Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться морж?

До чого сниться морж?

Зміст:

Сонник морж

Якщо вам сниться морж, то в першу чергу варто уточнити, про кого ви говорите: про тварину або про людину, яка прекрасно переносить холод? Виходячи з цих понять, тлумачі снів і роблять свої прогнози.

Морж уві сні

До чого сниться морж? Якщо це була тварина, то провісники обіцяють зустріч з неприємною людиною. Ця особа зайнята суто своїми інтересами, вона не замислюючись зрадить будь-якого, коли буде зацікавлена ​​в цьому.

Наснилося холодолюбивих тварина

Як не дивно, але подібний символ досить рідко зустрічається в прогнозах сонників. Не останню роль відіграє те, що морж сниться людям рідко.

Тлумач Авадяевой

Якщо в нічному баченні ви бачили подібних тварин, що лежать на морському березі, то в реальності ви беретеся за справу, яку не зумієте виконати. Завдання, поставлене перед вами, в принципі неможливо.

Як вважає сонник, морж в зоопарку символізує ваше намагання привести своє життя в норму. Те, що зараз з вами відбувається, вас абсолютно не влаштовує.

Тлумач Адаскіной

Якщо тварина у вашому баченні лежить на крижині, то такий сон описує ваше теперішнє становище. Вам нудно, в житті практично нічого не відбувається.

Купатися уві сні в ополонці

Новітній сонник

Якщо вам присниться морж, що означає подібний символ? Таке нічне бачення може обіцяти дві речі:

Якщо сниться загартована людина

Коли в нічному баченні ви вирішили скупатися в ополонці, то такий сон вважається застереженням. Якщо ви відчули холодну воду на своєму тілі, то вам варто бути гранично обережним під час прийняття ванни в реальному житті.

В цілому, ополонку, люди, які займаються подібними водними процедурами — знак, що вам загрожує небезпека, варто бути гранично обережним.

Сниться тварина на березі

Якщо уві сні ви звернули увагу не стільки на загартованих людей, скільки на дірку в льоду, то вам варто остерігатися підлих людей. Не піддавайтеся на вмовляння і брехливі обіцянки.

Дії тваринного

Бачити тварина, що лежить на березі — отримаєте прибуток. Якщо ж воно сиділо в клітці, то ви будете повністю розчаровані своїм життям. Відпочиваюче на крижині, якщо його уві сні бачила дівчина, обіцяє сновидицей неприємності з другою половинкою, ваші почуття охолонуть. Коли ж сновидицей вільна, то незабаром їй попадеться неприємний кавалер, від якого складно буде відв’язатися.

Що ще робив морж в нічному баченні:

Морж у воді — ви неабияк підмочили свою репутацію. Щоб повернути собі своє добре ім’я, вам доведеться неабияк постаратися.

Хорошим знаком вважається поява уві сні моржа з ​​дитинчам. Після подібного бачення сімейне життя сплячої людини налагодиться. Для чоловіків же подібне бачення обіцяє ще й фінансовий прибуток, просування справ.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: