Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться море?

До чого сниться море?

Зміст:

Сонник море

Всі ми мріємо про заслужений відпочинок після довгих і трудомістких робочих днів. Хтось вибирає гірські пригоди або лісові прогулянки, але в основному вибір зупиняється на місці, де в повній мірі панує вода. Бездонний океан змушує задуматися про могутність і масштабах Всесвіту, неспокійна річка нагадає метушливе рух життя, а ось до чого сниться море?

Непокірне і розбурхане, тихе і жахливий душу, воно нікого не залишить байдужим. Ми прагнемо до його безкрайніх просторах, адже крім веселого дозвілля водна стихія відкриває приховані істини. Спостереження за хвилями, велич і краса наводять лад у думках і дозволяють задуматися про справді важливі речі. Не можна дати однозначне тлумачення, до чого наснилося море. Але великі провісники і психологи допоможуть розібратися в таємниці майбутнього.

Вік і стать сновидіння

Наснилося море

Починаючи аналізувати спіткала водну картину, необхідно визначити, до якої половині людства відноситься сновидец і на якої вікової позначці зупинився.

Жінка

Для представниць прекрасної статі водна гладь виступає символом її особистих відносин з чоловіками, а також показником самопочуття. Згадайте, в ролі кого довелось виступати?

Спостереження

Як стверджує сонник, море, яким Ви милуєтеся, може багато розповісти про поточне життя.

Воно синє і красиве, а в чистому небі літають чайки? Це говорить про те, що представниця прекрасної статі задоволена поточними відносинами. У родині панує любов і взаємоповага, а коханий чоловік незабаром приємно здивує і порадує.

А як розшифрувати той сон, в якому фігурувало зелене, повне водоростей водний простір і ніби мертве? Це вірний знак задуматися жінці про своє життя і вчинки. Ви щодня стикаєтеся з нерозумінням, роздратуванням свого партнера і дітей. Задумайтесь, чому так відбувається, чи є в напруженій домашній обстановці Ваша вина.

Якщо в море бачили касатку

Мирно плаваюча у воді акула або косатка попереджає про можливу загрозу. Ймовірно, зараз вона не проявляє себе, тому слід перестрахуватися, щоб затишшя перед бурею не привело до сумних наслідків.

Взаємодія

Довелося пірнати або купатися у воді, яка вийшла з берегів? Будьте готові до скандалів в робочому колективі і необгрунтованою критику з боку начальства. Проявіть терпіння, спокій і життєву мудрість у вирішенні конфліктів.

Такий незвичайний сон, в якому десь вдалині видніється катер або човен, а Ви будуєте міст, щоб дістатися до них, говорить про завзятість і стійкості характеру. Для досягнення мети Ви пройдете через будь-які негаразди і перешкоди, що робить Вас сильною і цілісною особистістю.

Чоловік

Яка доля чекає представників сильної половини людства? Що для нього означає мертве і бездонне водний простір? Здавалося, що постав перед поглядом безмежний океан, дрібна і швидка річка або інша обставина?

Виступати спостерігачем

Найчастіше чоловікам доводиться бачити уві сні море в ті моменти, коли перед ними відкриваються багатообіцяючі перспективи.

Були присутні в мріях будь-які небезпечні для людини тварини? Ластівка, акула, будь-яка інша хижа риба або ссавець говорять про те, що для досягнення мети доведеться докласти чимало душевних і фізичних сил. Але якщо все-таки вдасться подолати спіткали труднощі, то Вас чекатиме оглушливий успіх.

Бути учасником

Довелось впасти в воду, але при цьому Вас ніхто не скидав? Доведеться зіткнутися з непередбаченими труднощами в справах. Але не варто турбуватися, адже проблеми не знищать весь процес, а лише додадуть в нього рутини і трудомісткості.

Якщо йшли по мосту

Ви проходите через міст в упевненості, що під Вами океан, але насправді дрібна річка? Перегляньте свої життєві плани і очікування. Бути може, Ви покладаєте на якусь справу занадто багато надій, але не варто очікувати в ньому успіху.

Дівчина

Досить часто дівчат відвідує бачення, в якому вони розташовуються на узбережжі і милуються вночі на зірки. Причому не має значення, фігурувало чи в мріях море, океан або річка. Якщо юне створіння перебуває в пошуках своєї долі, то дуже скоро обранець з’явиться в її життя. Залишається лише дивитися по сторонах і не упускати можливих шансів.

Пірнати в брудне, бурхливе море під час шторму — до можливого обману і зради. Будьте обережні по відношенню до людей і на час позбудьтеся від наївності, яка Вам властива. Ну а якщо дівчина вдивляється в воду, але не може побачити відображення через чорноти, то їй слід занепокоїтися своїм внутрішнім світом. Пороки, негатив і злі думки заважають повноцінному життю, тому від них необхідно позбутися.

Провісники запевняють, що прогулянки по узбережжю з веселою компанією приведуть до гарних новин і приємному вечора.

Як виглядало море?

Зовнішній вигляд може багато розповісти не тільки про сам сновидцем, але і його подальшу долю. Бурхливе море з великими хвилями або ж холодне і мертве повідає багато подробиць про внутрішній світ і характер.

Узбережжя

Яким було узбережжі

Морський берег має велике значення при тлумаченні наших мрій. Яким він був, і який шлях довелось подолати?

Море уві сні

Продовжуючи аналізувати, до чого сниться море, згадайте, в якому вигляді воно постало перед Вами. В основному водна стихія є сприятливим символом і віщує позитивні події.

Колір води

Як стверджує сонник, море може з’явитися до нас в самих різних кольорах. Згадайте, яким воно було.

Розбійники і пірати, які зустрілися на шляху, віщують збитки і нестабільне фінансове становище.

Спостерігач або учасник?

У мріях нам часто доводиться лише дивитися на постигшую картину, але буває і так, що випадає можливість самому взяти участь у них. Згадайте, яка роль дісталася саме Вам.

Дивитися на хвилі

Як спокійне, так і бурхливий водний простір не може складатися без хвиль, які є його продовженням. У якому вигляді вони постали?

Яке було море і хвилі

Брати участь уві сні

До чого сниться море, в яке довелося пірнати? А може в мріях фігурував катер або човен, на яких пощастило покататися? Подібні деталі допоможуть дати правильне тлумачення.

Морський звір, що видніється вдалині, говорить про захист і підтримку, яка прийде з несподіваного боку.

Кораблі і тварини

В обіймах Морфея крім самої води і узбережжя нас можуть чекати і різні обставини. Вдалині може стояти величний корабель, невелика човен або катер, а в глибині вод — страхітлива акула або косатка. Згадайте, що довелося спостерігати.

Корабель уві сні

Якщо бачили судно

Океан, повноводна ріка і інше водний простір не дають можливості перетинати їх вплав. Особливо вночі, коли яскраве сонце не висвітлює шлях, складно подолати бурхливий водний простір. У таких справах приходить на допомогу човен, катер або навіть цілий корабель. Що вони віщують?

З домашніми тваринами

Часто до нас навідуються і сторонні живі істоти. У вигляді кого вони постали?

Дельфін

У морі були дельфіни

Згідно будь-яким тлумачам, дельфіни є вкрай сприятливим символом. Довелось просто дивитися на них? Це означає, що незабаром можна сміливо очікувати просування по службі і гарного самопочуття. Також велика ймовірність зустрічі з людиною, яка переверне все Ваше життя. Відповідно до думки Ванги, дельфіни обіцяють жінкам зовнішню привабливість і природну красу.

Пощастило пірнати з даними чарівними істотами? Ви отримаєте несподівану підтримку і допомогу від людини, з яким мало знайомі. А ось мертву тварину символізує втрату близького друга. Найімовірніше, Ваші шляхи розійдуться на певному життєвому етапі.

Акули і кити

Величезні кити також є добрим знаком. Усі починання увінчаються успіхом, а підтримка буде присутній з усіх боків. Мусульманський тлумач говорить, що багато китів обіцяють успіх в декількох проектах.

Що значить акула в мріях? Тлумачення Ванги говорить про те, що хижа риба є не найсприятливішим знаком. Ви піддаєте себе небезпекам і проблемам, тому варто переглянути свої позиції. Якщо погляду з’явився океан, в якому мирно плавають акули, а сонце яскраво світить в небі, то будьте обережні. У Вашому житті панує гармонія і порядок, але вороги і заздрісники прагнуть позбавити Вас від цієї ідилії.

Ластівка

Якщо бачили касатку

Часто до нас в мрії навідується і чорно-біла косатка. Ця тварина заслужило неоднозначну репутацію і у багатьох викликає страх, по праву вважаючись найлютішим і небезпечним хижаком в водному світі. Мусульманський сонник говорить, що бачити кита-вбивцю — до розбіжностей і проблем в сім’ї. Знадобиться терпіння і вміння йти на компроміси, щоб згладити конфлікт. Ластівка, з якої довелося пірнати, не чуючи страху — до непроханим гостям і змін.

Як не дивно, але мертву тварину — провісник радості і веселощів в будинку. Ластівка померла завдяки Вам? Це означає, що вдасться без праці здолати ворога і пройти через будь-які негаразди.

Водна гладь без берегів говорить про тугу за минулими відносинам. Відпустіть минуле і впустіть у своє життя радість сьогоднішнього дня.

Тлумачення Міллера і Фрейда

До чого сниться море згідно з думкою великих психологів? Вони підходили до цього питання з точки зору психоаналізу і дають своє унікальне тлумачення.

Що думає Міллер?

Як стверджує сонник, море, яке вже висохло, говорить про марність надій і очікувань. Але якщо воно дрібне, брудне і солоне, задумайтеся над власною поведінкою. Ймовірно, Ви сповнені заздрості і зарозумілості по відношенню до інших людей.

Впасти в воду, але при цьому не відчувати дна — до нестійкості Ваших суджень. Ви схильні до довірливості і осудності. Найімовірніше, Вами вже маніпулює хтось із уявних друзів, задовольняючи свої потреби. Катер, за допомогою якого Ви пізнаєте водні простори, віщує щось нове в житті, часом не дуже добрі, але необхідні зміни.

Думка Фрейда

Як свідчить сонник Фрейда, море, побачене здалеку, каже про заклик плоті. Але у вас є побоювання і боїтеся його, а комплекси, страхи і внутрішня невпевненість заважають віддатися процесу в повній мірі.

Якщо воно було тихе і замерзле, але Ви спостерігали за ним з корабля, то це вказує на брак душевного спокою. У пошуках спокою Ви робите необдумані вчинки і намагаєтеся знайти розраду в різних колах. Тлумач переконує, що скоро ситуація зміниться на краще. А ось пірнати в воду — до спроб дізнатися щось потаємне і заборонене.

Що ж обіцяє купання в безкрайніх просторах і загоряння на сонці? У Вас не виникає думки про те, що потрібно збиратися змінювати звичний уклад життя і пропускати через себе негатив, адже Ви перебуваєте в прекрасному настрої і в подальшому все буде складатися дуже добре.

У пошуках відповідей можна перегортати десятки сонників і записуватися на онлайн консультації до провідних фахівців. Але не забувайте, що Вам, а не мріям, підвладне вершити свою долю.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: