Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться море з великими хвилями?

До чого сниться море з великими хвилями?

Зміст:

Сонник море з великими хвилями

Якщо приснилося море, на якому вирують величезні хвилі — готуйтеся до низці життєвих подій і потрясінь. Чиста вода в морі каже, що потрясіння будуть приємними, а здоров’я — міцним. Сильний шторм з великими брудними хвилями — провісник поганого самопочуття і важких життєвих подій.

Бачити море з великими хвилями уві сні — значить намагатися зрозуміти своє місце і призначення в реальності. Це бурхливі емоції і почуття, які потрібно зрозуміти і прийняти як природну частину своєї підсвідомості. Тільки тоді при безумовному прийнятті своїх і позитивних, і негативних моментів, можна буде рухатися вперед, і виконувати життєве призначення.

Досить важко чітко сказати, до чого сниться розбурхане море. Є дві основні точки зору, які пояснюють подібний сон:

Навіть один і той же сонник може висловлювати обидві точки зору, тому що вони доповнюють один одного.

Думка популярних джерел

Якщо приснилося бурхливе море

Багато тлумачення засновані на психоемоційному аналізі побаченого і життєвої ситуації самого сновидіння. Якщо сниться море і шторм з великими хвилями, таке пояснення часто буває найбільш правильним. Тому що вода — символізує саме життя, а якщо сниться, що вона вирує і створює великі хвилі — це значить, що скоро життєві події буквально хлинуть в спокійну і тиху життя.

Сонник Міллера — важке рішення

Заснований на психоаналізі сонник Міллера вважає, що подібні сни сняться до необхідності прийняти важливе рішення, яким би важким воно не здавалося б. Саме воно стане вирішальним для сновидіння, який все ще не вибрав, як йому рухатися далі.

Сонник Фрейда — бурління відносин

Створений на основі пансексуальність теорій, сонник Фрейда говорить про те, що хвилі уві сні символізують емоції між партнерами. Найчастіше подібне бачення виникає, коли відносини вже на грані розриву і стакан з емоціями у одного з них практично переповнений.

Стародавнє слов’янське (Велесов) сонник — чреда радості і печалі

Якщо була видна брижі

Древній сонник вважає, що бачити уві сні море хвилями — до вирішення поточних завдань. Життя складається з чергуються подій, одні викликають радість, інші — розчарування і печаль. Тому, бачити уві сні море — значить перебувати в природному перебігу життя.

Важливо: особисті переживання

Для найбільш точного тлумачення, важливо згадати свої переживання і почуття уві сні, а також відразу після пробудження.

Відчуття влади над стихією і тріумфування, тому що вдалося осідлати гребінь — значить, в задуманому вам обов’язково буде супроводжувати успіх.

Милуватися морем, бачити, як хвилі набігають на берег і відступають — приймати протягом життя, радіти кожному дню, всього того, чого вчили батьки і вчителі — усмішці, погоді, хорошим відносинам.

Якщо приснилося дуже прозоре, чисто море, чому ви щиро дивуєтеся — чекайте позитивних змін у здоров’ї і відносинах. Хтось щиро вас порадує, а сама обстановка буде надихати не тільки на якісну працю, а й на корисний відпочинок.

Злякатися бурхливої ​​води, опинившись посеред брудного моря — неприємна ситуація. Ви прекрасно знали, до чого може привести нагнітати обстановку, але не захотіли нічого міняти. Тому конфлікт, хоч і очікуваний, але все одно неприємний.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: