Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мити посуд?

До чого сниться мити посуд?

Зміст:

Сонник мити посуд

Ми часто робимо будь-які дії автоматично, не замислюючись про сам процес. Незважаючи на те, що подібна діяльність в реальному житті буденно і звична, уві сні вона набуває загадковий і символічний сенс. До чого сниться мити посуд? Затишні вечори, річниці та урочисті події в кінцевому підсумку закінчуються саме цим заняттям. Сонник дасть правильне тлумачення і відкриє таємниці підсвідомості, адже саме воно намагається донести до нас вірну життєву дорогу.

Власний чи чужий будинок?

Миття само по собі, будь то посуд, під’їзд або квартира в цілому, досить рутинне заняття. З цього приводу виникає безліч утомляющих побутових сварок. Що ж чекає героя сну, який опинився в своєму або дивом будинку?

Якщо приснилося як миєте посуд

Іноді після гучного застілля нам доводиться допомагати гостям в прибиранні квартири. Ставлення до господарів може бути різним, проте кожен з них несе свій особливий сенс.

Хто господар?

Доцільно згадати, у кого довелось забиратися. Чи був це один або злісний ворог?

Матеріал посуду

Яка була посуд

Велике значення має не тільки той факт, у кого довелося проводити прибирання, а й зовнішній вигляд предметів, їх матеріал. Яку посуд сновидец спостерігав уві сні?

Мити посуд у себе вдома

Буває і так, що звичне для нас заняття, яке ми виконуємо день у день, може з’явитися ще й уві сні. Для того, щоб отримати повне тлумачення, необхідно згадати все спіткали деталі, які є надзвичайно важливими.

Що довелося мити?

Яку посуд мили

У реальному житті нам доводиться перемивати незліченну кількість посуду. А що переважало уві сні?

Важливі деталі

У світі мрій нас чекають самі різні обставини, які також вимагають своєї розшифровки. Так, всього лише одна тарілка у власній мушлі призведе до обставин, до яких Ви будете абсолютно не готові. Доведеться взяти себе в руки і вирішувати несподівані неприємності. А ось ціла купа брудних приладів говорить про успіх тієї справи, над яким Ви так наполегливо працювали останнім часом.

Якщо ж через збирання сталася сварка, то в реальності чекає радість у важливій для Вас приводу. Але коли Вам довелося перемити посуд, під’їзд, весь будинок в цілому кілька разів, то Ви звертаєте занадто багато уваги на непотрібні деталі.

Якщо у сновидіння виникають сильні негативні емоції від миття посуду, то йому належить пережити ревнощі по відношенню до партнера.

Інші тлумачення

Світ мрій настільки різноманітний і багатогранний, що часом не вистачає тлумачення загальної картини. Що ж дадуть відповідь на наше питання провідні провісники і психологи?

Сонник Фрейда

Психолог розглядав спіткало явище з точки зору психоаналізу. Згідно з його думкою, посуд сама по собі символізує жіноче начало. Звідси випливає і те, що миття кухонного начиння говорить про бажання молодої дівчини або жінки продовжити свій рід.

Ідеально вимиті чашки і тарілки показують неймовірну привабливість і чарівність в любовному плані. Також варто відзначити, що сновидець перебуває в прекрасній фізичній формі і не має яскраво виражених проблем зі здоров’ям. І навпаки, брудний посуд закликає придивитися до свого обранця. Велика ймовірність того, що одного разу зроблений вибір був невірним. При битих приладах необхідно більш уважно стежити за своїм здоров’ям і зробити плановий візит до лікаря.

Сезонний сонник

Має значення і той факт, в яку пору року довелося мити кухонне начиння.

Коли мили посуд

Літо

Сонник каже про велике бажання урізноманітнити своє життя. Вам хочеться, щоб будні наповнилися яскравими фарбами, а в домі панували комфорт і затишок.

Осінь

Довелося мити посуд з кераміки або нікелю? Ваш чоловік або кохана дружина потребують допомоги. Проявіть максимум уваги і підтримки.

Зима

Перегляньте своє ставлення до грошей. Вам можуть відкритися нові джерела доходу, але використовувати кошти слід з розумом.

Весна

Вам пощастить зустрітися з особистостями, які мають хорошу репутацію в суспільстві.

Цигани стверджують, що посуд є символом життєвого шляху. Його стан залежить від стану з’явилися приладів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: