Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мити підлогу?

До чого сниться мити підлогу?

Зміст:

Сонник мити підлогу

Прибирання, це символ оновлення, викидання всього зайвого, непотрібного в новому житті. Грунтуючись на значенні символів і відбувається тлумачення снів, тому як образи в них, це зашифровані символічні знаки, що посилаються небесами. Розглянемо цю тему, намагаючись розгадати сенс сновидінь.

Що скажуть авторитетні тлумачі

Розгадки снів завжди, так чи інакше, різняться одна від одної. Тому як одні автори відштовхуються від зіставлення символів з образами сновидінь, інші в судженнях ґрунтуються на психологічному аналізі характерів людини. А ми погортаємо тлумачі професіоналів.

Думка психолога

Якщо уві сні мили підлогу

Сонник Міллера віщує сновидцу, що займається миттям підлог, вдалу кар’єру. Будувати її доведеться поодинці. Але потрібно буде дотримати безліч вимог, беззаперечне підпорядкування вищим особам. Зате в результаті відбудеться моральне і фінансове задоволення. Кар’єра поміняє ваше життя на краще. Однак, бачити уві сні миття підлог в чужій квартирі, має інше тлумачення. Це марні надії досягти мети. Посада, яку сновидец запланував зайняти, займе досить найбільш вдалий колега.

Сонник Міллера застерігає про те, що якщо підлоги миють інші люди, роблячи це недобросовісно, ​​то наяву не чекайте престижного поста і високого грошової винагороди за працю. Щоб цього досягти, доведеться знову починати все з нуля і подвійними темпами. Однак результатами насолодитеся.

Думка провидиці

Тієї ж думки про сни, де сюжетом передбачено миття приміщення, провидиця Ванга. Вона обіцяє просування вгору по кар’єрних сходах, з умовою терплячості і поблажливого ставлення до поведінки керівництва.

Якщо під час протирання статі він розсунувся, утворивши велику щілину, це застерігає від недоброзичливців, які бажають перешкодити успіху сновидіння.

Відповіді Лоффа

Лоффа вважає, що прибирання своїх апартаментів інтерпретує здоров’я всіх членів сім’ї і благополуччя. Якщо сновидец зібрався мити підлогу, а потім передумав і просто замёл, це до очікування несподіваної новини і непроханих, не надто приємних, гостей.

Коли, перш ніж помити, ви вирішили пофарбувати підлогу, це пророкує кардинальні зміни у вашому житті, але в який бік, вам краще знати. Якщо було все добре, то можливо гряде низка невдач. Навпаки, якщо було погано — прийде довгоочікуваний успіх.

Потрібні подробиці

Який був підлогу

Дуже важливо при розгадки сну врахувати матеріал, з якого споруджений настил, де відбувалося дійство і багато інших нюансів. Розглянемо обставини цієї події, коли відбувається прибирання:

До чого сниться мити підлогу, зроблені з дерева? Це зайвий раз стверджує, що в родині сновидіння відносини засновані на емоційному тлі, взаємній повазі і міцного кохання. Кам’яний настил говорить про матеріальну вигоду, яка є головною і визначальною складовою сімейних уз. Якщо паркетне покриття було гладке і відполіроване, то це обіцяє сім’ї гармонію, стабільність, порядок у всьому — всередині і за межами будинку. Хиткий підлогу робить акцент на нестійке становище. Сон волає переглянути наявні проблеми і обдумати, як їх можна усунути. Слизька підлога волає до пильності і обачності. Не поспішайте погоджуватися на, неперевірені на дійсність, пропозиції.

Діри та щілини в настилі застерігають про дірах в сімейних відносинах, через які може спливти щастя і спокій сімейного вогнища, залишаючи за собою лише невдачі і втрати.

Якщо сновидец мив підлогу шваброю, то ймовірно незабаром йому належить поміняти місце своєї трудової діяльності. Однак, не факт, що нова вакансія виявиться краще. Трудитися доведеться на багато більше, а зарплата не буде відповідати даним умовам праці. Тому при виборі нової спеціальності будьте гранично розважливі.

Сновидіння, де ви прибиралися шваброю, говорить про накопичені невирішених справах. Ви відкладали їх на потім, в надії, що все вирішиться само собою. Але настав час генерального прибирання, розгрібання завалів незакінчених справ.

Погано, якщо наснилося, коли уві сні миєте підлоги руками. Це передрікає вас на ганьбу і приниження, які будуть заслуженими. Перегляньте свої вчинки, можливо десь зробили навмисну помилку.

Якщо миєте підлогу на роботі

Коли сновидцу привидиться це дійство на роботі, не варто турбуватися. Це не пророкує завалів і труднощів. Це втішний знак, який свідчить про те, що ви на хорошому рахунку у керівництва. Вас вважають цінним працівником, тому і вирішується питання про підвищення вас на посаді або набирання зарплати. Інше тлумачення таких снів говорить про те, що ви вичерпали себе в цій роботі і прагнете до нових горизонтів. Ви на правильному шляху. Довелося на роботі мити підлогу, які зі скрипом і дуже брудні? Це до запланованого ремонту робочої будівлі, гроші на який виділить зацікавлений інвестор.

Наснилося як сновидец миє підлогу в чужій, захаращеність квартирі, значить будете розгрібати не свої діри, які подмочат і вашу репутацію. Але в цьому вина і ваша, бо не проконтролювали своїх підлеглих.

Ще в розгадки таких снів важливе значення приділяється питанню — хто мив підлогу? Якщо це був сам сновидець, то все пророцтва про успіхи будуть стосуватися його. А випадок виконання цього процесу сторонньою особою, вказує на те, що це ваш конкурент в реальності, намагається обмовити вас, або вислужитися перед начальством і заволодіти теплим містечком, що призначалося вам.

Додаткові подробиці

Розгадка снів, в яких довелося прибирати в під’їзді, вказує на швидку зміну місця проживання. Схожу розгадку сну пропонує сонник, якщо довелося мити підлогу в школі. Значить скоро сновидец поміняє школу, в якій навчається.

До чого сниться мити підлогу в церковних приміщеннях? Це бажання сновидіння спокутує гріх, почавши праведне життя.

Якщо уві сні колірна гамма настилу була темною, наприклад бура, сіра, бардовая, це говорить вашої абстрактності від важливих справ непотрібними речами, від сюди і необгрунтовані хвилювання. Зовсім інша справа, якщо підлога була світлих відтінків. Це вказує на адекватну оцінку подій.

Сонник дає роз’яснення такого сну, в якому сновидец ретельно намагався відмивати підлогу, при цьому сильно нервував і переживав. Це натякає на вашу низьку самооцінку. У вас величезне бажання реалізуватися, але немає можливості для цього. Але це так здається, тому що не всі варіанти продумані. Шукайте.

Сонник пророкує проблеми тим, хто уві сні мив чисту підлогу. Вам належить вимити з реального життя наклепи, плітки, невеликі чвари і дрібні склоки. Але це буде поетапно і займе багато часу, потребують багато сил. Хоча ваша репутація відновиться. Більш того, пліткарі теж будуть покарані.

Сонник передбачає таку ситуацію уві сні, коли підлоги сновидец миє не один. Якщо сновидец жінка, і вона займається прибиранням з подругою, це гарантує щирість і надійні дружні відносини. Якщо ж вона миє підлогу з чоловіком, то це обіцяє їй нову зустріч, яка приведе до таких же чистим і щирим відносинам, як і підлогу, відмитий до блиску. Однак у трактуванні такого сну є один нюанс — якщо настил був надійним і твердим, то і партнер буде такою ж міцною і надійною опорою. Але в разі, коли уві сні підлога була хитким, то відносини, на якомусь етапі, стануть фальшивими, стверджує сонник. Будьте уважні і не дайте витерти об себе ноги. Краще підіть першої.

Трактування сну, де настил вже був витертий, говорить про несподівано з’явилося людину, яка допоможе у вирішенні проблем. А уві сні, де процес відбувався без миючих засобів, говорить про наплювацьке відношення до справи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: