Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться моряк?

До чого сниться моряк?

Зміст:

Сонник моряк

Існують символи, які розглядаються тлумачами досить різнобічно. Одним з таких символів є моряк.

Сни про людей в море

До чого сниться моряк? Коли вас вразив сон, в якому ви мали справу з представником цієї професії, то необхідно досконально вивчити дане питання.

На думку Густава Міллера, то, до чого сниться моряк, досить позитивно. Незабаром сновидец відправиться в далеку подорож. У цій поїздці вас чекатимуть тільки позитивні емоції.

Коли молодій дівчині присняться моряки, то незабаром вона ризикує розлучитися зі своїм коханим. Тлумач стверджує, що її легковажний флірт з іншими чоловіками стане причиною цього.

Наснилася матрос-жінка

Іноді дівчата бачать самі себе в ролі моряків. Посил таких снів в тому, щоб застерегти сновидицей від здійснення необдуманого вчинку, абсолютно невластивого молодим дамам. Якщо ви не прислухаєтеся, то ризикуєте назавжди втратити повагу оточуючих вас людей. Також ви позбудетеся підтримки кращого друга.

Наснилося, що ви матрос, і бачите, як ваш корабель іде в море, так вас і не дочекавшись — в реальності зіткнетеся з неприємностями, станете відчувати тривогу.

Пророцтва інших тлумачів

До чого сниться моряк, ви зумієте знайти в багатьох сонниках. Інформація, представлена в них, різноманітна. Залишиться тільки вибирати на свій смак.

Тлумач 21 століття

Розмовляти уві сні з морським вовком

Просто побачити уві сні матроса означає, що ви будете жити спокійно, все складеться найкращим чином. Особливо таке пророцтво стосується особистого життя сновидіння.

Далі вам просто варто звернути увагу на деталі, які ви бачили уві сні:

Тлумач Мандрівника

Як вважає даний сонник, моряк уві сні є символом власного досвіду сплячої людини. Незабаром він стане в нагоді вам, а також знадобиться іншим людям.

Сниться молода людина в безкозирки

Іноді такий сон обіцяє швидку розлуку з важливим для вас людиною.

Тлумач від «А» до «Я»

Побачити моряка в формі і безкозирки — до захоплюючого роману з норовливим людиною.

Перебувати на борту судна і бачити там моряків — ви ризикуєте чимось сильно захопитися, через що можуть істотно постраждати ваші зв’язку з нинішнім обранцем.

Коли вам сниться капітан судна, то задумане вами справа буде успішним.

Дівчина, що бачить, як капітан судна надає їй знаки уваги, буде мати в реальності шанувальника.

Бачення, в якому ви стали матросом на судні і відправляєтеся в далеке плавання, означає, що обіцянку, дану вам, так і не буде виконано.

Тлумач Дмитра та Надії Зими

Бачити уві сні служивого морфлота

Побачений в нічному сні моряк пророкує вам майбутнє, в якому ваші емоції візьмуть гору над здоровим глуздом. Така поведінка може призвести до того, що ви потрапите в неприємну ситуацію.

Для жінки подібне нічне бачення може обіцяти роман, який буде бурхливим, але нетривалим.

Тлумачення сну в різних країнах

Український сонник бачить в символі моряк два основних ознаки. Або ви підете в далеку подорож, або розлучені з рідною для вас людиною.

У англійців вважається, що дане бачення говорить про те, що ви емігріруете в далекі краї. Коли ж ви бачите групу моряків, то отримаєте швидкі вести з далеких країн. Якщо в реальності ви займаєтеся підприємницькою діяльністю, то у вас незабаром може статися досить прибуткова для вас угода.

Англійська тлумач говорить про те, що для дівчини сон, де вона бачить групу моряків, один з яких знаходиться далеко, віщий. Цей далеко стоїть моряк є майбутнім чоловіком сплячої дівчини.

Жінка, що очікує свого чоловіка з дальньої поїздки, бачить шторм, в якому в біду потрапив моряк, може бути спокійна. Наснилося ситуація говорить про те, що її чоловік незабаром повернеться додому живий і неушкоджений.

Французький тлумач вважає, що моряк уві сні завжди є попередженням про те, що сновидцу не варто вирушати в далеку подорож. Дальня дорога принесе одні розчарування і негативні емоції сплячій людині.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: