Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться негр?

До чого сниться негр?

Зміст:

Сонник Негр

Бачити уві сні незвичайних людей доводиться не часто. Ще рідше трапляється спілкуватися в світі мрій з представниками іншої раси. Тому, якщо приснився негр, перш за все варто пошукати сонник, щоб дізнатися, до чого приходить подібне бачення.

Якщо уві сні вам довелося бачити негра — будьте готові до нових знайомств і вельми незвичайним враженням. Деякі джерела також кажуть, що темний колір шкіри незнайомця може уособлювати таємну сторону душі сновидіння, в яку боїться зазирнути навіть він сам.

Думки авторитетних джерел з приводу подібних сновидінь вельми поширена. Складені за часів царизму сонники кажуть, що негр сниться до нещастя або навіть потопельника. Тлумачення Міллера в цьому випадку досить прозаїчно. Ось що говорить цей сонник: негр сниться до важкої виснажливої роботи. А ось більш сучасні тлумачі, такі як новітній або сімейний сонник говорять про зустріч з надзвичайними людьми.

Спілкування з представником негроїдної раси уві сні може означати, що вас заїв побут і життя здається настільки рутинною, що хочеться все кинути і поринути з головою в небезпечні пригоди.

Відносини з темношкірим уві сні

Якщо приснився представник негроїдної раси

Для того, щоб отримати найбільш точне тлумачення подібних снів, важливо врахувати, в яких стосунках уві сні був сновидец з негром. Тлумачення за статевою ознакою також може бути вельми корисним, тому що існують історичні моменти з рабовласницького ладу, коли спілкування з представниками негроїдної раси було суто регламентованим відповідно до його підлогою.

Якщо сновидец чоловік

Ось що говорить сімейний сонник: негр чоловікові сниться перед важким у фізичному плані справою. Іноді доводиться викладатися більше, ніж на 100%, і для цього потрібно акумулювати максимум сил. Саме подібний сон попереджає про те, що справа виявиться важче, ніж думає сновидец.

Також дуже важливо звернути увагу на те, наскільки близькими були стосунки сновидіння з негром. Наснилося жінка може говорити про серйозні наслідки ризикованого розваги. А чоловік — про незаплановані термінових справах.

Раб або рабиня

Мати уві сні темношкірого раба — значить бути в реальності відмінним організатором і дбайливим господарем. Бачити товсту темношкіру рабиню у віці — до труднощів у просуванні по службі.

Кровний родич або друг

Якщо уві сні темношкірий чоловік є вашим другом або кровним родичем, готуйтеся до того, що дізнаєтеся якусь таємницю.

Бачити свою матір або батька темношкірими — можливо, вас приваблюють представники цієї раси, і супутником вашого подальшого життя стане один з них.

Багато ваших родичів уві сні темношкірі — зможете по-іншому поглянути на ситуацію, що склалася.

Якщо це були ваші родичі

Дружина або коханка

Мати уві сні темношкіру коханку — означає тягу до незвичайних знайомствам. Вам цікаво спілкуватися з тими, хто зовсім на вас не схожий і має чужі вам інтереси.

Бачити уві сні свою дружину з дуже темною шкірою — дізнаєтеся про неї неприємну правду, чому дуже засмутити.

Якщо від неї народилася дитина негр — значить початковий конфлікт це тільки верхівка айсберга. Відносини будуть зіпсовані остаточно і безповоротно.

Якщо сновидец жінка

Жінці подібне сниться перед публічним виступом, яке яскраво показує зовсім іншу точку зору, ніж та, що властива публіці. Це може виражатися навіть у дрібницях — наприклад, занадто ексцентричний наряд там, де до подібного не звикли. Також важливий рівень глибини взаємовідносин з чорношкірим людиною.

Прислуга

Якщо сняться чорношкірі слуги у великому будинку, де ви — єдина господиня, варто задуматися про ваші стосунки з оточуючими. Іноді ви ведете себе занадто зарозуміло, не рахуючись ні з людською мораллю, ні з гідністю.

Ось що говорить сімейний сонник: негр, який просить взяти його на службу в більшу садибу уособлює поклик вашої совісті.

Маючи вроджені відмінні задатки і фінансову базу, ви можете бути корисними не тільки для власної гордині, а й для багатьох людей.

Меленький дитина, який прислуговує вам уві сні, означає, що у вашому оточенні є уявний друг, попереджає сонник Міллера.

Чоловік або коханець

Бачити уві сні, чоловіка або коханця темношкірим, не дуже добрий знак. Не зрозуміло до чого може привести ваша тяга до екзотичних розваг.

Секс з негром уві сні означає, що ваша повсякденна статеве життя вам набридла і ви вже напередодні пошуку нового партнера. Чим закінчаться старі відносини і до чого приведе їх розрив — поки не зрозуміло.

Споглядальне сновидіння

Просто бачити уві сні темношкірого людини — значить, познайомиться в реальності з непересічною особистістю, яка відіграє важливу роль у вашому житті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: