Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мити вікна?

До чого сниться мити вікна?

Зміст:

Вікна уві сні є хиткою межею, між внутрішнім світом людини і зовнішніми обставинами.

Як правило, нам сниться, що ми дивимося у вікно з приміщення на вулицю. Дане бачення вважається віддзеркаленням нашої зв’язку із зовнішнім світом.

Наснилося, що ви миєте вікно

Вважається, що якщо людина миє вікно уві сні, значить, він сильно стурбований даної кордоном між навколишніми і ним.

Для правильної розшифровки сну необхідно як більш точно пригадати всі супутні деталі. Не останнє місце матимуть ваші внутрішні відчуття уві сні.

Якщо мили вікна

Думки сонників з приводу миття вікон

У Тлумачі снів рідко зустрічається інформація, з приводу роздумів на тему, до чого сниться мити вікна. Але все ж можна відшукати відповідь, на питання, що мучить багатьох сновидцев питання.

Сонник Езопа

Якщо уві сні ви миєте занадто пилові, брудні шибки, значить, ваша працьовитість і посидючість незабаром принесуть свої плоди.

Чисте і вимите вікно — початок нового етапу в житті, зміни в кращу сторону.

Сонник Лонго

Мити уві сні вікно — зверніть увагу на те, чим займаються ваші друзі. Таке бачення попереджає про те, що ви повинні якомога менше довіряти друзям. Серед них ховається лицемір, і чекає зручного моменту, щоб нашкодити.

Сонник Ванги

Якщо бачили миття вікон

Мити вікна уві сні — ви перебуваєте як би в замкнутому просторі. Можливо, ви самі створили цей вакуум, в якому вас стомлює нудьга й одноманітність. У реальному житті намагаєтеся вирватися до оточуючих вам людям.

Сучасний сонник

Даний джерело обіцяє приємне проведення часу і нестримні веселощі сновидцу, який бачив подібне бачення.

Де саме довелося мити вікна

Якщо миєте у власному будинку — вам доведеться докорінно змінити напрямок своєї мети. Для успішного їх досягнення ви повинні навчитися спілкуватися з оточуючими, створювати нові і корисні знайомства.

Основний посил, який дається в подібному сні — ви повинні очистити своє життя від неугодних і неприємних вам речей, а також припинити спілкування з неприємними вам людьми. Таким чином, ви на порядок поліпшите своє життя, так як звільніть місце для позитивних людей і приємних речей.

Де мили вікна

Якщо довелося мити вікна в чужому домі — ви познайомитеся з людиною, який допоможе вам впоратися з труднощами і зовсім по-новому поглянути на навколишній світ. Знайомий вам в реальному житті будинок, тоді в реальному житті пильно придивіться до його власника, так як ця людина буде корисний вам у багатьох аспектах, починаючи з вдалого побудови особистого життя, і закінчуючи перспективною роботою.

Якщо уві сні людина миє вікна у себе на роботі — підвищення по службі. Якщо ви не станете лінуватися, а будете постійно розвиватися і пізнавати нове, то дуже скоро перед вами відкриються запаморочливі горизонти.

Мити вікна в будинку, де був небіжчик — ви занадто сильно себе терзаєте. При цьому, як правило, особливого приводу для тривоги немає, але ви все одно себе з’їдаєте. Ви повинні стати більш впевненим у собі і не дивитися на всілякі забобони.

Якщо ж небіжчик здався вам, під час миття — будь-яка робота, за яку грунтовно візьметеся, принесе гарні плоди.

Якщо небіжчик миє вікна уві сні, що це означає

Якщо вікна мив небіжчик

В цілому бачення, в якому вас відвідує небіжчик — малоприємне. Але кожен читач снів скаже вам, що варто уважно ставитися до того, що небіжчик говорить або робить у вашому сні.

Якщо небіжчик миє вікна — тоді ви зможете обілити себе перед людиною, якого вже давним-давно розчарували.

У сонниках можна знайти такі тлумачення того, до чого небіжчик миє вам вікна:

В цілому сонники розглядають бачення, в яких небіжчик забирається в будинку як сприятливі. Вважається, що покійний попереджає вас уві сні, якщо трапиться неприємне, то це лише сходинка до нового кращого рівня.

Інші сновидіння про миття вікон

Також сон про миття вікон трактується деякими тлумачами снів, як позбавлення сновидіння в реальному житті від комплексів, які заважали йому нормально жити. Тим самим ви відкриваєте для себе нові горизонти як в спілкуванні з людьми, так і в діловій сфері.

Ну а чисті і вимиті вікна, тлумачаться сонником, як символ радості, щастя, затишку в домі, а також зникнення дрібних неприємностей з життя сновидіння.

Мити вікна, перебуваючи зовні приміщення, значить, ви хочете налагодити взаємини з самим собою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: