Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться народження мертвої дитини?

До чого сниться народження мертвої дитини?

Зміст:

Сонник народження мертвої дитини

Що може бути прекрасніше, ніж народження нового життя? І що може бути сумніше, ніж передчасна смерть маленької істоти?

Для батьків немає нічого страшнішого, ніж мертва дитина. А до чого сниться народити мертву дитину?

Сновидіння може передвіщати виснажливу хворобу

Смерть немовляти

Як вважає сонник, народити мертву дитину уві сні зовсім не означає, що з вашими дітьми трапиться нещастя. Коли вам приснилося подібне, варто проаналізувати всі деталі сну, і лише потім братися за тлумачення даного бачення.

Пророцтва тлумачів

Перед тим як починати бити тривогу, варто спочатку розглянути всі можливі передбачення, які пропонують тлумачі снів. Після таких страхітливих нічних видінь, головне — зберігати присутність духу і оптимізм.

Сонник Менегетті

Даний тлумач розглядає подібне бачення виключно для чоловіків. До чого сниться народження мертвої дитини чоловікові? До тривалої хвороби.

Сновидець занадто стомлює себе роботою, що не може позитивно позначитися на його самопочутті. Відповідно, загальний стан здоров’я в результаті негативно позначиться і на роботі.

Постарайтеся дати собі перепочинок, відпочиньте від справ, приведіть себе в порядок.

Тлумач Хассе

Даний сонник більш сприятливо розглядає сновидіння про мертве немовля. Вважається, що такий сон може приснитися перед отриманням важливих новин.

Сумніше пророкування — ваші взаємини з якоюсь людиною підходять до свого логічного завершення. Але ви з легкістю відпустіть цю людину і будете відчувати лише легкий смуток замість душевного болю.

Езотеричний сонник

Подібний сюжет сниться до розчарування

В даному джерелі досить мало інформації з приводу того, до чого народити уві сні мертвого немовляти. Але тлумач дає пояснення, до чого дитина оживає. Сновидець випробує радість, причому досить несподівану.

Тлумачення сну по днях тижня

Сонниками часто практикується спосіб будувати припущення в залежності від того, в який день тижня вам наснився даний сон. Отже, подібне бачення приснилося вам в ніч на:

Бачити, як хтось народив мерця

Якщо народжується на світ дитина не ваш, ви не відчуваєте з приводу його смерті негативних почуттів, то такий сон також має свої наслідки. Вважається, що сновидець не впевнений в своїх силах, думає, що він не зможе досягти поставлених цілей.

Смерть чужий новонародженої дівчинки чи хлопчика, що наснилася перед відповідальним заходом — знак згори. На самому початку все буде йти зовсім не за планом. Але вам вдасться виправити ситуацію, правда, це станеться в тому випадку, якщо ви збережете холоднокровність.

Чужий новонароджений дитина — це символ нікого справи, яке не увінчається успіхом. Ви будете причетні до нього, але вас не сильно торкнеться ця невдача.

Сон — заклик до спілкування зі своїми дітьми

А згідно старовинному тлумачу снів, приснився мертва дитина, який абсолютно вам не знайомий, обіцяє швидку зміну погоди.

Український сонник говорить про те, що якщо батько уві сні побачив смерть чужого чада, то йому варто більше уваги приділяти своїй дитині. Не виключено, що ваші діти знаходяться в небезпеці, частіше говорите з ними, дізнавайтеся про їхні справи і неприємності.

Сновидіння для вагітних

Для жінки, що очікує поява на світ свого малюка, подібний сон може стати сущим кошмаром. Але сонники поспішають заспокоїти: майбутня породілля просто переживає з приводу настання найвідповідальнішого моменту в своєму житті, такий сон — всього лише віддзеркалення її страхів. Не варто сприймати його як пророцтво.

У багатьох тлумачів можна знайти інформацію про те, що подібне бачення для вагітної жінки не означає зовсім нічого.

Що обіцяє сон жінкам

Сприятливим вважається сон, в якому народилася мертва дитина для жінки, що довго і безуспішно намагалася зачати дитину. Згідно багатьом сонникам, він означає, що сновидицей незабаром здійснить свою мрію про потомство.

Іноді зустрічається пророкування, що якщо вам довелося народжувати на світ бездиханне тільце в воді, то ви отримаєте довгоочікувану і важливу новину.

А езотеричний снотолкователь говорить про те, що народити бездиханного маляти — в реальності попрощатися з минулим і увійти в нове життя. Часто такий сон приходить в період дорослішання людини, коли сплячий починає усвідомлювати нові речі. Це може бути як фізична дорослішання, так і духовне зростання.

Можливі травми або дрібні неприємності

Бачити свою дитину мертвою

Сновидіння про своїх, вже дорослих дітей, яких ви знову робите на світло — досить рідкісне явище. Але не варто скидати його з рахунків.

І якщо повторне народження вашої дитини розглядається сонниками як знак, що вам варто перестати занадто сильно переживати за нього і дати трохи свободи, то сон, коли він буде народжуватися мертвим, розглядається з точністю до навпаки.

Дитині може загрожувати абстрактна небезпека, наприклад, він може зв’язатися з поганою компанією, але йому можуть загрожувати і фізичні каліцтва.

Вам варто ретельно стежити за здоров’ям малюка, також висока ймовірність отримання травми.

Коли дорослий в реальному житті дитина у вашому сні народилася мертвою, то на життєвому шляху йому будуть потрапляти труднощі і перепони. Тлумачі кажуть, що життєвий шлях дитини буде важким.

Наснилося, що ви довго тримаєте маленький трупик в руках — вам варто послабити хватку. Ви надмірно опікаєте своє чадо. Така поведінка не йде на користь вашому спілкуванню. Дитина намагається вирватися з-під опіки, не розповідає вам про свої страхи, планах, успіхи, невдачі. Якщо і далі будете себе вести так само, то можете назавжди втратити його довіру.

Якщо чоловік бачить подібний сон

Жінки набагато частіше, ніж чоловіки, бачать сни, що пов’язані з дітьми. А процес пологів — взагалі жіноче заняття. Але це не означає, що чоловік не може побачити сюжет про появу свого або чужого мертвого малюка.

Так як сни — це не справжня реальність, то чоловік і сам може привести на світ сина або дочку. Що можуть означати подібні бачення для сильної статі?

Чоловік, народжує мертву сина, може в реальності зіткнутися з нерозв’язними труднощами. У вашій справі, яке просувалося без особливих труднощів, може випадково виникнути непереборна перешкода. Все, що вам залишиться, це змиритися зі станом речей і переключитися на іншу задачу.

Родитель уві сні чоловік, якщо його дитина був мертвий, може зіткнутися з тим, що все, до чого він прагнув, зникне. До такого плачевного повороту подій привело ваше неправильне розуміння ситуації. Не виключено, що ви просто взялися за справу, в якому зовсім нічого не розумієте. Крім усього іншого, удача могла відвернутися від вас через ваших негативних думок і поганих вчинків.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: