Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться морська зірка?

До чого сниться морська зірка?

Зміст:

Сонник морська зірка

Як правило, у видіннях тієї ночі нам сняться звичайні речі. Але іноді може наснитися щось, з чим ми не стикаємося щодня, можливо, ніколи на власні очі не бачили. Наприклад, морська зірка.

Що означає сновидіння про морській зірці

Морська зірка, мабуть, самий суперечливий символ, який розглядається тлумачами. Сонники дають як позитивні тлумачення, припускаючи, що це символ відродження, так і негативні, які вказують на плітки і пересуди за вашою спиною.

Наснилося красиве безхребетні

Вважається, що дане морське безхребетних може самостійно відрощувати відірвані промені. Таким чином, вона розглядається як символ регенерації, відродження, початку нового.

Сонник Менегетті

До чого сниться морська зірка — до виникнення неприємностей. Вони постануть на вашому шляху з подачі тих людей, яких ви з необережності образили.

Тлумач вважає, що ваші вороги не зупиняться ні перед чим, і радить запастися потужними талісманами і оберегами для того, щоб відвернути біду.

Також Менегетті вважав, що, якщо подібне бачення відвідує людей, які живуть біля моря, або ж їх діяльність безпосередньо пов’язана з ним, то подібне бачення зовсім нічого не означає.

Сонник Нострадамуса

Провісник вірив в те, що подібний символ, з’явившись вам уві сні, обіцяє швидке виконання бажань.

Якщо ви помітили на ній вада, то в любовних взаєминах вас чекає велике розчарування.

Коли ви помітили, що вона мертва — всі ваші плани і надії зазнають поразки.

Також важливо, в якій воді ви бачили зорю:

Сниться в кристально чистій воді

Слов’янський сонник

Як вважає даний сонник, морська зірка, яку ви спостерігали уві сні, обіцяє вам приємне знайомство з впливовою людиною.

Зумієте правильно себе подати і заручитися їхньою підтримкою — підніметеся на вищий щабель соціальних сходів.

Англійська сонник

Приснився дивний мешканець моря

Даний тлумач розглядає цей символ дуже позитивно. Спляча людина, який побачив у своєму баченні морську зірочку, буде мати довге і щасливе життя, позбавлену турбот і стресів.

Морська зірка — символ брехні і зради

Деякі сонники вважають, що даний мешканець морів символізує лукавство ваших знайомих, друзів, родичів. У вашому оточенні є людина, яка посміхається вам у очі, а за спиною плете інтриги.

Якщо ви в найближчі дні не обчисліть зрадника, то можете дуже серйозно постраждати від своєї довірливості і добродушності.

Інші тлумачення сновидінь про морській зірці

До чого сниться морська зірка? Сон говорить, що, незважаючи на різні труднощі, життя триває. Можливо, у сплячої людини в недалекому минулому сталася втрата певної речі або людини. Зараз він знаходиться в стані туги, страху, недовіри, небажання жити. Подібні бачення про красунь з морського дна нагадують вам про те, що за темною смугою обов’язково буде світла, життя налагодиться, і ви знову почнете радіти кожному дню.

Крім усього вищесказаного зірочка, що мешкає в морських глибинах, може бути символом вашої допитливості. Подібні сни найчастіше відвідують тих людей, які постійно пізнають щось нове, отримують корисні знання, багатогранні.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: