Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться намисто?

До чого сниться намисто?

Зміст:

Сонник намисто

Значення мрії, де основна увага привернуло ожерельіце на шийці красуні, може змінюватися в залежності від індивідуальних особливостей сприйняття образів підсвідомістю. Одне відомо точно, що подібний предмет ототожнюється з розкішшю, величчю. Які ще передбачення отримає сновидец, заглянувши на сторінки сонника?

Як запевняє езотеричний сонник, намисто, як і інші гарні прикраси, обіцяють виключно позитивні зміни, везіння у всіх областях.

Галантний кавалер зверне увагу на вашу скромну персону, після мрії про отриманому в дар намисто, — припускає психолог Густав Міллер.

Загальна характеристика

Одягати уві сні прикраса

Пророцтва психолога Зигмунда Фрейда грунтуються на відносинах між сексуальними партнерами. Тому, хто одягав намисто, судилося підкоряться другій половинці. Сновидіння розповість про абсолютну покірності і байдужості до подій за спиною. Постійний гніт може мати й інший підтекст, де коханий дратує ревнощами, докорами.

Як тлумачить малий Велесов сонник, кольє може приснитися в знак поваги. Існує й протилежна пророкування, де примарилося образ натякає на брехливість намірів, лицемірство нового друга.

Весняний сонник віщує щастя тій родині, де одному з батьків у снах сталося відшукати загублене предками намисто.

Популярні значення

Деякі значення відомі кожному з нас, інші виявляться для деяких дивовижними, а часом шокуючими прогнозами. Розібратися зі знаками підсвідомості допоможуть поширені значення сонників.

Коли сниться, що коханий підносить на подушечці шикарне намисто, шлюбного союзу не дано проіснувати довго, — переконаний сімейний тлумач мрій.

Народні сонники

Кожен народ намагався розібрати, що саме містить в собі ту чи іншу видіння. Залежно від світосприйняття і культурних цінностей населення певної території, знамення з сонників будуть кардинально відрізнятися.

Наснилися червоні намиста

Сонник 21 століття попереджає сновидіння, що схоже на нашийник намисто символізує залежність від авторитетної персони наяву.

Образ намиста

Деякі образи настільки запам’ятовуються, що після пробудження кілька днів не виходять з голови, збуджуючи фантазію сновидіння і гризучи його всілякими домислами. Як же бути, якщо інтерес дізнатися, що уособлює намисто у снах, не дає спокою?

Чорне намисто може мариться, як знак перемоги над противником, білі, ще помітні камінці підкажуть, що старання не пройдуть даром.

Бачити елегантне прикраса з витонченими гранями — до приємних вражень, пробудившимся романтичних почуттів.

Неотесані, візуально грубі намиста, які лежать на жіночих грудей, можуть попередити про можливі захворювання. Також символ вказує, що поруч з дамою присутній людина, яка не проти поживитися її енергетикою.

Камені і метал

Бачити уві сні, що розсипався перли

Особливий смисловий посил людську підсвідомість передає через найдрібніші деталі. З цієї причини необхідно докласти зусиль і згадати всі елементи сну.

Багато коштовного каміння на намисто у снах — добрий знак, що пророкує перемоги, успіх, реалізацію планів без перешкод.

Пророцтва для жінок

Оскільки намисто носять багато жінок, то даний аксесуар несе унікальну символіку для прекрасної половини людства. Розібратися зі знаками і символами допоможе провісник.

Отримати дорогоцінний подарунок від незнайомця

Якщо жінка не бачить обличчя людини, надевающего їй на шию намисто, то наяву навколишні чоловіки користуються її довірою, наївністю, добротою.

Дії сновидіння

Сниться вибір і покупка прикрас

Тим сновидцем, хто втратив спадок, представлене намистом, наяву належить розсваритися з родичами через нерозуміння.

Пропажа улюбленого намисто з великих каменів уві сні означає, що мають бути довгі вечори на самоті.

Украдене намисто за сюжетом бачення вказує на потребу в розумінні, подібними діями сновидец намагається привернути до себе увагу, стати незамінною людиною в колективі.

Отримання хороших звісток після сну про виборі та купівлі намиста пророкує сучасний суміщений тлумач.

Що Виявилося красиве намисто на шиї характеризує сплячу особу, як вірну дружину, почитати заповіді Господа.

Унікальні тлумачення

Що означає тяжкість, яку відчувають при носінні дорогоцінного вироби? Подібні відчуття мають кілька варіантів пояснень. У першому випадку сновидіння розповість про тяжкий тягаря, яке незабаром належить нести сновидицей. Можливо, доведеться стати годувальницею, позбутися підтримки друзів, ненавмисно зіпсувати власну репутацію. Друге пророцтво говорить: переконайтеся в відданості партнера, перш ніж ділитися з ним нажитим.

Знахідка викинутого намиста означає, що майбутнє виявиться безхмарним, події будуть швидко змінюватися, сплячої персони належить відправитися в далеку подорож.

Дорогу прикрасу з іншою жінкою символізує у снах не тільки заздрість, але і прагнення знайти спокій в сімейному житті, народити і виховувати спадкоємців.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: