Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться нижня білизна?

До чого сниться нижня білизна?

Зміст:

Сонник нижню білизну

Розшифровуючи, до чого сниться нижню білизну, сновидцу не завжди вдається скласти правильний прогноз. Приснилося бачення відрізняється від інших, оскільки враховується велика кількість супутніх деталей.

З чого почати?

Як описує сонник, нижню білизну — загадковий і суперечливий символ, а тому кількість тлумачень постійно зростає. Якщо вам приснилися напівголі люди, то ймовірність появи неприємностей на життєвому шляху вкрай висока.

Згідно з іншим тлумаченням, сплячого очікує розкриття його таємних бажань, а тому так важливо звертати увагу на це.

Що думають фахівці?

Наснилася пікантна деталь гардеробу

Побачити такий елемент гардеробу вдається не так часто, а тому є сенс звернутися за допомогою до професіоналів, які змогли б розкрити глибинну сутність.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Приснилося нижню білизну свідчить про те, що сплячий вже довгий час виношує якийсь план, і його голова зайнята тільки роздумами.

Якщо вам вдалося уві сні бачити себе в нижній білизні, то постарайтеся згадати, яким воно було:

Снотолкователь вважає, що подібні побоювання можуть матеріалізуватися і втілитися в реальному житті, а тому так важливо змушувати свій мозок думати тільки про хороші речі. Якщо ви дійсно боїтеся розголосу якихось фактів зі своєї біографії, то краще відразу поділитися ними зі своїми близькими людьми і почати роботу над своїми недоліками.

Брудна білизна на незнайомій людині — сновидец не хоче дізнатися страшну правду про інших, а тому намагається всіляко уникнути цього. Можливо, йому не хочеться стати жертвою якогось сумнівного справи, що закінчився плачевно.

Сонник для стерви

Бачити уві сні дорогий комплект

Як пророкує сонник, бачити себе в нижній білизні — стати об’єктом любовних інтриг і скандалів. Якщо вам не подобається така роль, то постарайтеся почати нове життя, розвиваючи інші риси характеру.

Одягати на себе білизну — вашому обранцеві не вистачає натяку, щоб почати діяти рішуче. Однак ви повинні розуміти, що подібна практика повинна носити разовий характер, інакше разом з вами виявиться невпевнена і нерішуча особистість.

Дороге і нову нижню білизну — до отримання розкішного подарунка від коханої людини, а тому наберіться терпіння і чекайте його. Якщо хочеться позбутися від білизни, то, на думку представленого тлумача снів, власна дратівливість негативно позначиться на спілкуванні з іншими людьми. Постійні сварки внесуть смуту.

Сучасний суміщений сонник

Сниться прання спіднього

Прання нижньої білизни в нічний мрію свідчить про те, що в житті були здійснені якісь вчинки, за які тепер соромно. Якщо ви хочете постійно приховувати щось — відмовтеся від цієї затії і відкрийтесь іншим людям.

До чого сниться брудне вбрання? У таких неприємних снах важливо зрозуміти, що власні дії призвели до поширення пліток. У снотолкователе часто можна знайти рекомендації, що стосуються контролю власної балакучості.

Розглядати красиве нижню білизну — в дійсності сновидіння можна вважати цінителем прекрасного, і стосується це не тільки представниць протилежної статі. Він володіє вродженим смаком, що дозволяє оцінювати різні види мистецтва.

Ходити по квартирі в спідньому — вам вдасться роздобути секретну інформацію, яка дозволить зробити суттєвий прорив у діловій сфері. Одягати білизну — символ слизького положення. Головне — набратися терпіння і дочекатися розв’язки.

Загальний сонник

Нижня жіноча білизна є передвісником серйозної сварки на грунті ревнощів. Сновидець повинен розуміти, що таке почуття рано чи пізно зруйнує будь-які відносини, а тому з ним треба боротися на етапі зародження.

До чого сниться купувати жіночу нижню білизну? Спляча людина стане ініціатором скандалу. Продавати білизна в магазині — через вас трапиться серйозний конфлікт у родичів або знайомих, а тому постарайтеся контролювати свої розмови в присутності інших людей.

Вибирати уві сні милі штучки

Сонник Хассе

Якщо приснилися стелажі, завалені красивим жіночою нижньою білизною, а вам не вдається вибрати підходящий варіант, то це символ багатої і щасливого життя. Продавець, який показує дівчині тільки найкрасивіші і дорогі варіанти, є підказкою: сновидицей повинна покладатися тільки на власну думку і смак.

Купувати нижню білизну навмання і не помилитися — ви зможете домогтися у відповідь симпатії від вподобаного людини. Згідно з іншим тлумаченням, коханий зробить несподіваний, але дуже приємний презент. Не забудьте винагородити його за старання, і тоді подібні сюрпризи стануть частими гостями в життя.

Сонник Лонго

Якщо покупка нижньої білизни перетворюється на тортури, то, за версією Лонго, постійні хвилювання про власну репутацію не приведуть ні до чого хорошого. Ви повинні віддавати собі звіт в тому, що тільки власні слова і дії можуть впливати на неї.

Наснилося брудне спіднє

Сонник Міллера

Як думає сонник, брудне вбрання випрати і насолодитися кінцевим результатом — до початку непростий битви, з якої вдасться вийти переможцем. Якщо ви помічаєте за собою, як крадете уві сні особисті речі — до перемоги суперника.

Який колір?

Колірна гамма білизни варіюється, а тому важливо проаналізувати популярні варіанти.

Білий

Якщо у вашому сні з’явилося біле нижню білизну, то воно є відображенням власної відкритості, яка межує з надмірною довірливістю. Снотолкователі вважають, що вам давно пора поглянути на світ іншими очима.

До чого сняться білі труси? Нічна мрія закликає сплячого до того, щоб він виборчі підходив до статевим партнерам.

Бачити уві сні білі трусики

Рожевий

Рожеве нижню білизну пророкує початок нового життєвого етапу, який принесе зміни в інтимній сфері і нового партнера.

Чорний

Бачити уві сні чорне бюст’є — невпевненість і небажання розвиватися відштовхне цікавих людей. Незважаючи на власну мовчазність, постарайтеся навчитися підтримувати діалог, інакше ризикуєте залишитися в гордій самоті.

Червоний

Червоне нижню білизну передвіщає початок запаморочливого і всепоглинаючого роману. Сплячій людині вдасться знайти того, кого довгий час представляли в своїй уяві.

Шопінг

Вібирать уві сні майку

Для отримання більш точного тлумачення сновидцу доведеться визначитися з тим, що вдалося купити.

Майка

У Східному тлумачі можна знайти формулювання, що стосується приснився символу: в реальності будуть відновлені колишні стосунки. Тільки спочатку треба визначитися з тим, чи потребують вони в продовженні.

Труси

Якщо вам наснився такий популярний елемент щоденного гардероба, то вплинути на точність може статева приналежність сплячого:

На думку іншого експерта, придбання трусів відображає безпідставні побоювання невірність свого обранця. Кращим рішенням стане відверту розмову.

Жінка, яка вирішила купити чоловічі труси свого обранця, на думку Французького сонника, може виявитися в незручній ситуації.

Бра

Вибирати уві сні пояс для панчіх

Ходжу по магазину і вибираю коригуючий бра — до відсутності надійних людей, на яких можна було б покластися. В Англійському сонник розповідається про те, що вимушена самотність обернеться вигодою.

Пояс для панчох

Таку сексуальну частину жіночого гардеробу докладно описує Фрейд. Він вважає, що пояс уві сні відображає романтичну закоханість і заборонені фантазії, пов’язані з нею. Ваша стурбованість тим, що подумає особа протилежної статі, негативно позначається на побудові гармонійних відносин.

Який стан?

Якщо в нічний мрію вам привиділися цікаві елементи одягу, то постарайтеся згадати їх якість.

Нове

У Стародавньому снотолкователе можна знайти варіант, що стосується нового білизни, і розповідає він про те, що сновидцу вже давно пора навчитися цінувати нинішній стан відносин, відмовившись від безглуздих пошуків. Однак не варто вірити тільки цим тлумаченням, оскільки від нещасливих відносин краще позбавлятися, а не продовжувати терпіти.

Побачене нову білизну, на думку Спільного сонника, є свідченням того, що честолюбні прагнення навряд зможуть реалізуватися. Бачити ажурні або шовкові труси — до вдалого заміжжя, але не намагайтеся вибрати ідеального кандидата.

Старе

Якщо представниця прекрасної статі купила ношений комплект нижньої білизни, то в реальності вона замишляє щось недобре. Дізнаючись, до чого сниться багато старого і некрасивого білизни, сплячого вдається зрозуміти, що на нього чекають серйозні неприємності, які не вдасться запобігти.

Якщо сплячий побачив на старих шатах сліди крові, то це символ щирих почуттів коханого, а тому будь-які побоювання виявляться безпідставними.

Тлумачення з примірочної

Приміряти уві сні еротичний комплект

Вибирати нижню білизну — завдання не з простих, і для цього доведеться усамітнитися в примірочної. Подібна сюжетна лінія детально вивчена різними снотолкователямі.

Версія Медеї

Приміряти еротичний костюм — до появи суперниці, яка бажає розірвати любовний союз. Якщо сновидицей задоволена собою в нічний мрію, то можна швидко позбутися нав’язливої конкурентки.

Версія Мандрівника

Міряти чужу білизну — доведеться доторкнутися до чужої таємниці. Сонник Мандрівника вказує на те, що про деякі речі краще не знати.

Психоаналітичний сонннік

Приміряти нижню білизну, що не відповідає розміру, або те, яке виявилося дитячим, — символ надмірного інфантилізму, від якого краще позбавлятися. Якщо представниця прекрасної статі вирішила переодягнути білизна, то їй складно вибрати одного шанувальника з великого натовпу поклонників.

Сонник іменинників

Одягати уві сні вишуканий дорогий комплект

Одягти вишукані і дорогі речі — до отримання шансу на успіх. Однак в представленому снотолкователе немає точної відповіді, що стосується правильності власних дій. Головне — перестати боятися і скористатися можливістю, якої може більше не виявитися.

Сонник 21 століття

Знімати бюстгальтер уві сні — сновидицей принесе багато клопоту своїм рідним і близьким людям, а тому їй краще відмовитися від сумнівних авантюр і пропозицій.

Незручні тлумачення

Якщо вас попало опинитися в нижній білизні на жвавій вулиці, то ви побоюєтеся зробити прикру помилку в складному питанні. Снотолкователь радить розслабитися, оскільки будь-який досвід матиме позитивний вплив на подальше майбутнє.

Ходити уві сні в нижній білизні по вулиці

Ходити в негліже по вулиці — сновидец не впевнений у чесності людей, що оточують його. Згідно з іншим тлумаченням, схожий сюжет відображає незручну ситуацію, в яку доведеться потрапити найближчим часом.

Потрапити на урочистий захід, красуючись своєю білизною — до можливих невдач на роботі або бізнесі. Опинитися в негліже в людному місці і насолоджуватися своїм привабливим виглядом — до початку успішної і благополучного життя.

До чого сниться незнайома людина в нижній білизні? У Сімейному сонник написано, що подібна мрія свідчить про те, що краще відмовитися від провокаційних витівок, адже вони не принесуть потрібного ефекту. Сновидінню є сенс розглянути кілька цікавих варіантів:

Якщо ви змогли розглянути, як крізь весільну сукню проступають інтимні елементи, то ваша обраниця дійсно щось приховує. Однак не варто влаштовувати допит, оскільки правда рано чи пізно розкриється, але ніякого впливу на сімейне життя вона не зробить.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: