Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мертва курка?

До чого сниться мертва курка?

Зміст:

Сонник Мертва Курка

Вважається, що якщо сняться курки, курчата, значить, ви занадто сильно переживаєте за своє майбутнє покоління. Вищі сили, дають сигнал — ви турбуєтеся марно. Якщо постійно думати, що може трапитися біда, ви можете насправді її накликати.

До чого сниться сон, в якому фігурує мертва курка

Думки сонників розділилися на два табори, одні вважають, що дохлі кури, означають позбавлення від старих неприємностей, наступ нового, кращого періоду в житті. Інші вважають, що подібне сниться до дрібних втрат, які, тим не менш, сильно потріпають вам нерви.

Смерть курей, що говорить сонник

Щоб скласти своє індивідуальне тлумачення, необхідно вивчити як мінімум три — чотири тлумача снів, тим самим підібрати інформацію, найбільш відповідну під ваше сновидіння.

Сонник Оракула

Бачити мертву курку уві сні, поганий знак. Він говорить, недруги прийшли в бойову готовність і незабаром завдадуть вам удар. На думку даного джерела, їх метою буде ваша кар’єра. Не втрачайте даремно часу — зміцните свої позиції.

Якщо наснилася курка, але мертва

Сонник Зигмунда Фрейда

Фрейд вважав, що сняться кури до приємної новини від ваших друзів. Але, якщо ви вбиваєте її, вам приснилася смерть курей, значить, ви втратите не дорогу, але значну і важливу для вас річ.

Також дохлі кури, можуть уособлювати вашу невпевненість в собі, якийсь комплекс неповноцінності.

Сонник Медеї

Наснитися не жива курка — в найближчому майбутньому вас чекає нещастя або навіть небезпеку. Подумайте, ким можуть бути ваші вороги, так вам буде легше припинити їх спроби нашкодити вам.

Якщо курка вже очищена, то це навпаки позитивно бачити уві сні. Такий сон означає, що ви оптиміст, вмієте радіти будь-якої дрібниці, веселці на небі, вітерцю в спекотний день, смачну їжу, хорошою книзі.

Сонник Федоровской

Бачити уві сні багато дохлих курей — нещастя і неприємності увійдуть у ваше життя, і життя близьких людей.

Сонник Езопа

До чого може ще сниться мертва курка, на думку сонника

Жива курка — хороший знак

Бачити уві сні, як все кури подохли — ви потребуєте розумінні і дружньому участю. Ви вже визначилися з об’єктом, який надасть вам участь. Але сновидіння говорить про зворотне. Ця людина сам потребує підтримки, йому самому потрібна допомога. Сонник радить вибрати іншу кандидатуру для ваших душевних виливів.

Сниться жива курка, значить, в житті оселиться мир і спокій, каже сонник. Багато дохлих птахів — постарайтеся поберегти здоров’я.

До чого бачити уві сні, що мертва курка починає видавати звуки — до сліз.

До чого ще може привидітися уві сні смерть курки

Бачити уві сні, як труп курки оживає, значить, ви зможете впоратися з тими неприємностями і справами, які ще недавно здавалися вам нерозв’язними.

В цілому бачити курку, до клопотів і турбот. Приснилася мертва, значить, ви не помічаєте очевидних речей. Бачення стверджує, необхідно звернути пильну увагу на будинок і сім’ю, там не все так гладко, як вам здається. Займаючись глобальними питаннями, ви абсолютно закинули своїх домочадців.

До чого ще сняться подібні сюжети — ви можете впустити в свій будинок сварки і скандали, які почнуться через вашу впертість, небажання поступатися і прислухатися до близьких.

В цілому, померла курка говорить про те, що неприємність незначна, саме через це і може початися велика катастрофа. Так як на незначні неприємності ми е звертаємо уваги, відкладаючи на потім, в той час як негативна ситуація розростається як сніжний ком, погрожуючи перетвориться в справжню лавину.

До чого саме сниться подібне, можна спробувати визначити по деталях:

Деякі нюанси сну про мертвого птаха

Їли домашня птиця, перед тим як померти зносить яйце — чекайте швидкого спадщини, або як мінімум віддачі старого боргу, на який вже не було надії.

Якщо біля трупа великий особини будуть перебувати курчата, при цьому не важливо, живі або мертві — спробуйте зіграти в лотерею, вас чекає сто відсотковий виграш.

Ховати мертвого птаха, означає, що навіть якщо у вас будуть перепони на шляху, завжди знайдеться вірний друг, який допоможе їх подолати.

Також провидці раджу звертати увагу на колір птиці:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: