Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться моль?

До чого сниться моль?

Зміст:

Сонник моль

До чого сниться моль? Кожен сонник дає свої тлумачення, тільки як серед такого різноманіття вибрати підходящий варіант?

На початковому етапі спляча людина повинен згадати повністю весь свій сон до кожної деталі, нехай вона і здасться непотрібною. Тільки потім можна звертатися за допомогою до спеціальних джерел, зіставляючи зі своїм сценарієм.

Важливі деталі

Наснилося шкідливе комаха

Якщо прочитати один з найпопулярніших сонників психолога Міллера, можна побачити, що побачений образ символізує прихованих ворогів, які готові в будь-який момент завдати шкоди.

Крім того, сплячої людини може чекати серйозна недуга, який не так просто вилікувати. Однак не варто зупинятися тільки на цих тлумаченнях.

Скільки було?

Велике значення в процесі тлумачення матиме і кількість побачених комах.

Багато

Побачити багато комах — символ того, що навколишня дійсність тлінні і ветха, а тому не варто постійно розпорошуватися на незначні речі. Крім того, сплячої людини можуть чекати постійні недомовки.

До чого сниться моль в неймовірних кількостях? Швидше за все, у вашому житті накопичилися вкрай багато важливих і невирішених справ. Якщо ви не будете докладати зусиль щодо вирішення проблем, то становище почне збільшуватися.

Сниться багато личинок і метеликів

Снотолкователь також акцентує свою увагу на тому, що спляча людина може стати дратівливим в зв’язку з непростим становищем. Для вирішення поточної задачі доведеться встановити першопричину і починати впливати на неї.

Бачити багато молі — до постійних нападок ревнивого чоловіка, які суттєво погіршують відносини. Мало того, що доводиться терпіти таку людину, так ще і вирішувати дрібні повсякденні труднощі. Крім того, сновидец повинен пригадати, де були побачені комахи.

Одна

Сон, в якому літає одна комаха, говорить про те, що будь-яка цінність може одночасно втратити свою значимість. Фахівці не рекомендують прив’язуватися до якоїсь речі, оскільки це загрожує негативними емоціями потім.

Наснилося самотнє комаха

Хто побачив?

У деяких сонниках йдеться про те, що під час тлумачення треба згадувати ще і образ людини, до якого прийшло таке бачення.

Закохані

Бачити уві сні моль — знак того, що за вашою спиною будуть розпускати чутки, що призводять до постійних конфліктів. Породжене недовіру істотно охолодить відносини, а тому будь-яку інформацію треба перевіряти ще раз.

Підприємці

Якщо неприємний сон побачив чоловік, що займається комерційною діяльністю, то, на думку деяких тлумачів, його чекає обман з боку його найближчих соратників і ділових партнерів.

Інші

Якщо моль літає перед очима і не дає нормально роздивитися, значить насправді з’являться недоброзичливці. Головне — не відповідати агресією на агресію, і тоді все буде нормально.

Намагаєтеся приховати?

Будь-яка таємниця рано чи пізно стане відомою, тільки ось наслідки цього можуть бути непередбачуваними. Якщо маленькі комахи вирішили поласувати вашим одягом в шафі, значить у вашому житті з’явиться вкрай ненажерливий один.

Сон, в якому з’явилася з’їдена річ, відображає непередбачені складнощі на любовному фронті. Якщо в шафі літає міль, значить вашу внутрішню сутність роздирають протиріччя, але ви не помічаєте цього.

Що з’їли?

Сниться міль шуба

Для того щоб правильно розшифрувати сон, вам треба пригадати побачені речі, якими встигли поласувати комахи:

Якщо сновидец побачить невелику личинку в пуховій хустці, значить в реальному житті з’явиться нахлібник, який буде постійно молити про щось.

Хто ловить?

Якщо літаючий рій комах вже набрид, і ви зважилися на їх знищення, то такий сон також слід правильно розшифрувати.

Чоловік

Якщо представник сильної половини людства бачить такий сценарій, значить він має знайомство з дуже цікавою, але корисливою жінкою. Тільки вам вирішувати, чи буде майбутнє у таких відносин чи ні.

Жінка

Ловити уві сні комаха

До чого сниться моль уві сні? Для представниць прекрасної статі цей символ відображає зустрічі з нахабними чоловіками, які готові піти на все заради досягнення своєї мети.

Хтось

Бачити, як хтось ганяється за міллю і намагається її вбити — до неприємної зустрічі. Людина, якого ви так давно не хочете бачити, буде запрошений одним з ваших родичів.

Просто про складне…

Якщо сновидцу вдалося позбутися від молі, то, швидше за все, найближчі півроку він буде застрахований від невдач. Знайти і знищити джерело поширення комах — до знаходження першопричини своїх бід.

Якщо після дезінфекції з’явилася нова колонія, потрібно потурбуватися про своє здоров’я. Бачити комах всюди — до складного життєвого періоду.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: