Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться морг?

До чого сниться морг?

Зміст:

Сонник Морг

Морг є уособленням безвиході. Це пункт тимчасового перебування в невизначеності, невагомості.

Зашифрований посил

Наше сприйняття морг асоціює з чимось потойбічним, уособлюючи щось похмуре, містичне. А до чого сниться морг? Що з цього приводу скажуть тематичні джерела.

Альтернативні трактування

Більшість колишніх джерел з трактуваннями сновидінь, дають негативні прогнози снів, де довелося бачити сюжети про морзі.

Якщо приснився морг

Сонник Міллера

Приснився сюжет, в якому вам довелося розшукувати людину в покійницькій, вказує на новина про смерть знайомого, яка призведе вас в шоковий стан.

Тлумачення сну, де ви були в морзі з небіжчиками, обіцяє низку неприємностей.

Сонник Хассе

Швидку розлуку закоханим пророкує сновидіння, де сталося споглядати мертвецьку.

Трактування сучасників

Серед прогнозів сучасників, з приводу появи в снах цього образу, зустрічаються досить негативні. Детальніше, до чого сниться морг, асоціаціями сьогоднішніх точок зору.

Сонник Смуровим

Письменниця висловлює думку, що заміжньої дами даний образ віщує розлучення з чоловіком.

Сняться трупи в морзі, очікуйте проблеми у фінансовій сфері. Якщо має бути судовий процес, то сон передвіщає ваше поразку.

Сонник Мельникова

Психолог розглядає сюжети снів, де довелося бачити себе, втілити трупом. Незабаром ви відчуєте сильний стрес і впаде в депресію. Причиною тому буде невірність вашого чоловіка.

Сталося впізнавати труп якогось знайомого, значить отримаєте звістку про те, що його наздогнала раптова смерть.

Кого бачили в морзі

Тлумачення снів, де довелося бачити, як ожилі трупи ганялися за вами по моргу, очікуйте низку неприємностей, які завершаться до кінця дня. Постарайтеся перечекати цей період.

Сценарії похмурих сновидінь

Мабуть немає позитивних трактувань цього образу, який прийшов до нас у снах. Складно бути готовим до будь-яких ударів долі. Потрібно, мабуть, поставитися до того, що сталося, як до неминучого випробування. А чи є позитивне тлумачення снів, пов’язаних з цим символом? Дамо розшифровку наступним сюжетів:

Тлумачення сюжету, де сновидец бачив себе заблукали серед трупів, вказує на зраду близької людини, або ділового партнера, кому ви повністю довіряли як самому собі. Вас вразить його віроломство, яке завдасть шкоди бізнесу, не виключено банкрутство. Тут можна говорити про несумлінне і тіньове співробітництво.

Сталося бачити катастрофу, при якій загинуло багато людей і коли їх відвозили в морг, то помилково в їх числі захопили сновидіння. Такий сюжет закликає не продовжувати працювати над задуманим проектом, тому як він безнадійний. Він прогорить, тому що не рентабельний в місцевості, де проживає сновидец.

Сон про покійницькій, де вам потрібно було зайнятися сексом з людиною, яку ви колись знали, диктує сновидцу завдання терміново розірвати зв’язок з статевим партнером. Він пригнічує ваше єство і не дає можливості розслабитися. Більш того, в його почуттях немає щирості.

Якщо уві сні вам пощастило виконати потрібні маніпуляції і оживити труп, значить незабаром ви зустрінете на своєму життєвому шляху людини, який на все життя стане для вас відданим і вірним другом. Ніщо не зможе розірвати вашу зв’язок. Навіть далеко один від одного ви будете готові все кинути і прийти на допомогу, якщо це потрібно. Така дружба дорогого коштує. І заздрісників у вашій дружби буде досить.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: