Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться надгробок?

До чого сниться надгробок?

Зміст:

Сонник надгробок

Визначитися з тим, до чого сниться надгробок, не завадило б кожному сновидцу. Як показує практика, такі неприємні образи приходять ночами досить часто і почуття паніки є закономірним наслідком.

Так чи все погано?

Як розповідає сонник, надгробок — символ, який рідко пророкує негативні події. Якщо говорити про його глибинних причинах, то він віщує сновидцу позбавлення від надуманих переживань і тривог.

Наснилася надгробна плита

Якщо вам довелося бачити надгробну плиту свого близької людини, значить йому загрожує біда, і про це слід попередити його.

Власне поховання

Могильний камінь навряд чи зробить ранок приємним, а тому ваше завдання — згадати кожну детально свій мрії, і тільки потім звернутися до відповідних джерел. Чому приснилося власне поховання? Відповісти на це питання допоможуть різні снотолкователі.

На початковому етапі доведеться згадати зовнішній вигляд надгробка:

Сонник Лонго

Представлений тлумач снів вважає надгробок несприятливим символом, який слід правильно інтерпретувати відповідно до своєї життєвої картиною. Лонго описує прийдешній ганьба і повний крах.

Бачити вандалів на місці пограбування — перший знак того, що ваша нервова система перебуває в критичному стані. Для вирішення даної проблеми доведеться відкласти свою роботу і зайнятися відпочинком.

Дізнатися уві сні своє ім’я на могильній плиті

Універсальний сонник

Чому сниться надгробок з власним ім’ям? В сонник розповідається про те, що сновидець повинен стати безстрашною особистістю. У реальному житті на нього чекатиме зустріч з далеким родичем, приємні новини. Бачити свій могильний камінь, помічати таємниче сяйво — вам вдасться почути факти, що дозволяють вирішити поточну проблему.

Сонник Міллера

Психолог припустив, що побачене надгробок є відображенням того, що тривожні думки виявляться безпідставними. Розшифровка дозволяє розвіяти побоювання щодо стану здоров’я, адже у сновидіння все в порядку.

Що відбувалося?

Отримати правильне тлумачення можна завдяки розгляду ключового дії.

Цілувати

Наснилося, як цілували фотографію на пам’ятнику — в вашій душі багато негативних переживань, які не дають нормально жити. В сонник Міллера йдеться про те, що тільки найсміливіші будуть щедро винагороджені, витримавши випробування.

Цілувати в сні могильний пам’ятник

Згідно з іншим тлумаченням, поцілунки розглядаються в якості сприятливого символу, який передує закінчення темної смуги. У вашому житті стане не просто більше грошей, все сумнівні справи зникнуть самі собою.

Встановлювати

Бачити, як хтось встановлює пам’ятник живій людині, значить після пробудження його треба попередити про можливі неприємності. Якщо такі образи сняться сновидцу, то його чекає небувалий успіх на професійній ниві.

Дивитися

До чого сниться надгробок з написаними датами? У вашому житті з’явиться багато скрутних ситуацій, для вирішення яких потрібно залучення інших людей. Згідно сонником Міллера, якщо ви наносите дати і ім’я знайомої людини, то ваші відносини різко припиняться.

Додаткові відомості

Якщо в нічний мрію довелось побачити братське поховання, і серед загиблих були знайдені власні ініціали, то, на думку одного популярного сонника, у вашому житті з’являться наклепники і інтригани. Головне — не реагувати на подібні витівки і продовжувати займатися своєю роботою.

Читаючи сонник Мандрівника, можна зрозуміти, що приснився могильний камінь є відображенням ваших гірких переживань, пов’язаних з нереалізованими можливостями. Крім того, сновидец не дбав про дорогих серцю людей, зіпсувавши відносини з ними. Для вирішення подібної проблеми треба частіше збиратися разом і ділитися новинами один з одним.

Сновидець також розуміє, що бере на себе зайвий тягар, але зробити щось конкретне просто не вирішується. Дух здорового авантюризму дозволить вибратися з поточного положення.

Читати написи на надгробній плиті — до появи нових друзів. Якщо уві сні захотілося насолодитися цвинтарної тишею і умиротворенням, значить в реальності це вдасться зробити.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: