Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мити ноги?

До чого сниться мити ноги?

Зміст:

Сонник мити ноги

Ноги — символ життєвого шляху сплячої людини. Залежно від їх зовнішнього вигляду і дій сплячої людини тлумач може винести своє індивідуальне пророкування.

Самі незначні деталі можуть докорінно змінити прогноз. Волосся на ногах можуть стати свідченням того, що сновидцу доведеться йти на поводу у іншої людини.

Обмивання ніг уві сні

До чого сниться мити ноги уві сні? Тлумачі вважають, що в реальності виникне якась ситуація, яка вимагатиме вашого безпосереднього втручання. Вона буде досить несподіваною, при цьому реагувати доведеться моментально.

Позитивним є те, що сонник вважає, що якщо ви швидко зрозумієте в ситуації, то зумієте навіть витягти для себе вигоду.

Місце здійснення обмивання

Сниться обмивання в тазику

Важливо для складання прогнозу то, де сновидец омивав ніжки. Якщо вдалося відзначити це уві сні, то тлумач зуміє дати точний прогноз.

Митися в тазику

Хоча б раз у житті перед людиною постає питання: бути порядною або ж забезпечити собі безбідне майбутнє. Сон, коли вам доводиться мити ноги в тазу, — сигнал, що незабаром перед вами виникне саме така ситуація. Тлумач не може підказати вам, як саме варто вчинити, вирішувати тільки вам.

Часто подібні бачення відвідують людей дріб’язкових, тих, хто готовий отримати наживу будь-яким шляхом. Вам варто визначитися, чи варто позбавлятися прихильності оточуючих людей через отримання наживи.

Якщо ви звернули увагу на те, що вода текла з крана, і в тазі утворювалася піна, то вам варто на якийсь час відвернутися від насущних неприємностей і постаратися абстрагуватися від ситуації.

Мочити ноги в річці

Сняться бачення, в яких ви миєте ноги в річці? Тлумач радить придивлятися до чистоти водойми. Цей момент є початковим при складанні тлумачення:

Заходити уві сні в річку

Якщо водичка була крижаною, то вам варто потурбуватися про власне здоров’я. Незабаром ваша імунна система дасть збій, і ви ризикуєте серйозно захворіти.

Мочити ноги в калюжі

Снилося, що ви мили ноги в калюжі — ви людина, яка звикла пускати все на самоплив. Ваше стан близький до інфантильного. Сонник вважає, що так далі тривати не може. Якщо ви не зміните своєї поведінки, то можете зіткнутися з великими труднощами, при цьому з наслідками доведеться боротися іншим людям.

Вважається, що якщо сняться подібні сни, то вам варто зайняти більш дорослу позицію.

Що скажуть провісники

Відмивати уві сні кінцівки

У сонниках можна знайти великий обсяг інформації про те, до чого можуть привидітися самі ноги. Але ось купати їх уві сні — це досить рідкісний символ, який не завжди можна зустріти в тлумачі.

Тлумач Катерини Великої

Приснився сон, в якому ви миєте свої ніжки — приготуйтеся до того, що вас захочуть обдурити. Ваші знайомі постараються зіпсувати ваші плани.

Старовинний тлумач

Якщо ноги були брудними уві сні, то вас чекають неприємності. Коли ви їх миєте, то не виключено, що ви підете на приємну подорож. Також сон обіцяє радість, що несподівано виникне в житті.

Домашній сонник

Займатися своїми ніжками, мити їх — звільнятися від сумнівів. Ви знову навчитеся вірити в свої сили, нехай доведеться пройти через тяжкі події в житті.

Володар ніг

Наводити ніжки уві сні в порядок

Якщо ви бажаєте розглянути сон за всіма правилами і отримати вірний прогноз, то вам варто уточнити, чиї ніжки митися уві сні. Цей момент буде мати величезне значення при складанні прогнозу.

Мити свої ноги

Якщо уві сні вимивали власні ніжки, то сонник вважає, що перед вами постане ситуація, яка вимагатиме негайного вирішення. Вам доведеться неабияк напружитися, щоб вирішити це питання. Здасться, що ви можете знайти правильне рішення в два рахунки, не варто спокушатися.

Вимите тіло в реальності означає позбавлення від негативу. Але уві сні вимиті ніжки можуть стати свідченням того, що недруги активізувалися проти вас. Сновидінню варто бути гранично обережним, так як підступи ворогів можуть застати його в самий невідповідний момент.

Ще такий сон може пророкувати вам марну роботу, яка не буде оцінена вищим керівництвом, не принесе вам прибутку, в цілому буде марною.

Змивати бруд з чужих ніг

Як вважає сонник, мити ноги іншій людині — ви занадто захопилися досягненням мети, при цьому забули про почуття людей, які знаходяться навколо вас. Карма все одно наздожене вас, і вам доведеться розплачуватися за свої вчинки.

Сновидіння говорить про те, що вам варто зменшити свої вимоги і спробувати почати життя заново. Якщо ви зменшили свій запал, то і обставини складуться на вашу сторону.

Вимивати мильною водою ноги чоловікові — незабаром ви зустрінете чоловіка своєї мрії. Сновидицей сама здивується тому, наскільки новий знайомий буде відповідати її мріям. Правда, сонник говорить, що незабаром прийде розчарування. Можливо, чоловік виявиться не тим, за кого себе видавав.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: