Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться миша яка кусає?

До чого сниться миша яка кусає?

Зміст:

Сонник миша вкусила

Побачили уві сні миша, тим більше відчули її укус? Сонник радить не залишати такий сон без уваги. Миші наяву викликають у людей негативні емоції, тому розцінюють такий сон як провісник неприємностей.

Сон, в якому вас кусає миша, попереджає про можливі невдачі в бізнесі.

Ваш партнер несвідомо може провалити давно налагоджену справу.

Обставини сну

Постарайтеся згадати сюжет сну, в якому найяскравішою подією було те, що миша вас вкусила. Напевно цьому передували й інші події, які мимоволі відійшли на другий план. Гризунів багато або ваша кривдниця була одна, а може бути ви намагалися її зловити.

Спостерігач

Несподівано виявили велике скупчення мишей або одиноку мишку, але нічого не робили. Як вони себе вели, чому гризун на вас напав?

До чого сниться, що кусає мишка-полівка? Ваші витрати перевищують доходи і, якщо ви не зміните свій спосіб життя, вас чекає розорення.

Напад гризунів уві сні

Приснився укус кажана — готуйтеся до великої біди. Вампір уособлює уві сні страшне зло, яке вам належить подолати. Можливо, ви зіткнетеся з дивними подіями і явищами, чого не зможете знайти логічного пояснення. Вдалося позбутися уві сні вампіра — смертельна небезпека обійде вас стороною.

Доводилося в житті стикатися з щуром, загнаної в кут? Сон, коли зневірене тварина кусає свого кривдника, означає для сновидіння, що ні за яких умов не варто опускати руки, а потрібно боротися до кінця.

Учасник

Намагалися вигнати з дому непрошених гостей або розставляли мишоловки. Хотіли зачинити і вбити тварину, але отримали несподівану відсіч і відчули укус. Як можна глибше проаналізуйте обставини сну, щоб зрозуміти, до чого готуватися.

Наснилося, що напали гризуни сірого кольору

Забарвлення гризуна

Як виглядала миша, яка вас вкусила? Забарвлення шерстки може додати новий сенс в тлумачення сну.

Укус

Миша вчепилася в палець або вкусила за ногу. Чи має значення місце укусу? До чого ж ситуація, коли уві сні ви відчули біль і побачили на ранці кров?

Інші тлумачення

Наснилися гризуни в будинку

До чого уві сні привиділася миша? Вона може символізувати спритність і хитрість, а також слабкість і обман. Найчастіше подібні тлумачення різняться в деталях.

Древній сонник

Наснилися бігають миші в будинку — чекайте запрошення на весільне гуляння. Укусив вас миша означає швидке розчарування в любові через зраду коханої людини.

Психотерапевтичний сонник

Наснилися миші, яких ви намагалися зловити? Готує підступ хтось із близьких, і вам доведеться чимало попотіти, щоб ваші плани здійснилися.

Сімейний сонник

Сниться, що зловили мишку в мишоловку — вимушено виконайте неприємне доручення, переступивши через свої принципи.

Сонник Роммеля

Уві сні укус тварини — до негараздів і сварок. Ранка від укусу кровоточить і болить? Завдана вам образа довго буде джерелом глибоких переживань.

Циганський сонник

Зрозуміти, до чого сниться миша, можна в залежності від її поведінки. Змогли уві сні її зловити або вбити — неприємності скоро вирішаться вашими зусиллями. Вона ухилилася від удару, втекла — щоб виправити помилки і позбутися від проблем, доведеться серйозно попрацювати.

Сонник XXI століття

Укус миші може приснитися жінці як попередження про можливу суперниці, яка зазіхає на її сімейне благополуччя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: