Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться могила батька?

До чого сниться могила батька?

Зміст:

Сонник могила батька

З давніх-давен вважається, сниться кладовище, могила, труп, смерть, сон не може передвіщати хорошого. Часом небіжчики є залишити певне послання, «попросити» щось, уберегти від біди.

До чого сниться кладовище

Сон, в якому ви перебували на кладовищі, однозначно не приємний. Супутники такого сну страх, печаль, а можливо тваринний жах.

Що скажуть сонники

До чого може снитися могила покійного батька? Знайдемо відповіді, вивчивши кілька тлумачів снів.

Сонник МЕРЕДІАН

Даний сонник говорить про те, що могила будь-якого родича, близької, як батько — обіцяє нещастя і хвороби.

Після сновидіння не варто вирушати в далекі поїздки, утриматися від серйозних покупок або угод. Не зайвим буде подбати про здоров’я, пройти обстеження.

Батько хворий в реальності, тоді, на жаль, такий сон може передвіщати його кончину.

Якщо наснилася могила родича

Сонник Цветкова

До чого копати могилу улюбленого батька? В недалекому майбутньому зі своєї вини втратите щось важливе. Просто спостерігати за могилою — звісточка здалеку. Розрита, відкритий труну — новини будуть неприємними.

Лежати в могилі самому — матеріальне благополуччя. Вважається, чим глибше ви будете закопані, тим більше матеріальних благ будете мати.

Сонник Міллера

Даний сонник грунтовно підходить до тлумачення, до чого сниться кладовище і могила батька, будь-якого знайомого людини.

Сонник Лонго

Якщо сниться стара могила

Стара, застаріла, поросла травою могила, означає, що недалекий той час, коли до вас звернеться за допомогою людина, яку ви весь час вважали своїм ворогом. При цьому з’ясується, що нічого поганого він проти вас ніколи не мав.

До чого сниться братське поховання — навколо вас ходить безліч пліток і пересудів, які абсолютно безпідставні, але ви їм сліпо довіряєте.

Сонник від А до Я

На кладовищі власноруч рити могилу для батька — недруги готові землю рити, до такої міри їм хочеться знищити вас. Остерігайтеся, вони нападуть при першому зручному випадку.

До чого копати на кладовищі могилу для незнайомого небіжчика — до негативних известиям від старовинних друзів.

Інші тлумачення

Вважається, бачили могилу на кладовищі відсторонено, негативних факторів мінімум. Біда станеться з кимось із друзів, далеких родичів.

Якщо ж сниться, що могила викопана вашими руками, що в ній знаходиться дуже рідна людина, припустимо батько, то сонник говорить, що печаль і горе обрушаться на ваші плечі з усією силою. Біда станеться або з вами особисто, або з дуже дорогою людиною.

Не варто впадати у відчай, багато тлумачів вважають, що бачити уві сні смерть знайомої людини обіцяє йому довге і щасливе життя. Так що якщо ваш батько в реальності живий — здоровий, то сновидіння з його смертю може прогнозувати йому довголіття.

Як виглядало кладовище

Сонники дуже часто нагадують нам, що для правильного тлумачення сну важливо не упустити навіть найменшу деталь, яка може докорінно змінити трактування сну.

Ваші дії

Чи не маловажним буде те, чим ви займалися на кладовищі: копали похоронну яму, доглядали за нею, просто безцільно бродили.

Якщо доглядали за могилою

Наприклад, доглядати за могилами, фарбувати огорожі, садити квіти, виривати траву, значить, що в реальності будете займатися корисною громадською справою. Витрачений вами час піде на користь людям і принесе розраду вам.

Засипати землю в могильну яму, значить розпрощатися з усіма старими бідами і тривогами.

Смерть батька

Батько в подібних сновидіннях тлумачиться сонниками особливо негативно. Вважається, що могила батька обіцяє погіршення складної ситуації, в якій ви перебуваєте, вам допоможе грунтовна підготовка.

Також могила покійного в реальності батька може означати, що ви не стримуєте своїх обіцянок. Особливо якщо ці обіцянки були дані покійному, ситуація може стати дуже небезпечною.

Ще подібне сновидіння може попереджати вас про те, що вам варто утриматися від будь-яких грошових вкладів. Як би не склалася ситуація, ви залишитеся в програші.

Сонник Зедкіеля вважає, що сновидіння, в якому ви бачите могилку кого небудь зі своїх батьків, пророкує вам серйозне захворювання.

Існує думка, якщо покійний батько кличе вас, ви не можете відійти від могилки, значить, стоїте на порозі серйозних колотнеч, і над вами нависли чорні хмари. Коли в наступному сновидінні батько не буде кликати вас, значить найстрашніше вже позаду, і ви виходите на світлий шлях.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: