Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться монастир?

До чого сниться монастир?

Зміст:

Сонник монастир

Монастир в реальному житті — святе місце, в якому людина може як відпочити духовно, так і набратися сил. Якщо вам необхідний душевний спокій, умиротворення, це саме те місце, куди варто відправитися.

До чого сниться монастир? Чи означає таке нічне бачення, що ви заплуталися в собі і вам необхідна допомога вищих сил?

Зверніться до Бога

Тлумачі вважають, що після сну про монастир сновидіння очікує зустріч з його однодумцями. Ви зустрінете людей, близьких по духу, дружба буде будуватися не на матеріальних інтересах, це буде виключно духовний союз.

Як ви входили в монастир

Перед входом до святого місця ви довго піднімалися високими сходами? Шлях сплячої людини до самопізнання буде складним і тривалим. Але якщо він не зверне з наміченого шляху, то обов’язково доб’ється свого. Такий сон говорить про те, що сновидець йде правильною дорогою, його направляють вищі сили.

Правда, якщо на шляху вам зустрівся настоятель, то, навпаки, ви підете по хибному шляху, який хоч і буде легким, але не принесе вам бажаного результату.

Монастир згідно тлумачам

Якщо сняться святі місця

Святі місця були у людей споконвіку, не дивно, що багато тлумачів снів детально розглядають даний символ. Кожен сонник привносить своє унікальне тлумачення, сновидцу тільки залишається вибрати найбільш відповідний для нього.

Сонник Катерини Великої

Як вважає даний сонник, монастир уві сні, в який вам перегороджує шлях настоятель — позитивний знак. Він означає, що ви були на волосок від біди, але обставини склалися таким чином, що ви змогли вберегтися від негараздів. Не виключено, що на це вплинули інші люди, які, свідомо чи ні, але зуміли відвернути від вас біду.

До чого може приснитися зруйнований монастир? Ваші плани можуть порушитися, і ви не досягнете бажаного. Після подібного бачення варто подумати, а чи правильний шлях ви вибрали.

Жіночий монастир, в якому дівчина бачить себе уві сні, обіцяє їй нездужання. Особливо такий сон небезпечний для тих дам, які останнім часом відчувають себе не найкращим чином. Чи не запускайте хворобу, не сподівайтеся на авось, краще звернутися за висококваліфікованою медичною допомогою. Будь-яка хвороба піддається лікуванню на ранній стадії.

Коли ви розмовляли з кимось в абатстві, то вас чекає неприємна розмова зі своїми друзями. Вони засудять вас за вчинок, досконалий раннє, і виставлять ваше гріх на показ.

Асирійський сонник

Наснилася свята обитель

До чого сниться монастир? Людина, який побачив подібний сон, потребує самоті. Вам варто подумати над своїм життям, але зробити це без будь-якого впливу сторонніх людей.

Крім того, сновидіння про святе місце може говорити про те, що людина з певних причин не бажає брати участь у суспільному житті, бажає усамітнитися, втекти від оточуючих людей.

Сонник Кананіта

Даний сонник розглядає різні сюжети сновидіння про святе місце:

Сонник Міллера

Приходити в нічному баченні в монастир за розрадою і душевним спокоєм — ваша майбутня життя буде проста і легка. Ніяких хвилювань і переживань не передбачається. Правда, якщо на шляху ви зустріли священика, то таке сновидіння Міллер розглядає абсолютно по-іншому. Сновидець буде намагатися позбутися від гнітючих його думок і дрібних неприємностей, займаючи себе повсякденними турботами.

Бути уві сні в святому місці

Молода дівчина, що бачить себе уві сні в монастирі, зіткнеться з громадською думкою, яке буде не на її користь. Навколишні стануть сумніватися в її чесності. Після подібного бачення варто поводитися дуже обережно, зважуючи кожен свій крок і вчинок.

Часто монастир сниться тим людям, які відчувають невдоволення своїм становищем і оточуючими людьми. Перестаньте спілкуватися з тим, хто вам неприємний, почніть з малого.

Потрапити в саму будівлю — вас може здолати недугу.

Сонник Мельникова

Як вважає даний сонник, монастир уві сні — символ різнобічний:

Що ще обіцяє сон про монастир

Коли уві сні ви залишаєте стіни монастиря і повертаєтеся до мирського життя, тоді і в реальності ви ризикуєте не виконати даних раніше обіцянок.

Довелось перебувати в суспільстві ченців? Для жінок сновидіння обіцяє плітки, які завадять її особистому житті, і можуть посварити з коханою людиною. Для чоловіків аналогічний сон загрожує появою перешкод в робочій сфері.

Ченці, що знаходяться в нетверезому стані, обіцяють сновидцу матеріальне благополуччя і успіх в будь-якому розпочатій справі.

Бути серед черниць, які займаються повсякденною працею — зумієте всього домогтися завдяки своїй завзятості і праці.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: