Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мити голову?

До чого сниться мити голову?

Зміст:

Сонник мити голову

Волосся, що росте на голові є символом сили думки, енергії життя і мужності. Вони уособлюють і родючість. Що вони можуть уособлювати в мріях?

Трактування в авторитетних сонниках

З волоссям можна робити різні дії: підстригати, укладати, завивати, мити. Що може означати сновидіння, де довелося мити волосся. Звернемося до сонникам.

Сонник Міллера

На думку цього психолога володар сну, в сюжеті якого він мив голову, володіє здоровим глуздом і твердої пам’яттю. Все за що він береться, проходить успішно і добре. Навіть коли від нього вимагається швидко прийняти нестандартне рішення, він з честю справляється з цим завданням.

Якщо мили голову уві сні

Сонник дає неоднозначне тлумачення снів, де довелося мити волосся шампунем. Вам випаде шикарна можливість зробити дивовижну подорож. Ця можливість приведе вас у захват, але ви повинні виїхати таємно, нікому не пояснивши, куди і з ким. Таке сновидіння прогнозує вчинок, який вимагає каяття з вашого боку.

Сонник Ванги

Трактування Ванги сновидінь, де сновидец мив голову звучить наступним чином: якщо сплячий мив голову сам собі, то важкі роздуми, що заповнили всі його думки, не дають спокійно жити і радіти життю. Йому потрібно перестати займатися самокопанням. В іншому випадку це може призвести до серйозних стресом.

Сталося вимити голову комусь, чекайте догану від начальства.

Сонник медіума Хассе

Володарка шокуючого дару провидіння, медіум Хассе вважає, що прогноз снів, де сплячий миє голову, обіцяє далеку дорогу. При цьому в подорож власник сну в реальності відправиться один.

Якщо сплячий миє голову не собі, а кому-то, значить з цією людиною його чекає дуже серйозна сварка, яка приведе до сварки і навіть остаточного розриву відносин.

Будете виконувати багато роботи

Сонник Симона Каноніта

Апостол Симон вказує, робити це уві сні, значить в реальності належить зробити величезний обсяг трудомісткої роботи. Беріться за це сміливо, адже мета виправдає засоби, стверджує сонник. Ви здобудете багатства і добробуту власними руками.

Езотеричний снотолкователь

Езотерики трактують сни, де сплячі миють голову, як заклик бути спокійним і відкинути всі тривоги, якими заповнені всі думки сплячого. Все налагодиться і він зрозуміє, що тривоги були марні.

Баня для голови

Волосся в сновидіннях є відображенням емоційного стану сновидіння, його переживань і роздумів. Щоб зрозуміти до чого сниться мити голову, потрібно брати до уваги ті події, які турбують сплячого останнім часом і обставини сну. Ми їх спробуємо розглянути:

Сталося бачити уві сні як після миття волосся стікає брудна вода, свідчить про поширенні пліток і чуток про вас кимось із вашого оточення. Ці плітки будуть на стільки правдоподібно звучати, що виправдатися буде дуже складно. Якщо сновидець, докладаючи всіх зусиль, не може відмити голову, значить хтось намагається дуже серйозно його підставити, використовуючи якісь потужні методи.

Тлумачення снів, де сплячий спостерігає як після процедури залишилося досить кількість що випали пасом, це сигнал про можливе захворювання. Воно торкнеться того, хто мив волосся.

Обполіскувати проточною водою — хороший знак

Хороші прогнози несе сновидіння, де сплячий обполіскувати голову проточною водою. Це обіцяє підтримку і схвалення ваших ідей начальством.

Трапляється доводиться уві сні сплячому спостерігати за тим, що хтось миє волосся. Це підкреслює те, що ви володієте шостим почуттям, чи то пак, інтуїцією. І цей сон ніщо інше, як робота цього почуття по відношенню до тих, хто здався уві сні. Ще це може бути підказкою та закликом змінити свій підхід до просування свого проекту.

Застосування миючих засобів під час цієї процедури, віщує авантюрні починання. Але не виключені підводні камені, про які сплячий і не підозрює. Принагідно висушування волосся феном, після миття, авантюрне починання не обіцяє бути успішним.

Ще такі мрії говорять про вашу втоми від щоденної рутини і не зайвим було б дати собі кілька днів вихідних. Інакше організм може дати збій, не виключені психологічні проблеми.

Цікаві деталі

Реально при обмивання ми стандартно використовуємо комфортні умови: теплу, чисту воду, ванну, а не тазик, моєму шампунем і іншими миючими засобами. Сни нам можуть намалювати картинки не зовсім стандартного формату.

Якщо уві сні після миття голови сплячий не може розчесати волосся, це застерігає від небезпеки потрапити в заплутане і сумнівне підприємство.

Тлумачення снів, де сплячий мив голову дощовою водою, обіцяє шикарну вечірку. Не варто від неї відмовлятися, навіть якщо вона здасться вам дивною. Ви прекрасно проведете час в колі цікавих і щирих людей.

Якщо мили голову в річці

Тлумачення снів, в яких сплячому доводилося мити голову в річці, говорить про прийдешні втрати. Якщо в річці мили волосся з шампунем, це свідчить про те, що незважаючи на те, що реально довелося вкласти великі суми в якийсь проект, підсумок все одно привів до втрат. Проект був спочатку сумнівним.

Якщо уві сні після процедури сплячий зауважив лупа на волоссі, це передвісник хвороби або поранення.

Сумні прогнози несе сон, де на волоссі, після споліскування, утворився Колтун. Це пророкує невдале заміжжя або одруження для неодружених, а для одружених передрікає розлучення.

Якщо бачити як хтось миє сновидцу голову, сон закликає не слухати чужих порад, тому як в реальності хтось активно намагається втручатися в процес мислення сновидіння. Своїми порадами він може вплинути на рішення сплячого. Принагідно, якщо він не буде керуватися своїм розумом і здоровим глуздом, то задумане підприємство не буде успішним.

Трактування снів, де сновидцу виконує процедуру шампунем його начальник, очікуйте гарної прочуханки від свого керівництва. Вона може бути результатом ваших промахів і недоробок. Будьте уважні і відповідальні при виконанні доручень, навіть якщо вони здаються маячнею. Тільки так ви зможете уникнути доган і нарікань.

Будь-які дискомфортні відчуття, які відчував сплячий, утраивая баню голові, такі як холодна вода, або навпаки дуже гаряча, ще гірше, брудна, провісник бути втягнутим в авантюру.

Взагалі сни, де сплячий миє голову, віщують відмінне здоров’я і благополуччя.

Рекомендуємо до перегляду також відео про інших снах, де присутні волосся.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: