Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться народити трійню?

До чого сниться народити трійню?

Зміст:

Сонник народити трійню

Коли жінка в реальному житті дізнається, що вона чекає народження трійні, це вводить її в стан шоку. Про таких матусь знімають телевізійні сюжети, пишуть в газетах. Звичайно, в тому випадку, якщо жінка справляється зі своїми емоціями і страхами, і збирається народжувати.

А до чого сниться народити трійню? Чи можна розглядати подібне бачення з позиції того, до чого сняться пологи, просто примножуючи передбачення на три?

Народження трьох дітей

Навіть уві сні народжувати трійню може бути серйозним випробуванням для психіки людини. Такі сни, як правило, бувають яскравими, барвистими і реальними.

В першу чергу варто звернути увагу на те, якої статі були новонароджені дітки. На цю інформацію тлумачі звертають найпильнішу увагу.

Статева приналежність дітей

Якого статі були дітки з снів

Малюки жіночої статі набагато сприятливішими розглядаються тлумачами снів. Вважається, що подібне бачення обіцяє сновидцу отримання довгоочікуваних новин, які будуть вельми приємними. Також сон обіцяє сюрпризи, які порадують сплячої людини.

Коли малюки, яких ви народили уві сні, є хлопчиками, то вас чекають неприємності і турботи.

Часто в тлумачі можна знайти рада, що, коли вас відвідує подібне бачення, варто уявити, що персонал пологового будинку зробив помилку, і ви насправді народили дівчаток. Вважається, що така хитрість може допомогти змінити свою долю на краще.

Варто зауважити, що народження хлопчиків може приснитися і до того, що сновидець після важких випробувань отримає матеріальну винагороду.

Хлопчаки з трійні є позитивним сном для жінок, які безуспішно намагаються завагітніти. Таке бачення означає, що незабаром станеться диво.

Коли в трійні присутні і хлопчики, і дівчатка, то сновидцу буде ніколи нудьгувати. Його життя буде сповнена різноманітних пригод.

Думки провісників снів

Хоча трійню жінки народжували і в давні часи, але подібне сновидіння розглядається далеко не у всіх тлумачів. Існує буквально кілька видань, які можуть відкрити для вас завісу майбутнього.

Важливо: сон приснився чоловіку або жінці

Сонник Міллера

Коли жінці наснилося, що народила трійню, то якесь справа, яке вселяло їй побоювання, незабаром благополучно вирішиться.

Якщо подібне бачення сниться чоловікові, і уві сні його дружина підносить йому відразу трьох дітей, то начальство, нарешті, прийме його пропозицію, яке вже довгий час перебувало на стадії розгляду.

Слухати, як народжений в трійні дитина плаче — суперечки і сварки, що дошкуляли вас останнім часом, благополучно завершаться.

Для дівчини побачити себе народжує трійню — неоднозначний сон. Сновидицей буде мати матеріальний достаток в шлюбі, але жити без любові.

Сонник Хассе

Це джерело позитивно розглядає будь-бачення, в якому присутня число «три». Приснився сон з одночасним народженням трьох дітей обіцяє сплячій людині щастя в життя.

Сонник Чжоу-Гуна

Наснилися чужі діти

За даним джерелом, сновидіння про народження трійні вкрай позитивно. Воно обіцяє сплячій людині гарне самопочуття, багатство, успішне завершення всіх справ.

Сучасний сонник

Бачити трійню уві сні — до переживань. Сновидець буде перебувати в стані емоційного стресу. У цей період ви можете наробити багато помилок, довго будете розплачуватися.

Добре, коли ви бачите, як хтось інший народжує трійню. Такий сон говорить про те, що всі спірні питання і сварки вирішаться благополучно.

Сучасний тлумач по-різному розглядає подібне бачення для чоловіків і для жінок:

Ваші дії уві сні

Можливо, вам приснилося, що ви не просто народили трійню, але і здійснювали певні дії. Будь-яка деталь буде мати першорядне значення для передбачення.

Качати уві сні дітей на руках

Коли ви заколисували дітей на руках, то вам доведеться тривалий період навчання, тренувань. Ви вступаєте в досить складний етап життя. Вам доведеться всього домагатися самостійно, будьте готові до того, що доведеться долати складнощі.

Сновидець, народжувати і потім цілющий своїх дітей, буде довго молодий душею і тілом. Навіть в глибокій старості ви будете відрізнятися моложавістю і неупередженим ставленням до життя.

Трійнята, яку ви купаєте уві сні, говорить про те, що ви зумієте впоратися зі складною ситуацією. При цьому сновидец вийде з неї з мінімальними втратами.

Обмивання одного з трьох дітей говорить про те, що сновидіння візьмуть в суспільстві. Навіть якщо з вами не бажали спілкуватися, то при ближчому знайомстві люди оцінять ваші внутрішні якості. Вам варто просто не приховувати від оточуючих свою справжню натуру. Нехай вони дізнаються, що ви добра і щира людина.

Інші передбачення

Нехай сонник народити трійню розглядає не завжди позитивно, але якщо уві сні ви усиновили дітей, то таке бачення означає, що ви готові допомагати оточуючим людям. Варто людині звернутися до вас за допомогою, і ви по можливості її надасте. Часто така людина займається благодійною діяльністю, намагається направити оточуючих на шлях істинний.

Важливо, щоб дітки уві сні були здоровими, так як такий сон обіцяє щастя, матеріальне та сімейне благополуччя. Коли ж малюки були болючими, то в родині сновидіння може статися горе. Воно буде пов’язане з невірністю одного з подружжя.

З точки зору психології, позитивно, якщо ви будете чути плач малюків. При цьому чим голосніше вони будуть кричати, тим швидше ви зумієте налагодити контакт з оточуючими людьми. Якщо у вас з кимось були сварки і розбіжності, то незабаром ви зможете прийти до примирення.

Часто народження дитини в нічному баченні асоціюється з тим, що у сновидіння вигорить якесь справа. Коли ж дітей було троє, то можна припустити, що ви зумієте поліпшити якість свого життя відразу в декількох напрямках.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: