Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться носити на руках?

До чого сниться носити на руках?

Зміст:

Сонник носити на руках

Люди звикли, що на руках їх носять в дитинстві батьки. У подальшій ж життя це рідкісне явище. Хіба що дівчина зможе похвалитися тим, що друга половинка часто носить її на руках.

Очевидно одне: це приємно, і якщо уві сні ви побачили щось подібне, то не забудьте про сюжет нічного бачення після пробудження. До чого сниться носити на руках?

Що чекає в майбутньому?

Нести уві сні дівчину

Тлумачення сну залежить від того, хто носив на руках, а хто перебував у виграшному становищі. Приснилося бачення буде розглядатися по-різному, в залежності від обраного провісника снів.

Пророцтва тлумачів

Найчастіше сонник носити на руках сприймає негативно, таке бачення може попереджати про початок хвороби у вашого близького родича. Зовсім інше значення матиме нічне бачення, де ви сидите на руках у іншої людини. В цьому випадку тлумачі обіцяють отримання допомоги, підтримки в скрутну хвилину.

Тлумач Хассе

Коли в нічному баченні хлопець буде нести дівчину на руках, якась дама почне в реальності висувати до нього непомірні вимоги. Було важко, значить, дані вимоги будуть настирливими і поставлять сновидіння в глухий кут.

Для заміжньої жінки бачення, де її несуть на руках, дуже негативно. Новий знайомий зуміє звабити її, змусить піти на зраду. Спляча жінка сильно пошкодує про своє рішення, але жалю будуть запізнілими.

Як вважає сонник, тримати малюка, який вам в реальності зовсім незнайомий — дивний символ. В реальності вам доведеться багато часу витратити на те, щоб довести свої права і відстояти свою точку зору.

Просте бачення, коли ви не звернули уваги на те, хто ніс вас на руках, але сам факт цього запам’ятався, досить негативно. Незабаром ви захворієте, недуга буде серйозним і потребує тривалого лікування.

Переносити уві сні тяжкості

Переносити родичів — хвороба торкнеться безпосередньо їх.

Езотеричний тлумач

Переносити в нічному баченні тяжкості означає, що наяву вас спіткає велике горе.

Тлумач надає ряд досить цікавих пророкувань до різних сюжетів:

Переносити відро з водою

Коли уві сні хлопець несе на руках свою дружину, то незабаром він дізнається про її вагітність.

Сучасний сонник

Коли хлопець уві сні буде носити дівчину на руках, значить в реальності йому доведеться мати серйозну розмову з її батьками. Якщо в баченні була присутня друга половинка, то пророцтво точно збудеться.

Бачити на своїх руках малюка — отримаєте несподіване завдання, воно буде досить серйозним для вас.

Піднімали важкий вантаж? Значить, зіткнетеся з великими неприємностями.

Що говорить Міллер?

Тримати в сні малюка

Наснилося нести вантаж — неприємності або захворювання. Густав Міллер вважав, що чим важче вам було йти, тим серйозніше буде неприємність. Коли ж недуга оселиться у вашому тілі, то вам доведеться витратити багато часу і коштів, щоб вилікуватися.

На відміну від інших тлумачів, Міллер негативно розглядав і бачення, в якому вас носили на руках. Очікуються ті ж труднощі, але тільки доля подає вам знак: що несе вас людина допомагатиме в біді або доглядати за хвороби.

Тримати на вазі родича — біда трапиться з ним, а ви змушені будете йому допомагати.

Якщо спляча людина говорить, що уві сні я ношу на руках чужого малюка, то йому варто кілька разів подумати, перш ніж братися за нову справу. На шляху до мети його буде чекати стільки перешкод, що впору і не починати задумане. Також сонник говорить про те, що у сновидіння мало навичок і знань в даній сфері, варто ще трохи підучитися.

Переносити на руках своє доросле чадо — незабаром він буде потребувати вашому підвищеної уваги. Приділіть йому час, інакше він може потрапити у велику біду.

Тримати в сні красиво упакований подарунок

Також Міллер давав кілька передбачень саме жіночій половині людства:

Ви носили

У багатьох сонниках існує ряд пророкувань, що залежать від ноші на ваших руках. Маленька дитина означає, що в реальному житті ви доставите клопоту своїм рідним. Вони будуть змушені добряче за вас похвилюватися. Коли чужий малюк був у вас на руках, то доведеться виконувати додаткові обов’язки, вирішувати чужі неприємності.

Приснилася маленька дівчинка

Якщо ви переносили дівчину, то будете наполегливо домагатися мети, йти за наміченим планом, але в кінці не відчув ніякого задоволення.

Немовля на руках — досить складна ситуація. Вам доведеться проявити всі свої якості, такі як терпіння, працьовитість, спритність.

Маленька дівчинка — перешкоди на шляху, правда, тимчасові.

Після снів, в яких ви носили на руках свого брата, слід очікувати сімейних сварок. Родичі додадуть вам неприємностей, що не може позитивно позначитися ні на вашій роботі, ні на стан здоров’я.

Подібне пророцтво буде і в тому випадку, коли ви несли брата, а дочку. Неприємності особистого характеру будуть переслідувати сновидіння.

Переносили тварина? Що означає подібне нічне бачення:

Перенесення вантажу

Для хлопців переносити уві сні великі важкі речі має кілька значень. Коли уві сні у вас не залишалося вибору, значить в реальності вчасно настигне підтримка. Була можливість найняти носія, але сновидец заощадив гроші? Значить, він буде зайнятий несуттєвими справами. Всі клопоти сновидец візьме на себе добровільно.

Якщо дружина бачить уві сні свого чоловіка, який переносить меблі, то незабаром вони обзаведуться своєю нерухомістю.

Сняться носильники, а ви координуєте їх дії? Не варто братися за нові проекти. Те, що спочатку здалося вам привабливим, в результаті виявиться безперспективним і нелегкою справою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: