Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться народження сина?

До чого сниться народження сина?

Зміст:

Сонник народження сина

Народження дитини — це практично завжди щастя для батьків. Яке тлумачення матиме подібний сон? До чого сниться народження сина?

Наснилося народження хлопчика

Немовля чоловічої статі — це продовжувач роду, носій прізвища. Як символ з нічного сну, він досить-таки нейтральний. Тому сонник радить розглядати додаткові деталі для найбільш точного тлумачення.

Наснилося поява спадкоємця

Наснилося народження спадкоємця — позитивний символ, ваше матеріальне становище значно покращиться, деякі мрії почнуть збуватися. Є одне уточнення: ви не повинні сидіти, не роблячи ніяких зусиль.

При цьому кожен сонник може давати своє індивідуальне тлумачення, яке буде злегка відрізнятися від інших.

Сонник Міллера

Подібний сон говорить — соціальний статус сплячої людини піде вгору, паралельно буде зростати і рівень матеріальної забезпеченості.

Дівчині, яка не пов’язана офіційними узами шлюбу, подібне бачення обіцяє швидке отримання пропозиції руки і серця.

Також Міллер дає і негативні прогнози сну про народження дитини:

Великий сонник

Народження сина обіцяє вам успіхи в кар’єрі, бізнесі. Особливо такий сон сприятливий для чоловіка.

Якщо малюк з’явився на світ прямо у вас вдома, то в родині буде мир, спокій, достаток, щастя.

Спостерігати народження чужу дитину

Спостерігати за чужими пологами — неожіданние і приємні звістки, знайдете впливового друга, який зможе вирішити всі ваші проблеми, що накопичилися.

Універсальний сонник

Народження дитини хлопчика для заміжньої жінки — дуже гарне сновидіння. Воно означає, що ваші рідні не тільки будуть жити в повному достатку, а й любити, поважати один одного. Стан справ на роботі також буде змінюватися в кращий бік.

Якщо малюк після народження відразу ж заговорив, почав ходити, то у вас настане спокійний і сприятливий період в житті, повна відсутність неприємностей.

Сонник 21 століття

Для молодої дівчини подібний сон говорить, що вона ще не скоро зможе вийти заміж.

Вагітній обіцяє легкі і швидкі пологи.

Якщо малюк байстрюк, то думка оточуючих людей про вас негативний. Крім того, воно постійно погіршується через чуток і пліток, які розпускають за вашою спиною недоброзичливці.

Тлумачення сну з точки зору психології

Зигмунд Фрейд вважав, що подібні сни відвідують тільки тих жінок, які мають підвищену сексуальну активність. Також подібний сценарій може навідуватися до тих представницям слабкої статі, які в реальності відчувають щиру любов, прихильність і турботу свого партнера.

Особливо позитивним є сновидіння, в якому жінка бачить партнерські пологи. Значить, вона цілком довіряє своєму чоловікові, ні на хвилину не сумнівається в тому, що він завжди допоможе і захистить її.

Для чоловіка такий сон говорить про те, що він готовий до рішучих дій, вірить в свої сили, знає, що рано чи пізно досягне успіху. Такі бачення можуть відвідувати чоловіків перед важливими діловими переговорами або іншими серйозними подіями в житті.

До чого сняться пологи хлопчика вагітної

Тлумачення сну для вагітних

Коли у жінки настає вагітність, вона стає більш вразливою. Гормони грають, сни барвисті і реалістичні.

Деякі сонники вважають, що в разі, якщо вагітної сниться народження спадкоємця, то її пологи будуть протікати легко, дитина народиться без ускладнень і в строк.

Інші стверджують, що вагітність дає жінці можливість самій передбачати стать майбутньої дитини. Тому народження сина уві сні обернеться для вас появою спадкоємця і в реальному житті.

Більшість же сходяться на думці, що народження хлопчика має однакове тлумачення і для вагітної жінки, і для молодої дівчини, і навіть для чоловіка.

Інші тлумачення даного сну

Вважається, що якщо молодій дівчині довелося бачити уві сні, як вона народжує хлопчика в воді, то незабаром вона пізнає плотські стосунки з чоловіком, після чого змушена буде вийти за нього заміж.

Самій приймати пологи, бачити, що це хлопчик — отримаєте звістку від людини, з яким давно втратили зв’язок.

Іноді жінки переживають після снів, в яких вони народили не одного хлопчика, а відразу декілька. Тлумачі дружно говорять про те, що, чим більше дітей чоловічої статі ви справите на світло, тим краще складеться ваше подальше життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: