Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться натовп людей?

До чого сниться натовп людей?

Зміст:

Сонник натовп людей

Одна з найстрашніших сил — натовп, яка може, як вихваляти вас, так і зневажати за недосконалі вами вчинки. У масі народу легко загубитися самому або втратити іншу людину. Це своєрідний організм, на питання, до чого сниться натовп, просто не існує однозначної відповіді.

До чого бачити вві сні я багато народу

Серед людей, які складають натовп, є чесні і благородні, а є злі і підлі. Хтось радіє, інший же сумує, у третього взагалі трапилося горе. Щоб сновидіння мало правдиве тлумачення, необхідно враховувати абсолютно всі деталі, що були представлені уві сні.

Місце, в якому відбувався сон

Важливо де саме ви бачили безліч людей, на вулиці, в приміщенні, в лісі, в транспорті. Сонник робить особливий наголос на те, чи було це відкритий простір, або ж будівля.

Бачити людей на вулиці

Якщо наснилася натовп людей

До чого сниться натовп, що знаходиться на вулиці? В цілому, це найлегше бачення з тих, що пов’язані з великою кількістю людей.

В такому сні вам передрікає сприятливий підсумок розпочатої справи. Негативне забарвлення приймає сон в тому випадку, якщо маса народу рухається, а особливо йде у напрямку до церкви.

На думку Жіночого сонника, маса людей на вулиці обіцяє сновидцу загальне поліпшення справ.

Купа народу в приміщенні

Як вважає сонник, натовп, в якій перебуваєте ви, затиснута в приміщенні — збиткове стан справ сновидіння.

Коли безліч людей стоять на порозі, але не входять до будинку — станете центром скандальної історії, роздутою завдяки пліткарям.

Якщо в натовпі тільки чоловіки і всі вони знаходяться у вашому будинку — в сім’ї підуть сварки і скандали.

Склад натовпу

Уві сні ми можемо бачити натовп жінок, чоловіків, дітей, циган.

Дії в натовпі

Крім того, де знаходилося безліч людей, важливо, що саме робили ви. Тікали від натовпу, кричали разом з усіма, билися, сміялися, плакали. Також в масовці можна стояти, йти, втратити кохану людину або свою дитину.

Уві сні ви йдете за юрбою, але не уявляєте кінцевої мети — ви втрачаєте самоповагу до себе, стаєте маріонеткою в чужих руках. Саме так розглядається дане бачення в сонник Міллера.

Також, на думку Міллера, негативний сон, в якому сновидец загубився в натовпі і не може вибратися. У реальності ви можете втратити віру в себе і свої сили, що загрожує як мінімум депресією, а як максимум, відходом з життя.

Стояти і дивитися, як багато людей йдуть на вас, погрожуючи розчавити — ви надламана морально. Будь-докір або недоброзичливе слово можуть зломити вашу волю. Становище ускладнюється тим, що відсутня людина, яка б надав вам підтримку.

Втратити дитини в натовпі і не могти його знайти — відчуєте сильний стрес. А не змогти знайти кохану людину — в реальності ви розлучитеся назавжди.

Настрій натовпу

Багато сонники роблять наголошує не на діях серед маси народу, тобто ви будете стояти, бігти або йти. І не на те, хто переважав в більшості, жінки, чоловіки. Можливо, це було збіговисько циган, іноземців, людей похилого віку. Головне настрій, що опановувала цими людьми і вами, в тому числі.

Якщо настрій маси було радісне, все веселилися, щось святкували, наприклад, народження дитини, то і сновидіння апріорі не може нести негативного посилу. Коли ж натовп бунтувала, люди були одягнені в чорний одяг, чулися крики і плач дитини, чекайте біди.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: