабаром буде жити в селі.

Наснилося поранена тварина

Старовинний сонник вважає, що мертва коняка передрікає щасливий випадок, кардинальні зміни в житті. Кінь падає в вашому нічному баченні, знаходиться на останньому подиху — ви перебуваєте на межі фінансового банкрутства.

Китайський тлумач вважає, що вбивати кінь — до пишного застілля, на яке потрапить сновидец.

В тлумачі Катерини Великої можна знайти передбачення, що бачити уві сні мертвого коня означає, що ви зустрінете людину, яка повідомить вам сумну новину.

Тлумач Ромеля також розглядає поранену або мертву кобилу, як передвістя негативних новин.

Зигмунд Фрейд вважав, що сновидець буде засмучений незабаром, після подібного сну йому випаде безліч неприємностей, доведеться поплакати.

Кінь, що наснилася мертвої

Як вважає сонник, мертва коняка — це протилежний знак того, що можна знайти про живому коні.

Тлумачі вважають, що не останнє місце займатиме той факт, чи бачив сновидец коня живим на початку свого сну, або ж він відразу був мертвим.

Тварина уві сні тоне

Якщо смерть відбувається в процесі бачення, наприклад, протягом вашого сну кінь потонула, такий сон не є критично негативним. Він означає, що у вас є всі шанси вплинути на своє майбутнє. Ви зумієте, якщо докладете зусиль, змінити події, або хоча б відстрочити їх. Це бачення говорить про те, що варто вести себе більш обережно, ретельно продумуючи кожен свій крок.

Вважається, що потонув кінь в нічному баченні обіцяє великі неприємності в особистому житті. Ви можете не тільки повністю розчаруватися в своєму партнері, але і абсолютно перестати розуміти один одного.

Сновидіння про мертву тварину може бути відображенням вашого стану в реальному житті. Ви просто звалили на себе непосильну ношу і тепер не знаєте, як бути далі. Не виключено, що людина перебуває в стані цілковитої пригніченості і в повному занепаді сил.

Певні деталі

Якщо вам сниться череп коня, то ви ризикуєте сильно захворіти. Також в життя увійде низка неприємностей і печалей, з якими буде досить важко впоратися.

У тварини всього лише поранення — будете повалені в шок деякими новинами. Тлумачі не вбачають в такому сні нічого трагічного. Даний символ говорить про те, що ви зумієте при бажанні виправити ситуацію, хоча для цього доведеться докласти багато зусиль. Головне — вести себе обережно, не допускати небезпечних ситуацій.

Хвора тварина буде мати той же пророкування, що і поранене. Тільки в цьому випадку тлумачі вбачають ще й втрату життєвих сил, саме через вашого морального стану ви і відчуваєте труднощі в житті.

Ви стали вбивцею тварини? Ви в реальності робите неправомірні дії, при цьому самі розумієте, що приносите своїм близьким страждання і нещастя. Цей сон є відображенням вашого внутрішнього стану.

Побачити розкладається труп тварини, за яким повзають черв’яки, — вас чекають матеріальні втрати. Вони будуть досить значними і можуть довести вас до розорення. Спостерігати за тим, як кінь випускає останній подих — пророкування аналогічне. Ви будете перебувати в процесі боротьби за існування, доведеться важко працювати, щоб добути собі їжу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: