Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться м’ята?

До чого сниться м'ята?

Зміст:

Сонник м’ята

Якщо хвора людина в нічному баченні побачить м’яту, то він може сміливо сподіватися на швидке одужання. Також бачення обіцяє приємне проведення часу, заслужений відпочинок.

До чого сниться м’ята ще? Щоб дізнатися детальну інформацію, вам варто вивчити тлумачі снів.

М’ята уві сні

Передбачення буде залежати від того, що саме ви робили уві сні. Так, наприклад, заварювати листя м’яти на чай — до романтичної вечері.

У той же час ви можете вирощувати м’яту, збирати її, нарізати, робити ліки.

Пророцтва тлумачів

Збирати уві сні ароматну траву

Сонники запропонують вам масу пророкувань. Вони будуть залежати від того, що саме ви бачили.

Езотеричний тлумач

Трава м’яти, яку ви збираєте, обіцяє вам швидку поїздку на природу. Якщо ви відчували її запах, розминали її в руках, заварювали окропом, то погода незабаром зміниться і порадує вас погожими днями.

Кулінарний тлумач

Якщо уві сні ви не тільки відчували, як пахне м’ята, а й відчували її свіжий смак, то попереду у вас тихе і спокійне життя.

Після такого бачення ви позбудетеся від факторів, які дратували вас останнім часом.

Тлумач 21 століття

Приснився м’ятний чай

Даний сонник розглядає даний символ аналогічно. Тільки в ньому ще є інформація про те, що перцева м’ята уві сні обіцяє приємний вечір, який буде носити романтичний характер.

Збирати м’яту — до зустрічі з одним, приємних спогадів.

Використовувати траву для лікування — ваше самопочуття різко погіршиться. Варто негайно звернутися за консультацією лікаря.

М’ятний чай — сновидіння очікує спокуса. Якщо він піддасться на нього, то ризикує втратити довіру другої половинки.

Український тлумач

Якщо сняться листя м’яти, то дане бачення позитивно. Сновидець буде мати міцне здоров’я і хорошим самопочуттям.

Тлумач Васильєва

Жувати уві сні освіжаючу гумку

Якщо уві сні ви відчували запах м’яти, то незабаром у вас буде інтимний зв’язок. Це буде бурхливий і незабутній секс.

Тлумач Мельникова

Жувати м’ятну гумку — навколишні люди стануть поважати вас, ви підвищите свій соціальний статус. Розсмоктувати цукерки з м’ятним смаком — до приємного відпочинку.

Що скаже про м’яті Міллер

Густав Міллер вважав, що коли в нічному баченні ви зіткнулися з м’ятою, то вам належить відправитися в гори або поїхати до моря. Навіть якщо зараз ви не маєте можливості відправитися у відпустку, то, по крайней мере, поїдьте на природу на найближчих вихідних.

Заварювати м’ятний чай, розливати його своїм гостям — незабаром ви познайомитеся з цікавою людиною, з яким вам буде приємно спілкуватися.

Також Міллер давав ще ряд пророкувань, що залежать від того, що вдалося побачити уві сні:

Старовинні передбачення

Часто сновидіння звертаються за допомогою до тлумача Катерини Другої.

Як вважає даний сонник, м’ята уві сні означає, що ви повністю захопитеся новою справою. Вам вдасться поєднати приємне з корисним.

Пити м’ятний чай — романтичне побачення, яке подарує вам масу задоволення. Але для молодих дівчат даний символ обіцяє спокуса. Сонник радить: перед тим як йому піддатися, вам варто вирішити для себе, що ви втратите, а що знайдете.

Схоже тлумачення матиме і бачення, в якому ви пили інший напій, що мав м’ятний присмак.

Город з м’ятою

Якщо у своєму сні ви бачите цілу грядку м’яти, то в самому недалекому майбутньому ви зумієте знайти спосіб, як вилікувати родича або близького друга.

Болгарська провидиця Ванга після такого бачення радила приймати будь-яку допомогу від людей, слідувати порадам лікарів і в точності виконувати їх приписи.

Поливати м’яту — якщо вас мучили головні болі, то незабаром вони безслідно пройдуть. Якщо ж ви були з кимось в смітті, то настане довгоочікуване перемир’я.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: