Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться міст?

До чого сниться міст?

Зміст:

Сонник міст

З самої давнини людство споруджували мости. Дані конструкції споруджували з колод для з’єднання берегів річки. Вважалося, що сон є своєрідним мостом з’єднує людини з чимось божественним.

При тлумаченні сюжету не забувайте про емоції, які були викликані побаченої мрією.

Загальна тлумачення нічний мрії

До чого сниться міст? Варто відзначити в якому він би стані, куди можна було уві сні дістатися через нього, що було внизу і біля нього? В основному трактує сонник міст сниться до просування по кар’єрних сходах і додатковим фінансовим доходам. Це загальне тлумачення побаченого сюжету, більш точний аналіз можна отримати нижче.

Переправа уві сні — є символом переходу з одного життєвого періоду в інший. А також вказує на зв’язок сновидіння з оточуючими його людьми. Сісти на ньому — до нової посади. Дивитися як міст переходять інші люди — будете брати участь на веселе свято.

Переправа через воду

Якщо приснився міст

Якщо в сюжеті снів бачили як гуляли по мосту над водою означає насправді належить відправитися на побачення або на приємну зустріч.

Дуже гарне тлумачення для закоханих бачити в нічний мрію воду під переправою. Якщо бачили бурхливу воду — бачення вказує на пристрасні відносини.

Переходити воду по переправі — бачення вказує на хвороби.

Переправа над:

Їхати по ньому в нічних мареннях — до здійснення бажань і рішення складних проблем.

Який міст бачили

Міцний і стійкий — в реальному житті не виникнуть проблеми зі спілкуванням. Тлумачення буде повністю протилежно якщо в сюжеті снів переправа була розхитана і зруйнована.

До чого сниться міст розвідний над водою? У побачене сюжеті головне відзначити, в якому становищі він був:

До невдач

Якщо довелося бачити велику переправу — бачення передвіщає сум.

Зруйнований — гряде період невдач. Людина в дійсності упустив свій щасливий момент за, що тепер належить розплачуватися.

Розхитаний — будуть труднощі в стосунках з рідними.

Кам’яна споруда — в житті сновидіння з’явиться впливова людина, яка кардинально змінить життя.

Якщо гнилої дерев’яний — не довіряєте в реальному житті своїм друзям.

Залізничний — мрія вказує на перехід в новий період. Від минулого до майбутнього. Від життя до смерті. Переходити залізничні колії через переправу — мрія вказує, необхідність приділити більше часу близьким.

Підвісна — у людини нестійка життєва позиція.

Незвичайне бачення

До сварок

Дивитися на руйнування моста через що сталася на ньому аварії — бачення застерігає: таємниця буде розкрита.

Палаючий — до сварок.

Бачити переправу всередині будинку або близько розташований над землею — мрія віщує любов.

Будівництво

Будувати самому переправу — гряде складний період в житті. Ви взяли на себе великий обсяг роботи, яку не зможете вчасно закінчити. Ця ситуація спричинить за собою сварки. Бачити як будівництвом займаються інші — значить бачення вказує щастя і благополуччя.

Випробування його — чекає багато роботи. Подолаєте в реальному житті всі проблеми і труднощі.

Впасти з переправи

Якщо вам привиділася мрія: ви впали з переправи (неважливо куди впали в воду або в прірву) — бачення має погане значення і вказує, що ви безсилі в ситуації, яка відбувається. Якщо вам наснився момент: ви впали з переправи — бачення має погане значення і вказує, що ви безсилі в ситуації, яка відбувається.

Також впасти з моста — до потрясіння в реальному житті і існує ймовірність вчинення імпульсивного вчинку.

У мріях стрибнули і розбилися? Відбудеться ситуація, якої людина зазнає страх і буде боятися втручатися в те, що відбувається.

Переходили його, але зупинилися посередині і почали кликати людини — виграєте судову справу.

Сучасний сонник

Всі плани здійсняться

Бачити міст уві сні в несподіваному місці — у ситуації, що склалася надасть допомогу людина, на якого сновидец не сподіватися.

Тлумачення мрії з міцним, надійним, красивим мостом вказує — все задумане здійсниться і здійсниться.

Спокійно перейти міст — по сучасному сонником трактується як символ того, що всі життєві складнощі будуть подолані сновидцем з легкістю.

Сонник вказує, що важливою деталлю уві сні є місцевість біля споруди:

Сонник американського психолога Г. Міллера

Сонник Міллера є найбільш поширеним виданням, в якому сновидец може знайти максимально точне тлумачення побаченого нічного сюжету.

Яка вода під мостом

Згідно сонником, побачити уві сні сюжет з напівзруйнованим мостом і бачити, що він покритий темрявою — сновидец невпевнений у своїй життєвій позиції. Це почуття викличе у людини тривалу депресію і меланхолію. Для людини, який закоханий — даний сюжет віщує розчарування в своєму обранцеві або обраниці.

Переправлятися по небезпечному спорудження:

Вказує сонник міст в сюжеті з’явився несподівано на шляху мандрівника — будьте обережні. Людина з вашого оточення затіяв зрада.

Переходити через річку — успіх у всіх починаннях. Вода в річці була брудна — не досягнете поставленої мети. Задумане принесе складності в житті.

Вказує сонник міст знаходиться над водою і сновидец стоячи на ньому милується озером або річкою — до багатства і достатку в житті.

Тлумачення за сонником Міллера: бачити, як водою лине сміття — задумане не завершиться, тільки даремно витратите свої сили і час.

Сонник Хассе

За сонником Хассе бачити уві сні міст — сюжет є хорошим знаком і вказує на:

Вказує сонник міст в сюжеті снів був ввігнутої форми — значить, сюжет віщує зраду, яка принесе в життя страждання. Бачити розвідний міст над водою — хоч скільки обмірковуйте план, але він не здійсниться.

Тлумачення за сонник Фрейда

Якщо йшли по мосту

До чого сниться міст по сонником Фрейда? Настають зміни в житті. Також сюжет може передвіщати швидку смерть.

Переходити його із супутником — у сновидіння немає проблем в інтимному житті. Переїжджати конструкцію на будь-якому виді транспорту — чекають кардинальні зміни в долі.

Хто бачив сюжет

Фрейд вказував, що важливо кому сниться сюжет.

Побачити в сюжеті снів звалилися переправу — значить виникнуть проблеми в сексі.

До чого сниться міст будувати? Тлумачення снів по сонником Фрейда в життя буде складний період через те, що ви взяли на себе багато зобов’язань.

Дуже довго проходити по спорудженню — порушите права за що вас буде мучити совість.

Сонник народу майя

Сюжет снів, в якому приснився міст по сонником народу майя трактує як позитивне значення і вказує, що сновидець зможе знайти компроміс зі своїм начальником. Дуже гарне значення даної мрії, якщо сон бачили в нічний час.

Займатися будівництвом переправи в тлумаченні снів — поганий сюжет. Трактується наступним чином: всі спроби знайти спільну мову з оточуючими людьми не увінчаються успіхів. Сформована ситуація зміниться тільки після зміни погоди.

Тлумачення нічний мрії Ванги

Переправа по тлумаченню снів провидиці Ванги вказує — людина дасть клятву або обіцянку в реальному житті. Якщо в мрію під час переходу міст несподівано провалився — до зради людини, на якого раніше могли покластися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: