Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться мурашник?

До чого сниться мурашник?

Зміст:

Сонник мурашник

Мурахи — працьовиті комахи. Коли вони вам сняться, це означає, що ви, нарешті, отримаєте гідну нагороду за свою працю.

До чого сниться мурашник? Сон означає, що сновидіння люблять в колективі, цінують і поважають ваші колеги.

Будиночок для комах

Уві сні ви можете побачити мурашник. Це будинок комах, де постійно йде плідна робота. Такий сон означає, що ви зумієте реалізувати ваші задуми. Щоб досконально вивчити прогноз, необхідно звернутися за допомогою до тлумачів снів.

Приснився будиночок лісових комах

Пророцтва Густава Міллера

На думку Міллера, чим більше був мурашник уві сні, тим більше роботи попереду сплячій людині. Ви будете укладати угоди, реалізовувати проекти, їздити у відрядження. Пригадайте, що саме ви робили з мурашником уві сні:

В сонник Міллера є навіть тлумачення, що стосується того, до чого насолоджуватися уві сні тортом «Мурашник». Цей сон означає, що ви будете заплутані в любовних інтригах, але вам це принесе задоволення.

Тлумачення інших сонників

Вступити уві сні в житло лісових комах

Такий символ як мурашник розглядається в багатьох провісників снів. Тлумачення можуть бути абсолютно різні, від позитивних до різко негативних. Все буде залежати від поведінки сновидіння і деталей сновидіння.

Сонник імператора Петра Першого

Довелося випадково наступити на будиночок для комах — вас чекають тривоги. Лежати на ньому — ви грунтовний чоловік, який дбає про своє майбутнє.

Спостерігати за тим, як мурахи щось будують, пересуваються туди-сюди — чекає багато роботи, але це справа принесе вам великий прибуток.

З ненавистю топтати мурашник — ви багато працюєте, що не може позитивно позначитися на стані здоров’я.

Погано, якщо уві сні вас вкусив мураха — значить, ви зазнаєте невдачі.

Мурахи уві сні асоціюються не лише з робочою сферою, а й з сім’єю. Коли ви спостерігаєте за тим, як комахи заносять щось до своїх осель, то в реальності вас чекає винагорода, спокійна і щасливе сімейне життя. Навіть мурахи в вашому домі, тільки не наяву, а уві сні, обіцяють гордість, яку ви будете відчувати по відношенню до ваших родичів.

Комахи уві сні повзають по тілу

У нічному баченні мурашник горить синім полум’ям — ви зумієте досягти великого успіху, але тільки в тому випадку, якщо поставитеся до роботи з усією серйозністю.

Комахи повзають по тілу — високий соціальний статус сновидіння.

До чого може приснитися мураха нереально великих розмірів? Сновидінню варто потурбуватися про своє майбутнє, так як незабаром обставини будуть складатися не на його користь.

Мурашник посеред житла — до тривог. Впасти в нього — неприємності, що виникнуть з вашої вини.

Тлумач Менделєєва

Спостерігати за мурашником і його жителями — до дрібних клопотів, негараздів, неприємностей.

Бачити, що хтось зруйнував мурашник — будете відчувати негативні почуття. Ви раптом усвідомлюєте нікчемність свого життя, свою непотрібність.

Сниться руйнування будиночка лісових комах

Самому руйнувати його — ви зробите необдуманий, жорстокий вчинок, який буде направлений проти вашого знайомого. Даний людина не винен, але ви вирішите по-іншому. Проте сонник радить не робити поспішних висновків, а спочатку з’ясувати всі обставини.

Сонник Распутіна

Як вважає даний сонник, мурашник уві сні означає, що сновидцу доведеться важко працювати. Ви не будете мати жодної вільної хвилини, при цьому ви не зможете кинути роботу, так як в противному випадку залишитеся без засобів до існування.

Наступити на нього — перешкоди, нападки ворогів. Але ви зумієте з честю їх подолати і відобразити.

Зруйнувати житло комах — позитивний знак:

Жити в мурашнику — справа, за яке ви взялися, зажадає від вас повної концентрації і самозречення.

Вас переслідує мурашник — будете відчувати невпевненість в тому, як правильно вчинити в ситуації, що створилася.

Дійте рішуче

У багатьох тлумачів можна знайти твердження, що приснився уві сні мурашник може означати, що у вас з’явилася реальна можливість зайняти місце лідера. До вас будуть прислухатися, і ви зумієте повести людей за собою.

Разом з тим, мурахи завжди працюють в команді. Сновидіння означає, що самостійно вам не впоратися. Почніть з того, щоб зібрати навколо себе команду однодумців.

Якщо уві сні ви задавили мурашки, то вам доведеться зіткнутися з труднощами. Вони будуть пов’язані з давньою помилкою, зараз прийшов час з усім розібратися. Крім того, тлумачі радять робити все ретельно, перевіряти результати роботи, не поспішати, щоб в подальшому не стикатися з переробленням і розглядом, хто винен.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: