Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться метро?

До чого сниться метро?

Зміст:

Сонник метро

Метро, ​​як лабіринт, має складну структуру. Пройшовши лабіринт, людина немов відтворюється на іншому, досить вищому, рівні. Які рівні по шахтам і тунелях метро проходить сновидец?

Альтернативне тлумачення

Метро уособлює суєтність, пов’язану з вельми великою завантаженістю і напруженістю в реальності. Найчастіше, примарилося заплутані і довгі переходи відображають спробу дозволу ускладнених завдань і виходу зі скрутного становища. З сонників дізнаємося до чого сниться метро.

Сонник психолога

Якщо приснилося метро

За трактуванні Міллера, марилося опускатися на ескалаторі в метро, ​​говорить про марність ваших зусиль коригувати хитке становище справ. А підніматися на вихід зі станції, обіцяє гідне становище в ділових колах і професійній сфері, завдяки вашим здібностям, зв’язаних з енергією.

Коли ви уві сні довго чекали поїзд досить довго, на думку Міллера це застерігає від прийдешньої ймовірності бути притягнутим до сумнівного підприємству, яке обернеться сумними і нескінченними домашніми клопотами.

Сталося побачити уві сні аварію в метро, ​​де ви опинилися замурованими в тунелі метро, ​​це обіцяє поїздку, але ви не особливо будете горіти бажанням їхати. Однак пізніше ви будете вдячні долі, що все так прекрасно склалося.

Сонник Фрейда

Метро, ​​своєю системою шахт, розгалужених тунелів, уособлює жіночі інтимні органи, піхву. Чим більше розгалужень, тим більше сексуальних контактів. Як наяву, так і тих, якісь в уяві сновидіння. Більш того, метро може уособлювати тяжіння до групового сексу.

Якщо чоловікові сниться вхід в метро, ​​то вказує на його задоволеність усіма своїми численними партнерками. Він не вміє якоїсь однієї віддати перевагу.

Принагідно, коли уві сні туди входить жінка, це уособлення її лесбійських переваг. Заходячи з чоловіком в вагон, наяву сновидицей бажає зайнятися зі своїм коханим нетрадиційним сексом.

Аварія в підземеллях метро каже про ваших сумнівах сексуальних здібностей, уміння доставляти партнерці бажане насолоду.

Коли в мріях станція в воді, або виявлена ​​теча, очікуйте вагітності.

Якщо наснилася кінцева станція

Сонник Лоффа

Пастор повідомляє, що кінцева станція метро в сновидінні уособлює необхідність здійснення вибору. Якщо ви добиралися до пункту призначення в одному поїзді, то рішення лежить на долоні. Воно найбільше приходить до вас в голову. Зупиніться на ньому без сумнівів. Коли ж вам довелося змінити не один поїзд, це значить є кілька оптимальних рішень. Щоб визначитися, вам доведеться вдатися до поради професіоналів.

Рейкові сновидіння

Місця, де плутанина і хаос, часто сняться перед прийняттям відповідальних рішень. Розібравши докладно деталі сну, можна дізнатися до чого сниться метро:

У сновидінні вам довелося їхати в метро, ​​значить по життю ви практична людина. У рішенні майбутніх питань знайдете правильний варіант. Принагідно, коли в поїздці ви заснули, застерігає від грабежу.

Коли уві сні ви їхали в поїзді, які не мають колію, це уособлення вашого внутрішнього хвилюючого стану через проект, який обіцяє бути досить рентабельним і прибутковим.

Закликає до обережності при підписанні важливих документів сновидіння, де була станція з великим скупченням людей.

Який посил несе сон, де сновидец є машиністом складу. Це вказує на те, що наяву ви володієте екстрасенсорними і магічними техніками, але самі цього навіть не знаєте. І ваші безконтрольні і хаотичні магічні дії можливо принесуть негативні наслідки.

Сонник радить сновидцу зайнятися самопізнанням, вивченням духовної практики.

Марно проведене час символізує тунель, по переходах якого бродить уві сні сплячий, не знаходячи виходу. Це уособлення нездатності сновидіння взятися за конкретну справу і довести його до кінця.

До чого сниться метро на кінцевій зупинці. Це уособлення вельми вагомого питання, який потрібно незабаром вирішити. Зволікання неприпустиме. Це може мати негативні наслідки і недоглядом шансу, якою може ще довго не з’являтися на горизонті.

Інші тлумачення

Ще одне із символічних значень, говорить сонник, метро немов час. Перехід з вагона в інший вагон, значить отсчітиваніе прожитих років. Коли уві сні ви не встигли сісти в вагон, означає наяву упустили шанс.

Їхали уві сні через тунель, до майбутнього складного періоду життя.

Бачити уві сні метро, ​​де ви проштовхувати крізь натовп, щоб потрапити в вагон, говорить про відповідний часу для налагодження зв’язків та обміну досвідом. Можливо вдале співробітництво.

Уві сні, де був тунель, звід Які осідав на очах сплячого, вказує, що підступні підступи недругів принесуть вам невдачу.

Наснилося метро, ​​де ви заглядали в тунель, обіцяє прийняття вдалого рішення безнадійної ситуації.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: