Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мертва корова?

До чого сниться мертва корова?

Зміст:

Сонник мертва корова

Якщо в нічному баченні вам є корова, то тлумачі часто сприймають такий символ позитивно. Вважається, що ви будете матеріально забезпечені, станете жити без тривог.

Зацікавило, до чого сниться мертва корова? Передбачення тлумачів снів може різко зміниться.

Дохлої тварина уві сні

На Близькому Сході корову вважають священною твариною. Звичайно, можна припустити, що будь-який бачення, пов’язане з даними тваринам, буде сприятливим.

Образ попереджає про сімейні негаразди

Побачити ж її мертву — символ несприятливий. Він обіцяє погані новини, звістки.

Сновидець має час морально підготуватися до того, що в його родині станеться нещастя. Побачити мертву чорну корову — до суперечок, сварок, непорозумінь з близькими людьми.

Інтерпретація мусульман

Ісламський сонник вважає, що якщо приснилася мертва корова, то у сплячої людини почнуться неприємності або на робочому місці, або ж з домочадцями.

Бачити, як тварина випускає останній дух — взаємини в колі сім’ї різко стануть погіршуватися.

Якщо тварина ще й мало чорне забарвлення, то крім сварок і скандалів ситуація буде обтяжувати тим, що один з родичів серйозно захворіє. Це може статися на нервовому грунті.

Зарізав тварина означає розтрати

Пророцтва інших тлумачів

Бачити уві сні мертву тварину — негативно, в цьому тлумачі одностайні. Правда в різних джерелах зустрічаються різноманітні тлумачення того, що означає бачення про мертву корову і як це відобразиться на вашому майбутньому.

Тлумач Цвєткова

Приснилися зарізані, мертві корови — до розтрат. Вам доведеться несподівано для себе викласти велику суму грошей.

Ситуація буде погіршуватися ще й тим, що ваші справи будуть йти з рук геть погано.

Навіть якщо уві сні ви бачите, як корова практично вмирає, вона худа і ледве рухається, то вам варто вжити всіх можливих заходів для того, щоб підготуватися до важких часів. Цвєтков радив по можливості зробити запаси.

Наснилося худе вмираюче тварина

Тлумач Ванги

Як вважає даний сонник, корова завжди означає, що на шляху до вашої мети перед вами постануть перешкоди.

Болгарська провидиця говорила про те, що мертву тварину це знак. Вам не варто робити необдуманих, необачних дій. Навіть якщо ситуація незабаром загостриться, то в підсумку все нормалізується.

Вам не варто витрачати час, нерви і кошти на боротьбу з нещастями, краще просто їх перечекати.

Тлумач Зигмунда Фрейда

Фрейд вважав, що якщо вам сниться корова, то в глибині душі ви готові до того, щоб обзавестися потомством.

Якщо тварина була мертво, то ви відчуваєте тривогу про свою дитину. Правда сон зовсім не означає, що з ним має статися щось погане.

Тлумач від А до Я

Готувати уві сні яловичину

Побачити в нічному баченні зарізану корову, теля — до неприємностей у фінансовій сфері. Якщо ж ви стали готувати з її м’яса блюдо, то зумієте витягти для себе користь, і отримаєте матеріальну вигоду.

Вбити тварину уві сні

До чого сниться смерть корови, яку ви вбили власними руками? Таке нічне бачення буде розглядатися тлумачами абсолютно по-іншому.

Вважається, що сплячій людині буде у всьому супроводжувати удача. Він отримає матеріальну прибуток.

Якщо ви не тільки вбили тварину, але і берете участь в оброблення тушки, то тлумачі передбачають багато приємних моментів в житті. Ви можете сміливо загадувати найнеймовірніші бажання, і вони обов’язково збудуться.

Придивіться до кольору

Якщо слухати сонник, то сон, мертві корови в якому займали головну роль — в цілому негативний і попереджає про наступаючому лихоліття для сплячої людини.

Але не зайвим буде розібратися, до чого сняться ті чи інші кольорові гами туш мертвих корів.

Постарайтеся згадати, якого кольору була туша мертвої корови в ваших снах:

Сниться померле чорне тварина

Ще кілька передбачень

До чого сниться дохла корова, яку ви знайшли в стійлі? Навіть якщо ви прокинетеся з негативними думками, то не варто починати панікувати.

Вважається, що таке бачення це просто відлуння ваших думок. Кожна людина в минулому робив помилки, і тепер ми всіма силами намагаємося виправити їх або забути.

Крім того, тлумачі снів дають ще ряд цікавих тлумачень:

Мертва корова в воді може передбачати вам ситуацію, коли ви опинитеся на мілині, а вам якраз знадобиться велика сума грошей.

Крім іншого бачення часто говорить про те, що вам не варто довіряти якоїсь знайомої жінки, так як саме вона стане причиною всіх ваших нещасть.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: