Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мертва змія?

До чого сниться мертва змія?

Зміст:

Сонник мертва змія

Змія в символічному тлумаченні дуже багатогранний і контрастний образ. Змія, в Едемському садах, спокусила Єву. Це дозволяє нагородити її символом сексуальності і спокуси. Індуси називають її символом відродження в духовному відношенні. За їхніми віруваннями, енергія у людини зачаїлася в куприку, у вигляді згорнувшись змії. Коли розкручує свої кільця, одне за одним, вона починає рухатися уздовж хребця, активуючи чакри. Тим самим несучи просвітлення і нове народження душі. А то, що вона скидає стару шкіру, щоб зуміти рости і молодіти, по праву дає можливість приписати їй статус мудрості і звичайно, довголіття. Про що цей образ намагається сказати уві сні?

Популярні трактування

Мало хто може посперечатися з тим, що немає більш одіозного символу, як найдавніше плазун. У численних культурах вона вважається втіленням темних сил. Однак, в деяких традиціях це тварина обожнюють. Віщуни і тлумачі снів теж не єдині в своїх думках про значення снів, де сняться вони.

Сонник Міллера

Психолог пояснює, що сталося бачити загибель цієї рептилії, значить отримати надію. Перемога над нею обіцяє торжество і радість над поваленими ворогами. Більш того, сон, в яке сновидец особисто вбив рептилію, обіцяє, що наяву ви зробите якийсь вчинок, який змусив рахуватися з вами і поважати.

Якщо сновидцу сниться на стежці мертву змію, то в житті у нього не трапляться перешкоди на шляху до досягнення мети.

Закликає до пильності сон, в яке сновидцу сниться, як вжалила дохла рептилія.

Сонник Ванги

Якщо наснилася мертва змія

Провидиця впевнена, що мертве плазун сповіщає про відступ темряви, тріумфальний хід світла, час воцаріння добра, час воцаріння людинолюбства.

Сталося побачити багато дохлих рептилій говорить про існування численних ворогів. Але звук ріжка, що звіщає перемогу, буде звучати один за одним.

Сталося уві сні вбити рептилію, значить наяву ви розчистили собі шлях до успіху.

Сонник Нострадамуса

Астролог пророкує сновидцу, якому пощастило побачити безліч загиблих рептилій, представиться можливість використовувати шанс на успіх.

Коментарі Езопа

Грецький байкар розповідає до чого сниться змія, якась була вбита кимось. Це передрікає невирішеність питань, дуже важливих в сферах трудової діяльності сновидіння.

Сонник пояснює до чого сниться ситуація, де вдалося заманити в засідку це тварина і знищити. Це обіцяє, що завдяки вашому розуму і мудрості, ви заманите в пастку своїх ворогів і викриєте у брехні.

До чого сняться величезні змії у великій кількості в пастці, влаштованої сновидцем, і заморені голодом. В результаті сновидец точно переконався, що вони знешкоджені і мертві. Це дуже добрий знак для сновидіння. Наяву йому доведеться битися з дуже могутніми і небезпечними людьми в сфері підприємницької діяльності. Але, на подив самого сновидіння, він зможе вийти переможцем. При чому, в останній момент, він знайде якийсь аргумент, який стане вирішальним.

Чому сняться зміїні сновидіння

Яка була змія

Ця рептилія дуже хитра і спритність, небезпечна і підступна. Навіть ворогу не побажаєш опинитися в ситуації, коли довелося зіткнутися з цим повзучим тваринам. Як і до чого приснилася рептилія допоможуть зрозуміти деталі сну:

До чого може закликати цей образ, коли бачити уві сні, як з маленькою змійки раптом виростає величезна особина, якась ось — ось нападе на вас. Це попереджає сновидіння про небезпеку, яку він не зміг розгледіти раніше. І коли сновидцу пощастить убити це тварина уві сні, значить небезпека залишиться позаду. Всі, хто був причетний до підступам і змов проти вас, будуть не просто переможені, але і принижені.

Довелося побачити сон, де гадина звивалася в передсмертній агонії, попереджає про те, що хоча вам і вдасться виявити своїх ворогів, і викрити їх в брехні і улесливості, зуміти покарати, але вони будуть намагатися не здаватися і помститися вам. Тому не розслабляйтеся і будьте готові до останньої сутички. І хоча сонник обіцяє лаври переможця вам, але потрібно бути на чеку, продумувати кожен наступний крок, щоб сутичка пройшла для сновидіння з меншими втратами.

Закликає не бути сліпо довірливим по відношенню до людей з вашого оточення сон, де сновидцу сняться мертві рептилії. Вони уособлюють улесливих людей, якісь користуються вашою довірою і простотою.

До чого закликає сон, в якому сниться, як хтось сторонній вбиває змію, з метою вашого спасіння? Сон віщує прийдешній змова, якою готують проти вас колеги, або знайомі. Вам буде важко виправдатися від цих наклепів. Але знайдеться людина, яка вміє це зробити в вашу користь, але для цього вам потрібно буде піти на деякі жертви. Можливо він зажадає щось натомість. Сон закликає не противитися і вміти йти на компроміс. Це вам не принесе особливих втрат і збитків.

Якщо змія згорнулася клубком

Циганський сонник тлумачить сни, в яких, сновидцу довелося вбити змію, зовсім інакше, ніж численні інші сонники. Сонник стверджує, що це означає розлуку з найкращим і щирим другом, якою одночасно був і покровителем сновидіння.

До чого сниться сон, де в якості подарунка сновидцу принесли мертву рептилію. Сонник вказує, це уособлює підступ з боку знайомих, або колег. При чому, обман буде умисним і заздалегідь спланованим. Постарайтеся пригадати які деталі сну ви могли бачити ще. Там обов’язково повинні бути додаткові, що нагадують знаки.

Довелося бачити уві сні дохлу рептилію вдома, попереджає про те, що є людина, якою вхожий в вашу родину, і користуючись вашою довірою, може принести неприємності і біди. Якщо ж сняться дохлі рептилії будинку, згорнуті в клубку, значить серед сімейних пар, якісь приходять у ваш будинок в якості гостей, є ті, якісь намагаються втертися в довіру, з метою нав’язати свою співпрацю в вашому бізнесі, щоб потім його забрати.

Цікаві трактування інших сонників

В Біблійних історіях ця рептилія виступає, як прихильниця Єви, яка видала таємницю про те, як Адаму відкрити очі на її сексуальність. Тому, коли сниться вбити уві сні цю плазує тварюка самої сновидицей, то при необхідності боротьби за судженого людини, їй доведеться рахуватися з поняттями про мораль.

Укус, який уві сні був здійснений уже мертвим тваринам, віщує жінці зраду щодо вас з боку нареченого. Його лицемірство буде для неї несподіваним, тому і змусить вельми важко це переносити. Дівчині таке сновидіння віщує зраду підступної подруги. А поєдинок, якою завершився перемогою над небезпечною рептилією, віщує бурхливу сварку.

Наснилися безліч дрібних дохлих змійок віщують теж безліч невеликих інтриг, або невеликих збитків. Але можуть говорити і про ослаблення здоров’я через брак корисних речовин, прояв авітамінозу.

Китайський сонник Чжоу — Гуна розповідає, до чого сниться відрубати рептилії голову. Це віщує позбутися багатства і всіх почестей зі своєї ж вини.

Побачити мертву змію уві сні, означає втрату надій і можливостей, нездійснені бажання.

Бачити як уві сні ви вбиваєте це тварина, значить отримати заклик про те, щоб ви наяву були стримані, вміли контролювати свої емоції. В іншому випадку ви завдасте сильний біль людині, якою цього не заслужив.

До чого сняться сни, де довелося бачити, як той, хто лежить душив плазун, що в підсумку йому вдалося. Сон обіцяє вирватися з дуже небезпечною і, що ганьбить вас, ситуації.

Бачити уві сні мертву гадюку, яку ви вирішили приготувати на багатті і потім куштували її м’ясо, обіцяє перемогу над недоброзичливцем. Але це буде не просто перемога. Вона завершиться тим, що положення, або достаток, якісь були в руках у недоброзичливця, перейдуть вам.

Буває в сюжеті сну доводиться бачити себе в образі дохлої рептилії. Це закликає не привертати для спільної роботи над задуманим підприємством людей, які нібито пропонують раціоналізаторські ідеї. Тому як вони будуть лише на початкових етапах просування ідеї виявляти свою зацікавленість в спільній співпраці. Насправді ж вони виживуть вас з проекту, як тільки він набере обертів.

Сниться дохла рептилія, що пливе в річці. Це сигнал до того, що хтось вас хоче знищити емоційно, завдавши величезний стрес. Придивіться до свого оточення, постарайтеся обчислити цю людину і самоусунутися від нього.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: