Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться монашка?

До чого сниться монашка?

Зміст:

Сонник монашка

Ви можете бути ніяк не пов’язані з релігією, не ходити до церкви, не відвідувати святих місць. Але це не виключає, що уві сні вам можуть наснитися монашки.

До чого сниться монашка? Чи не означає таке бачення, що ви повинні звернутися до Бога?

Що означає такий сон

Монахиня в реальному житті асоціюється у нас з таємничістю. Це жінка, яка присвячує своє життя Господу Богу. До чого сниться черниця? Як правило, такий образ не залишається без уваги, і людина, прокинувшись з ранку, намагається відшукати причину появи такого сну в його житті.

Думка Густава Міллера

Міллер намагався охопити у своїй тлумачі якомога більше символів, які можуть відвідати вас уві сні. Монахиня не стала винятком.

Як вважає даний сонник, черниця означає, що ваші матеріальні інтереси будуть йти в розріз з духовними прагненнями. Вам можуть запропонувати угоду, яка буде вельми вигідною, але при цьому вам доведеться відійти від своєї віри.

Бачити уві сні наречену Христову

Після подібного нічного бачення людина повинна не тільки мислити тверезо, а й керуватися своїми почуттями. Не робіть необдуманих вчинків, подумайте над тим, що ви придбаєте, а що втратите.

Жінці сновидіння з черницею може пророкувати швидке вдівство або самотність, якщо особа, що бачила сон, незаміжня.

Уві сні черниця мертва — вас чекає період відчаю через некрасивого поведінки вашого обранця. Він може змінити вам з іншою жінкою або ж повести себе так, як ви від нього не очікували. Перед вами постане вибір: змиритися зі станом речей або розірвати вашу дружбу.

Бачити, як скидаєте з себе чернече вбрання — у вас з’явиться прагнення до мирських радощів. Слідкуйте за тим, щоб не пуститися у всі тяжкі.

Приснився сон про те, що ви перебуваєте в монастирі в ролі послушниці, означає, що ви незадоволені своїм теперішнім становищем, не можете впоратися з обов’язками, які покладені на вас.

Що кажуть інші сонники

Крім тлумача Міллера, існує ще ряд сонників, які користуються популярністю у читачів. Ви можете вибрати той, який найбільш підходить вам.

Сонник Менегетті

Сестра Господня — людина, яка не живе реальним життям, відрікається від себе.

Даний сонник вважає, що черниці сняться в тому випадку, коли ви підсвідомо боїтеся повторити їх долю. Відректися від матеріальних речей і служити Всевишньому.

Сняться знайомі люди в чернечому одязі

Також подібне сновидіння може означати, що ви хочете, щоб оточуючі люди думали про вас, як про людину добру, жертовному, порядному. Хоча це не завжди відповідає дійсності.

Бачити знайому чи знайомого в чернечому одязі — ви жадаєте отримати допомогу від стороннього, перекласти тягар своїх неприємностей на чужі плечі.

Жіночий сонник

Якщо віруюча людина бачив уві сні черницю, то він потрапить в ситуацію, коли матеріальні інтереси ризикують взяти верх над духовними. Вам варто набратися сил і витримки, і не йти на поводу у своїх ницих інстинктів.

Як каже даний сонник, до чого скинути з себе сутану — до того, що ви захопитеся кимось або чимось, і не зумієте виконати своїх обіцянок.

Сонники Кананіта і Хассе

Ці два тлумача тісно переплітаються між собою. Вважається, що черниця сниться до того, що вам зраджує ваша коханка чи коханець. Подумайте, чи варто руйнувати свій шлюб, спілкуючись з людиною, який вас обманює.

Чути в сні, як черниці оспівують молитви в хорі — ваше серце буде розбите.

Дивні сни

Божа сестра в чорному п’яна

Нострадамус писав в свій сонник: черниця в чорному в алкогольному сп’янінні — радісні події, матеріальне благополуччя.

Спостерігати, як монахи йдуть на війну — незабаром помітите падіння моралі в суспільстві. Люди перестануть вірити у вищі сили, стануть агресивнішими, що молиться людина буде рідкістю.

Чернець б’є в дзвін у вашому баченні — чекайте біди, тривожних подій.

Сновидицей знаходиться в нічному баченні серед монахинь, читаючи з ними молитви — відчуєте незадоволення своїм партнером по життю. Захочете знайти йому заміну.

Інші ознаки

Ще сонники вважають, що людина, що читає уві сні молитви в образі ченця, повинен змиритися з тим, що в його житті настає період самотності. Ви не будете перебувати в інтимному зв’язку ні з ким, постарайтеся використовувати цей час з розумом, займіться духовним просвітництвом.

Уві сні ви були черницею, але ваш наряд злегка відрізнявся від загальноприйнятого способу? До чого сниться одяг іншого кольору:

Коли черниця в вашому сні була молодою, то ви проживете щасливе, але скромне життя. Бачити ж, як літня служниця Господа ходить по вулицях — вашим планам не судилося збутися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: