Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться морська свинка?

До чого сниться морська свинка?

Зміст:

Сонник морська свинка

Морські свинки — дуже милі і нешкідливі домашні тварини, які прекрасно переносять неволю. Вони комфортно почуваються, живучи в клітці в оточенні людей. Однак побачений уві сні звір є символом бід і невдач. До чого сниться морська свинка, ви зрозумієте, якщо зверніться за допомогою до творців сонників.

Зовнішній вигляд домашнього вихованця

Сняться морські свинки до проблем. Після подібної мрії вам варто бути обачним і дуже акуратним абсолютно в усьому.

Постарайтеся максимально детально пригадати, як виглядало тварина. Від цього буде залежати правильність тлумачення і його достовірність.

Розмір морської свинки

Якщо наснилася морська свинка

Цей вид гризунів може сягати півтора кілограм і мати довжину більше трідцатіпяті сантиметрів, залежно від породи.

Маленькі звірята

Сняться дрібні свинки до безлічі конкурентів. Маленькі неприємності будуть змінюватися великими. Вороги усіма силами намагатимуться звести ваші успіхи на «ні» і позбавити прибутку. Вони будуть діяти підступно і холоднокровно. Ви ж своїми непродуманими і безглуздими діями тільки погіршить ситуацію, доставивши недоброзичливцям задоволення від власної поразки.

Сновидінню обов’язково потрібно відпочити, набратися сил і повірити в себе. Ви занадто довірливий і безкорислива людина, яка ніколи не буде наживатися на інших.

Великі гризуни

Великі морські свинки сняться до невдячності з боку близьких людей. Виокажете допомогу знайомому, а у відповідь не почуєте навіть слів вдячності. Витративши на одного значну суму грошей, не чекайте повернення коштів.

Якщо уві сні вас кусає великий гризун, то вас можуть підвести і навіть зрадити!

Однотонний забарвлення тварини

Забарвлення

Ці домашні вихованці добродушні і довірливі насправді, але під час розшифровки сновидінь чільну роль грає забарвлення їх шерсті.

Однотонні вихованці

Практично всі сонники сходяться на думці, що світлі тони є доброзичливим знаком, а темні — застерігають бачить сон.

Колір морської свинки і його тлумачення:

Різнобарвні гризуни

Бачити уві сні чорно-білу свинку — в дійсності зіткнутися з віроломством друзів. Не довіряйте новим знайомим і будьте напоготові.

Чорно-біла морська свинка зі снів

Багатобарвне тварина віщує приємні, несподівані сюрпризи. Для незаміжньої жінки вона може символізувати появу на горизонті хлопця зі складним характером. Він буде перевіряти її на міцність, але в кінцевому підсумку виявиться саме тим самим чоловіком, якого вона чекала все життя.

Погляд різних тлумачів снів

Кому як не авторам всесвітньо відомих сонників знати, що ж насправді ховається за побаченої під час дрімоти морською свинкою?

Сонник Міллера

Сняться подібні гризуни до краху справ і починань. Можливо, ви недостатньо харизматичні і активні. Саме ця обставина дозволяє конкурентам завжди бути на крок попереду вас. Нездатність підтримувати інтерес до своєї персони чревата звільненням і зневагою з боку оточуючих.

Тлумачення новітнього сонника

Морська свинка — це символ неприємностей і клопоту, які вам доставить знайомий. Сонник вказує на те, що сновидцу обов’язково потрібно переглянути своє коло спілкування і перестати спілкуватися з ненадійними людьми.

Здогадки медіума Хассе

Даний сонник стверджує: гризун сниться до доброї і приємною зустрічі. Ви проведете час в колі сім’ї, насолодитеся спілкуванням з близькими і зарядитесь позитивними емоціями.

Висновки Федоровской

Пасивність сновидіння зіграє з ним злий жарт. Як тільки люди навколо усвідомлюють, що ви не збираєтеся відстоювати свою думку, тут же будуть намагатися потіснити вас звідусіль, де тільки можливо.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: