Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться метеорит падає на землю?

До чого сниться метеорит падає на землю?

Зміст:

Сонник метеорит падає на землю

До чого сниться метеор? Тлумачі до сих пір не зможуть дати однозначної відповіді. Багато в чому передбачення буде залежати від того, в якому настрої ви були в момент сну. Метеорит уві сні, як і в реальності, може викликати абсолютно різні емоції, від повного захоплення до страху, що сковує і паралізує людину.

Небесні тіла уві сні

Перед тим як приступати до розшифровки нічного бачення, варто пригадати, чи бачили ви метеорит, що летів на землю в єдиному кількості, або це був справжній метеоритний дощ.

Тлумачі снів часто акцентують увагу сновидіння на ряді досить значущих чинників, що можуть кардинально змінити прогноз.

Думка тлумачів снів

Наснилося падіння небесного тіла

Часто метеорити, що падають на землю уві сні, обіцяють появу нових людей, цікавих подій в житті сплячої людини. Кожен сонник по-різному розглядає дане бачення, іноді зустрічаються навіть негативні передбачення.

Тлумач Мандрівника

Приснився метеорит? Тоді в реальності ви перебуваєте у великій небезпеці, так думає даний сонник. Події розвиватимуться з такою швидкістю, що ви не будете встигати за ними.

Тлумач вважає, що сновидець зустрінеться з людиною, який за духом буде набагато сильніше його, і постарається підпорядкувати сплячої людини своїй волі.

Сонник Симона Кананіта

До чого сниться метеор? На думку тлумача, сновидіння очікує щастя, правда, воно буде швидкоплинне, як і бачення з падінням небесного тіла.

Дитячий тлумач

Бачити уві сні явний слід на небі від падіння

Якщо уві сні вам наснився метеорит, то незабаром відбудеться несподівана подія. Воно буде доленосним і повністю змінить ваші плани, надовго виб’є з колії.

Тлумач Гришиной

Якщо уві сні ви бачите, як на небі залишається слід від падіння небесного тіла, то ви занадто рано стали святкувати успіх. Ваша справа ще не закінчено, а ви вже повністю впевнені в тому, що воно завершиться успіхом. Даний сон говорить про те, що ви обманюєте самого себе і оточуючих людей.

Метеорит, що руйнує все на своєму шляху — у ваше життя втручаються вищі сили. Правда, тлумач не уточнив, як саме дані сили впливають на вас.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Коли ви бачите, як метеорит залишає на небі яскравий слід, тоді у вашому житті відбудеться значуща для вас подія. Для того щоб зрозуміти, в який бік будуть зміни, вам необхідно пригадати свої почуття в момент перегляду даного сюжету.

Приснився вже впав на землю метеорит обіцяє перешкоди на шляху до досягнення мети. Чим ближче ви будете перебувати до місця падіння, тим складніше буде впоратися з новими обставинами.

Сниться кратер після падіння небесного тіла

Тлумач від «А» до «Я»

Коли уві сні ви бачите, як до Землі наближається величезний метеорит, вам доведеться пережити кілька дуже приємних моментів у своєму житті. Ці моменти будуть швидкоплинними, хоча тлумач вважає, що спляча людина пронесе спогади про них через все життя.

Коли небесне тіло впало і стався вибух, то постанете перед важким вибором. Вас почнуть долати суперечливі почуття, ви постараєтеся зрозуміти, що відбувається, але це буде досить складно. Тлумач радить прислухатися до того, що велить вам ваше серце.

Тримати шматочок тіла, що впало в руках — важлива справа, над яким ви довгий час працювали, нарешті знайде успіх.

Сучасне тлумачення сну

Тлумач вважає, що коли в нічному баченні ви бачили, як на землю впало небесне тіло, то вам незабаром має бути тривала поїздка.

Також сонник говорить про певних ситуаціях, які можуть вам здатися:

Чути в сні про метеоритний дощ

Чекайте змін

Велика провидиця Ванга вважала, що метеорит уві сні може обіцяти великі катаклізми, що незабаром відбудуться з людством.

Інші тлумачі вважали, що настають великі зміни, коли сновидець повністю змінить свою думку про ту чи іншу ситуацію. Зміни торкнуться не тільки вас, але і ваших близьких.

Як вважає сонник, метеорит падає на землю — знак швидких і разючих змін у долі. Тільки ваше відчуття в момент перегляду сну може підказати вам, чи покращиться ваше життя, або навпаки, все стане тільки гірше.

Багато провісники говорять про те, що сновидіння відвідають такі почуття, що повністю захлиснуть його. Ви перестанете думати і про роботу, і про своїх родичів, обов’язки. Це буде швидше хвороблива пристрасть, ніж справжні почуття.

Коли уві сні ви відчували захоплення, то незабаром перед вами відкриються нові горизонти і привабливі перспективи. Вам залишиться тільки скористатися наданим шансом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: