Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться море блакитне чисте прозоре?

До чого сниться море блакитне чисте прозоре?

Зміст:

Сонник море блакитне чисте прозоре

Море і морська вода в сновидіннях відповідають за підсвідому сферу людини. Чисте і прозоре — тлумачення позитивне. Бачити уві сні брудну і неспокійне море — віщує біди.

Тлумачення сонників

Морська тематика досить часте явище уві сні, жоден сонник не оминув її стороною.

Сонник Міллера

На думку Міллера, чути уві сні розмірене рокотання моря — ваше життя буде порожня, без прагнень, друзів, бажань.

Бачити уві сні море — ви будете не задоволені морально. Замінюючи духовну їжу тілесними розвагами, ви не зможете домогтися бажаного.

Позитивним вважається сон для дівчини, якщо в ньому вона буде ковзати по морській гладі разом з коханою людиною. Якщо таке наснилося, значить, у вас буде щира любов і повне взаєморозуміння.

Сонник Цветкова

Якщо приснилося красиве море

Наснилося блакитне, спокійне море — в новій зустрічі. Бачити уві сні морські глибини — будете про щось турбуватися. Можливі неполадки шлунково — кишкового тракту.

Також Цвєтков наголошував на ваших діях в сновидінні:

Сонник Деніз Лінн

Даний джерело пов’язує сновидіння про море з внутрішньою силою сплячої людини.

Бачити уві сні чисте, спокійне море — у вас величезний внутрішній потенціал, а в вашій душі панує мир і спокій.

Неспокійне море, з великими хвилями — має бути величезна і важка робота над самим собою, для того, щоб знайти душевну рівновагу.

Сонник дворянки Гришиной

Вважається, що якщо уві сні є море — то ви входите в такий період життя, в якому від вас мало що залежатиме. Доведеться покладатися на навколишні фактори і інших людей.

Якщо море було бурхливе

Те, що ви могли побачити уві сні, пані Гришина тлумачить наступним чином:

Сонник Шеремінской

Згідно з ним, дивитися уві сні на море — вести здалеку. Пляж, по якому йдете — дорога. Відпливати на кораблі — зміни в житті.

Бачити уві сні приплив — відкриваються нові можливості. Ваші плани і бажання збудуться.

Море з хвилями — будете сильно переживати, можливо, відчувати сильні почуття. Накриває каламутною і брудною хвилею — чекайте серйозної хвороби або великий сварки.

Сімейний сонник

Чути шум моря здалеку — до самотності і нудьги. Даний сонник розглядає сни про морських глибинах як негативні. Вони пророкують вам душевну порожнечу.

Єдиною позитивною трактуванням володіє сновидіння для дівчини, якщо в ньому вона катається по морю зі своїм коханим.

Езотеричний сонник

До чого сниться чисте море? Якщо воно спокійне, означає, гармонійні стосунки з другою половиною.

Сняться вітер, хвилі, шторм — подумайте про те, щоб на час розлучитися з коханою людиною. Відносини зжили себе, обопільне недовіру і ревнощі не дадуть вам конструктивно будувати сім’ю в подальшому.

Морська тематика

Якщо купалися в морі

Здавалося б, все простіше нікуди, спокійна вода — добре. Брудна, каламутна, неспокійна вода — до бід. Але, коли сняться сни про море, є безліч нюансів, що впливають на результат тлумачення.

На море штиль

Найприємнішим, в сенсі тлумачення, сном, є той, де вода буде радувати око.

Чисте море

Бачити сон про чисту морську воду, обіцяє вам такі ж відносини в реальності. Але для вірного трактування, необхідно згадати близькість моря.

Якщо морська вода далеко від вас, то ви тільки прагнете до того, щоб мати такі чисті і сповнені любові взаємини з другою половинкою.

Коли уві сні ви купаєтеся в ній — незабаром настане такий період в житті. У вас буде любов, взаєморозуміння, і ніяких потрясінь.

Прозоре море

Бачити крізь воду дно, значить, що ви перебуваєте в гармонії з самим собою і з навколишнім світом.

Якщо крізь воду проходять сонячні промені, то такі сни сняться тим людям, які живуть в гармонії зі своїм супутником. Відносини приносять радість обом, і будуть довгими і міцними.

Купатися в такій воді зі своїм супутником життя — у вас повне взаєморозуміння в інтимному житті. Дивіться здалеку, варто щось змінити. Можливо, варто поговорити начистоту і з’ясувати камені спотикання.

Блакитна вода

Сняться сни про спокійне блакитне море — ваше життя спокійна, але наповнена радістю і щастям. Навіть якщо в даний момент ви далекі від такого, значить, новий виток вашого існування вже близький.

Чекайте фінансових надходжень

Плавати в такій воді — удача у всьому, і в фінансах і в особистому житті.

Обережно шторм

Чи не спокійне, вируюче море, завжди до біди. Визначити, наскільки сильно вас «поштормить» можна виходячи від хвилювання на морі. Невелика брижі, обіцяє дрібні побутові негаразди. Високі хвилі — глобальні проблеми.

Тлумачення ваших дій

Не останню роль в тлумаченні гратимуть ваші дії. Багато сонник вважають, що якщо ви просто спостерігаєте за морем здалеку. Значить, і в реальності ви намагаєтеся триматися осторонь, не приймати рішень, не брати на себе відповідальності.

Якщо ви купаєтеся і пірнає — любите бути в самому центрі подій.

Ще один важливий момент — ваші відчуття. Якщо у вас було відчуття радості і блаженства, сонники пророкують вам і наяву такі ж емоції. Але якщо ви відчували безпричинний страх, або вас лякали хвилі — значить, в реальності варто бути акуратним, десь зачаїлася небезпека.

Пляж, море, дельфіни

Якщо бачили дельфінів

Спокійне море і чистий пляж, обіцяють вам таку ж життя. Все буде спокійно, розмірено і приємно.

Для сімейних людей позитивний сон, йти зі своїм чоловіком або дружиною через пляж. Сімейне життя буде довгим і радісним.

З морем, водою і пляжем, все зрозуміло. А ось до чого сняться дельфіни?

У реальному житті дельфіни приносять нам тільки позитивні емоції, але ось в сновидіннях це не зовсім так. Багато сонник асоціюють сон, в якому привиділися дельфіни зі зміною влади, керівництва. Або можливо ваші емоції замкнені в глибині вашої свідомості і не знаходять виходу.

Якщо дельфіни катають вас на спині — ви занадто легковажні і бачите навколишній світ крізь рожеві окуляри.

Бачити, як дельфіни збилися в зграю, в якомусь закритому вольєрі — ваші почуття і прагнення хтось постійно контролює і стримує.

Якщо уві сні дельфіни виконують номер, значить, в реальному житті, ви нещирі, граєте роль. І варто зауважити, частенько переграє.

В цілому дельфіни відображають наші відносини з оточуючими людьми. Найбільш негативні трактування, це агресивний, мертвий дельфін, або дельфін в бурхливому морі.

Для жінки бачити мертву дельфіна — дуже негативний сон. Швидше за все, вона буде самотня до кінця своїх днів.

Для чоловіка ж найгірший сон, в якому дельфін намагається вижити в бурхливому морі. Це нагадує спілкування даного чоловіка з жінками. Він занадто має занадто багато комплексів, і кожне знайомство занурює його в розбурхане водний простір.

Підсумок

Сни про море, пляж, дельфінів, не є найбільш значущими, це скоріше сни попередження. Варто простіше дивитися на світ, спілкуватися з людьми, заводити нові знайомства. Але бути насторожі, щоб не потрапити під поганий вплив, і не зруйнувати те, що будувалося роками.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: